Zondag 1e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 De Bataven 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Bemmel 0 0 0 0 0 0 0  
3 BVC '12 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Heino 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Orion 0 0 0 0 0 0 0  
6 Rigtersbleek 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKHVV 0 0 0 0 0 0 0  
8 ROHDA Raalte 0 0 0 0 0 0 0  
9 Stevo 0 0 0 0 0 0 0  
10 Tubantia 0 0 0 0 0 0 0  
11 TVC '28 0 0 0 0 0 0 0  
12 Voorwaarts T 0 0 0 0 0 0 0  
13 FC Winterswijk 0 0 0 0 0 0 0  
14 De Zweef 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. De Bataven2. SC Bemmel3. BVC '124. VV Heino5. SV Orion6. Rigtersbleek7. RKHVV8. ROHDA Raalte9. Stevo10. Tubantia11. TVC '2812. Voorwaarts T13. FC Winterswijk14. De Zweef
1. De Bataven 13 okt26 jan 8 dec26 apr 8 mrt22 sep 9 feb 5 apr27 okt17 mei10 nov22 mrt24 nov
2. SC Bemmel29 mrt 17 mei 3 nov15 mrt 9 feb 8 dec 8 mrt20 okt22 sep26 jan 1 dec 6 okt26 apr
3. BVC '1219 apr15 dec 16 feb24 mei10 nov22 mrt13 okt27 okt10 mei24 nov 2 feb 5 apr29 sep
4. VV Heino10 mei22 mrt22 sep  1 dec24 mei 9 feb19 apr26 jan10 nov27 okt13 okt 8 mrt 5 apr
5. SV Orion 3 nov24 nov 8 dec17 mei 19 apr26 jan22 sep 6 okt22 mrt 5 apr 8 mrt 9 feb20 okt
6. Rigtersbleek 6 okt27 okt15 mrt24 nov13 okt  5 apr22 mrt 8 dec26 jan26 apr16 feb22 sep17 mei
7. RKHVV 2 feb24 mei 3 nov20 okt29 mrt15 dec 10 mei15 mrt 1 dec 6 okt29 sep19 apr16 feb
8. ROHDA Raalte20 okt29 sep26 apr 5 okt 2 feb 3 nov24 nov 17 mei15 dec16 feb29 mrt 8 dec15 mrt
9. Stevo29 sep19 apr 8 mrt29 mrt16 feb10 mei10 nov 1 dec 24 mei13 okt15 dec 3 nov 2 feb
10. Tubantia16 feb 2 feb20 okt15 mrt29 sep29 mrt26 apr 5 apr24 nov  8 dec 3 nov17 mei 6 okt
11. TVC '28 1 dec10 mei29 mrt 2 feb15 dec29 sep 8 mrt10 nov 9 feb19 apr 24 mei20 okt 3 nov
12. Voorwaarts T15 mrt 5 apr 6 okt26 apr27 okt20 okt17 mei26 jan22 mrt 9 feb22 sep 24 nov 8 dec
13. FC Winterswijk15 dec16 feb 1 dec29 sep10 nov 2 feb27 okt24 mei26 apr13 okt15 mrt10 mei 29 mrt
14. De Zweef24 mei10 nov 9 feb15 dec10 mei 1 dec13 okt27 okt22 sep 8 mrt22 mrt19 apr26 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie