Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Hellendoorn 5 5 0 0 15 12 5  
2 ZVV De Esch 5 4 0 1 12 13 6  
3 VV OZC Ommen 5 4 0 1 12 10 8  
4 CVV Oranje Nassau A 5 3 0 2 9 12 8  
5 VV Bergentheim 5 3 0 2 9 16 13  
6 ASV '57 5 2 2 1 8 14 9  
7 Wilhelminaschool 5 2 2 1 8 6 5  
8 SVVN 5 1 4 0 7 6 5  
9 VV Mariënberg 5 1 2 2 5 6 10  
10 AJC '96 5 1 1 3 4 12 15  
11 VV Voorwaarts V 5 1 1 3 4 6 9  
12 VV DES 5 1 0 4 3 6 10  
13 VV Kloosterhaar 5 1 0 4 3 5 10  
14 VV Bruchterveld 5 0 0 5 0 6 17  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
35
Totaal aantal doelpunten
130
Totaal aantal doelpunten (thuis)
67
Totaal aantal doelpunten (uit)
63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,71
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,80
Grootste overwinning (thuis) 
Oranje Nassau A - Bergentheim (7 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
 
Bruchterveld - ASV '57 (1 - 5)
Mariënberg - Esch De (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Oranje Nassau A - Bergentheim (7 - 2)



Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AJC '962. ASV '573. VV Bergentheim4. VV Bruchterveld5. VV DES6. ZVV De Esch7. VV Hellendoorn8. VV Kloosterhaar9. VV Mariënberg10. CVV Oranje Nassau A11. VV OZC Ommen12. SVVN13. VV Voorwaarts V14. Wilhelminaschool
1. AJC '96 3 - 530 nov 8 feb16 mei1 - 428 mrt 7 mrt25 apr 7 dec 2 nov2 - 225 jan14 mrt
2. ASV '5715 feb  9 mei 1 feb30 nov25 apr14 dec23 mei28 mrt26 okt1 - 21 - 114 mrt 9 nov
3. VV Bergentheim 4 apr23 nov 4 - 24 - 021 mrt14 mrt25 jan 7 dec16 mei25 apr 8 feb4 - 126 okt
4. VV Bruchterveld26 okt1 - 515 feb 14 mrt 7 dec1 - 221 mrt16 mei 4 apr23 nov25 jan25 apr2 - 3
5. VV DES14 dec 4 apr 1 feb 9 nov 26 okt18 apr3 - 01 - 221 mrt15 feb 9 mei23 nov23 mei
6. ZVV De Esch18 apr 2 nov14 dec 9 mei 7 mrt 1 - 430 nov 1 feb 9 nov28 mrt23 mei2 - 015 feb
7. VV Hellendoorn3 - 221 mrt 9 nov 7 mrt25 jan 4 apr  8 feb23 nov2 - 1 7 dec26 okt16 mei25 apr
8. VV Kloosterhaar1 - 4 7 dec28 mrt 2 nov25 apr16 mei0 - 1 14 mrt23 nov3 - 014 dec15 feb 1 feb
9. VV Mariënberg 9 nov25 jan18 apr30 nov 8 feb1 - 523 mei26 okt 1 - 214 dec 7 mrt21 mrt 9 mei
10. CVV Oranje Nassau A23 mei18 apr7 - 214 dec 2 nov14 mrt 1 feb 9 mei15 feb 1 - 330 nov1 - 028 mrt
11. VV OZC Ommen21 mrt 7 mrt3 - 223 mei2 - 125 jan 9 mei18 apr 4 apr 8 feb  9 nov26 okt30 nov
12. SVVN 1 feb16 mei 2 nov28 mrt2 - 123 nov15 feb 4 apr1 - 125 apr14 mrt  7 dec0 - 0
13. VV Voorwaarts V 9 mei2 - 223 mei3 - 028 mrt 8 feb30 nov 9 nov 2 nov 7 mrt 1 feb18 apr 14 dec
14. Wilhelminaschool23 nov 8 feb 7 mrt18 apr 7 dec0 - 1 2 nov2 - 11 - 125 jan16 mei21 mrt 4 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie