Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ONA '53 5 4 1 0 13 23 6  
2 VV Echteld 5 3 2 0 11 6 3  
3 VV Dodewaard 4 3 1 0 10 7 2  
4 GVC 5 3 1 1 10 10 5  
5 WAVV 5 3 0 2 9 13 10  
6 FC Lienden 4 2 1 1 7 12 6  
7 VV Kesteren 5 2 0 3 6 9 12  
8 SC Elistha 5 1 2 2 5 9 10  
9 Wageningen 4 1 1 2 4 7 8  
10 Uchta 4 1 0 3 3 7 9  
11 Wodanseck 4 1 0 3 3 5 9  
12 SC Valburg 5 1 0 4 3 7 18  
13 EMM Randwijk 5 0 1 4 1 1 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
30
Totaal aantal doelpunten
116
Totaal aantal doelpunten (thuis)
59
Totaal aantal doelpunten (uit)
57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,87
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,97
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,90
Grootste overwinning (thuis) 
Lienden FC - EMM Randwijk (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
WAVV - ONA '53 (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
WAVV - ONA '53 (1 - 8)



Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Dodewaard2. VV Echteld3. SC Elistha4. EMM Randwijk5. GVC6. VV Kesteren7. FC Lienden8. ONA '539. Uchta10. SC Valburg11. Wageningen12. WAVV13. Wodanseck
1. VV Dodewaard 28 mrt30 nov14 dec18 apr 2 nov 9 nov 9 mei23 mei3 - 015 feb1 - 0 7 mrt
2. VV Echteld25 jan 18 apr2 - 121 mrt 7 mrt 8 feb23 mei 9 nov 9 mei30 nov26 okt1 - 0
3. SC Elistha16 mei1 - 1 28 mrt1 - 3 7 dec23 nov 2 nov14 dec2 - 3 1 feb15 feb25 apr
4. EMM Randwijk21 mrt25 apr25 jan  4 apr23 nov16 mei0 - 0 8 feb14 mrt26 okt0 - 60 - 3
5. GVC1 - 1 2 nov 7 mrt30 nov 1 - 2 7 dec 8 feb2 - 028 mrt14 mrt25 jan16 mei
6. VV Kesteren25 apr0 - 123 mei 9 mei15 feb 26 okt 1 feb4 - 114 dec 9 nov14 mrt30 nov
7. FC Lienden14 mrt1 - 1 9 mei7 - 023 mei18 apr 14 dec30 nov 1 feb28 mrt0 - 3 2 nov
8. ONA '53 7 dec23 nov21 mrt15 feb26 okt6 - 2 4 apr 25 jan6 - 13 - 225 apr14 mrt
9. Uchta23 nov14 mrt 4 apr 2 nov 1 feb16 mei25 apr28 mrt 15 feb2 - 3 7 dec4 - 0
10. SC Valburg 4 apr 7 dec 8 feb 9 nov1 - 321 mrt2 - 4 7 mrt26 okt 25 apr16 mei25 jan
11. Wageningen1 - 216 mei1 - 1 7 mrt23 nov 8 feb25 jan18 apr21 mrt 2 nov  4 apr 7 dec
12. WAVV 8 feb 1 feb 9 nov23 mei 9 mei3 - 1 7 mrt1 - 818 apr30 nov14 dec 28 mrt
13. Wodanseck26 okt15 feb2 - 4 1 feb14 dec 4 apr21 mrt 9 nov 9 mei18 apr23 mei23 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie