Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 CSV '28 0 0 0 0 0 0 0  
2 Dieze West 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV 't Harde 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV 's-Heerenbroek 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Kampen 0 0 0 0 0 0 0  
6 Noord Veluwe Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 Reaal Dronten 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV SEH 0 0 0 0 0 0 0  
9 VEVO 0 0 0 0 0 0 0  
10 VSW 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Wijthmen 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Wilsum 0 0 0 0 0 0 0  
13 WZC Wapenveld 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Zalk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. CSV '282. Dieze West3. SV 't Harde4. VV 's-Heerenbroek5. VV Kampen6. Noord Veluwe Boys7. Reaal Dronten8. VV SEH9. VEVO10. VSW11. VV Wijthmen12. VV Wilsum13. WZC Wapenveld14. SV Zalk
1. CSV '28 25 jan 7 dec21 sep12 okt16 mei 4 apr 5 okt23 nov15 feb26 okt21 mrt14 mrt25 apr
2. Dieze West28 mrt 23 nov16 mei28 sep 5 okt25 apr15 feb14 mrt 2 nov 1 feb 4 apr19 okt 7 dec
3. SV 't Harde 9 mei23 mei  2 nov15 feb 1 feb 9 nov28 sep28 mrt14 dec18 apr30 nov 7 mrt12 okt
4. VV 's-Heerenbroek 1 feb12 okt25 apr  9 nov28 mrt26 okt14 dec28 sep 9 mei15 feb23 mei30 nov14 mrt
5. VV Kampen18 apr21 mrt 5 okt 8 feb 19 okt25 jan 2 nov16 mei 7 mrt23 nov21 sep 7 dec 4 apr
6. Noord Veluwe Boys30 nov 7 mrt21 sep25 jan 9 mei 12 okt23 mei14 dec18 apr 9 nov26 okt 8 feb21 mrt
7. Reaal Dronten14 dec30 nov14 mrt18 apr28 mrt15 feb  1 feb19 okt28 sep23 mei 9 mei 2 nov 5 okt
8. VV SEH 7 mrt26 okt 4 apr21 mrt25 apr23 nov21 sep  7 dec 9 nov12 okt 8 feb25 jan16 mei
9. VEVO23 mei 9 nov25 jan 7 mrt30 nov 4 apr 8 feb 9 mei 12 okt21 mrt18 apr21 sep26 okt
10. VSW19 okt 8 feb21 mrt23 nov26 okt 7 dec16 mei14 mrt25 apr  4 apr25 jan 5 okt21 sep
11. VV Wijthmen 8 feb21 sep19 okt 5 okt14 mrt25 apr 7 dec28 mrt 2 nov30 nov  7 mrt16 mei25 jan
12. VV Wilsum 2 nov14 dec16 mei 7 dec 1 feb14 mrt23 nov19 okt 5 okt28 mrt28 sep 25 apr15 feb
13. WZC Wapenveld 9 nov 9 mei26 okt 4 apr23 mei28 sep21 mrt18 apr15 feb 1 feb14 dec12 okt 23 nov
14. SV Zalk28 sep18 apr 8 feb19 okt14 dec 2 nov 7 mrt30 nov 1 feb23 mei 9 mei 9 nov28 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie