Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AJC '96 0 0 0 0 0 0 0  
2 ASV '57 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Bergentheim 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Bruchterveld 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV DES 0 0 0 0 0 0 0  
6 ZVV De Esch 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Hellendoorn 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Kloosterhaar 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Mariënberg 0 0 0 0 0 0 0  
10 CVV Oranje Nassau A 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV OZC Ommen 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVVN 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Voorwaarts V 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wilhelminaschool 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AJC '962. ASV '573. VV Bergentheim4. VV Bruchterveld5. VV DES6. ZVV De Esch7. VV Hellendoorn8. VV Kloosterhaar9. VV Mariënberg10. CVV Oranje Nassau A11. VV OZC Ommen12. SVVN13. VV Voorwaarts V14. Wilhelminaschool
1. AJC '96  5 okt30 nov 8 feb16 mei19 okt28 mrt 7 mrt25 apr 7 dec 2 nov21 sep25 jan14 mrt
2. ASV '5715 feb  9 mei 1 feb30 nov25 apr14 dec23 mei28 mrt26 okt28 sep12 okt14 mrt 9 nov
3. VV Bergentheim 4 apr23 nov 19 okt 5 okt21 mrt14 mrt25 jan 7 dec16 mei25 apr 8 feb21 sep26 okt
4. VV Bruchterveld26 okt21 sep15 feb 14 mrt 7 dec 5 okt21 mrt16 mei 4 apr23 nov25 jan25 apr12 okt
5. VV DES14 dec 4 apr 1 feb 9 nov 26 okt18 apr12 okt28 sep21 mrt15 feb 9 mei23 nov23 mei
6. ZVV De Esch18 apr 2 nov14 dec 9 mei 7 mrt 28 sep30 nov 1 feb 9 nov28 mrt23 mei12 okt15 feb
7. VV Hellendoorn12 okt21 mrt 9 nov 7 mrt25 jan 4 apr  8 feb23 nov21 sep 7 dec26 okt16 mei25 apr
8. VV Kloosterhaar28 sep 7 dec28 mrt 2 nov25 apr16 mei19 okt 14 mrt23 nov 5 okt14 dec15 feb 1 feb
9. VV Mariënberg 9 nov25 jan18 apr30 nov 8 feb21 sep23 mei26 okt 12 okt14 dec 7 mrt21 mrt 9 mei
10. CVV Oranje Nassau A23 mei18 apr28 sep14 dec 2 nov14 mrt 1 feb 9 mei15 feb 19 okt30 nov 5 okt28 mrt
11. VV OZC Ommen21 mrt 7 mrt12 okt23 mei21 sep25 jan 9 mei18 apr 4 apr 8 feb  9 nov26 okt30 nov
12. SVVN 1 feb16 mei 2 nov28 mrt19 okt23 nov15 feb 4 apr 5 okt25 apr14 mrt  7 dec28 sep
13. VV Voorwaarts V 9 mei19 okt23 mei28 sep28 mrt 8 feb30 nov 9 nov 2 nov 7 mrt 1 feb18 apr 14 dec
14. Wilhelminaschool23 nov 8 feb 7 mrt18 apr 7 dec 5 okt 2 nov21 sep19 okt25 jan16 mei21 mrt 4 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie