Zondag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Concordia W 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV DCS 0 0 0 0 0 0 0  
3 DIO '30 0 0 0 0 0 0 0  
4 DVC '26 0 0 0 0 0 0 0  
5 Eendracht '30 0 0 0 0 0 0 0  
6 MASV 0 0 0 0 0 0 0  
7 Quick 1888 0 0 0 0 0 0 0  
8 SDOUC 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Spero 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Union 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Varsseveld 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV VIOD Doetinchem 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Vorden 0 0 0 0 0 0 0  
14 WAVV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Concordia W2. SV DCS3. DIO '304. DVC '265. Eendracht '306. MASV7. Quick 18888. SDOUC9. SV Spero10. VV Union11. SC Varsseveld12. VV VIOD Doetinchem13. VV Vorden14. WAVV
1. Concordia W  2 feb10 mei15 dec 1 dec 8 mrt29 mrt10 nov 3 nov24 mei20 okt 9 feb19 apr29 sep
2. SV DCS27 okt 22 mrt 1 dec10 mei 9 feb22 sep19 apr 5 apr13 okt 8 mrt26 jan10 nov24 mei
3. DIO '3026 jan 3 nov 15 mrt29 mrt 8 dec17 mei 8 mrt26 apr 1 dec 6 okt20 okt22 sep 9 feb
4. DVC '26 5 apr17 mei24 nov  3 nov26 jan 8 dec22 sep20 okt 8 mrt 9 feb 6 okt22 mrt19 apr
5. Eendracht '3017 mei 8 dec13 okt26 apr 22 sep26 jan 9 feb24 nov10 nov22 mrt 5 apr27 okt 8 mrt
6. MASV 6 okt20 okt24 mei29 mrt 2 feb  3 nov10 mei16 feb29 sep19 apr15 mrt 1 dec15 dec
7. Quick 188824 nov16 feb15 dec24 mei19 apr22 mrt 13 okt29 sep 2 feb 5 apr27 okt10 mei10 nov
8. SDOUC16 feb 6 okt29 sep 2 feb20 okt24 nov26 apr 15 mrt29 mrt 8 dec17 mei15 dec 3 nov
9. SV Spero22 mrt15 dec10 nov10 mei24 mei13 okt 9 feb27 okt 19 apr26 jan22 sep 8 mrt 1 dec
10. VV Union22 sep26 apr 5 apr27 okt15 mrt17 mei 6 okt26 jan 8 dec 24 nov22 mrt 9 feb20 okt
11. SC Varsseveld15 mrt29 sep16 feb10 nov15 dec27 okt 1 dec24 mei29 mrt10 mei 26 apr13 okt 2 feb
12. VV VIOD Doetinchem13 okt29 mrt19 apr16 feb29 sep10 nov 8 mrt 1 dec 2 feb15 dec 3 nov 24 mei10 mei
13. VV Vorden 8 dec15 mrt 2 feb29 sep16 feb26 apr20 okt 5 apr 6 okt 3 nov17 mei24 nov 29 mrt
14. WAVV26 apr24 nov27 okt13 okt 6 okt 5 apr15 mrt22 mrt17 mei16 feb22 sep 8 dec26 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie