Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DIO '30 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Dodewaard 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Echteld 0 0 0 0 0 0 0  
4 EMM Randwijk 0 0 0 0 0 0 0  
5 GVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Kesteren 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Lienden 0 0 0 0 0 0 0  
8 ONA '53 0 0 0 0 0 0 0  
9 Uchta 0 0 0 0 0 0 0  
10 SC Valburg 0 0 0 0 0 0 0  
11 Wageningen 0 0 0 0 0 0 0  
12 WAVV 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wodanseck 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DIO '302. VV Dodewaard3. VV Echteld4. EMM Randwijk5. GVC6. VV Kesteren7. FC Lienden8. ONA '539. Uchta10. SC Valburg11. Wageningen12. WAVV13. Wodanseck
1. DIO '30             
2. VV Dodewaard  28 mrt14 dec18 apr 2 nov 9 nov 9 mei23 mei28 sep15 feb12 okt 7 mrt
3. VV Echteld 25 jan 12 okt21 mrt 7 mrt 8 feb23 mei 9 nov 9 mei30 nov26 okt21 sep
4. EMM Randwijk 21 mrt25 apr  4 apr23 nov16 mei19 okt 8 feb14 mrt26 okt21 sep 5 okt
5. GVC 19 okt 2 nov30 nov  5 okt 7 dec 8 feb21 sep28 mrt14 mrt25 jan16 mei
6. VV Kesteren 25 apr28 sep 9 mei15 feb 26 okt 1 feb12 okt14 dec 9 nov14 mrt30 nov
7. FC Lienden 14 mrt19 okt28 sep23 mei18 apr 14 dec30 nov 1 feb28 mrt 5 okt 2 nov
8. ONA '53  7 dec23 nov15 feb26 okt21 sep 4 apr 25 jan 5 okt12 okt25 apr14 mrt
9. Uchta 23 nov14 mrt 2 nov 1 feb16 mei25 apr28 mrt 15 feb28 sep 7 dec19 okt
10. SC Valburg  4 apr 7 dec 9 nov12 okt21 mrt21 sep 7 mrt26 okt 25 apr16 mei25 jan
11. Wageningen  5 okt16 mei 7 mrt23 nov 8 feb25 jan18 apr21 mrt 2 nov  4 apr 7 dec
12. WAVV  8 feb 1 feb23 mei 9 mei19 okt 7 mrt28 sep18 apr30 nov14 dec 28 mrt
13. Wodanseck 26 okt15 feb 1 feb14 dec 4 apr21 mrt 9 nov 9 mei18 apr23 mei23 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie