Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Avanti W 0 0 0 0 0 0 0  
2 Borne 0 0 0 0 0 0 0  
3 DSVD 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Grol 0 0 0 0 0 0 0  
5 Losser 0 0 0 0 0 0 0  
6 LSV Lonneker 0 0 0 0 0 0 0  
7 Luctor et Emergo 0 0 0 0 0 0 0  
8 MVV '29 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Reutum 0 0 0 0 0 0 0  
10 RSC 0 0 0 0 0 0 0  
11 Saasveldia 0 0 0 0 0 0 0  
12 De Tukkers 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV TVO 0 0 0 0 0 0 0  
14 WVV '34 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avanti W2. Borne3. DSVD4. SV Grol5. Losser6. LSV Lonneker7. Luctor et Emergo8. MVV '299. VV Reutum10. RSC11. Saasveldia12. De Tukkers13. SV TVO14. WVV '34
1. Avanti W  9 feb15 mrt 8 mrt26 apr29 mrt26 jan 1 dec17 mei 8 dec20 okt 6 okt 3 nov22 sep
2. Borne27 okt 13 okt22 mrt17 mei 6 okt26 apr16 feb15 mrt 5 apr 8 dec22 sep24 nov26 jan
3. DSVD24 nov19 apr 22 sep20 okt 3 nov 5 apr 8 mrt 8 dec26 jan 6 okt 9 feb17 mei22 mrt
4. SV Grol29 sep 3 nov 2 feb 15 mrt20 okt16 feb29 mrt26 apr24 nov17 mei 8 dec 6 okt15 dec
5. Losser10 nov 1 dec10 mei27 okt 24 mei22 mrt19 apr 9 feb13 okt22 sep26 jan15 dec 8 mrt
6. LSV Lonneker13 okt 8 mrt26 apr 9 feb24 nov 17 mei10 nov26 jan22 sep 5 apr22 mrt 8 dec27 okt
7. Luctor et Emergo10 mei29 sep15 dec10 nov 3 nov 1 dec 24 mei29 mrt 8 mrt 9 feb20 okt 2 feb19 apr
8. MVV '29 5 apr20 okt27 okt26 jan 8 dec15 mrt22 sep  6 okt17 mei22 mrt24 nov26 apr 9 feb
9. VV Reutum15 dec10 nov24 mei13 okt29 sep19 apr24 nov 2 feb 22 mrt27 okt 5 apr16 feb10 mei
10. RSC24 mei15 dec29 mrt10 mei16 feb 2 feb 6 okt29 sep 3 nov 15 mrt19 apr20 okt 1 dec
11. Saasveldia19 apr10 mei16 feb 1 dec 2 feb29 sep13 okt15 dec 8 mrt10 nov  3 nov29 mrt24 mei
12. De Tukkers16 feb 2 feb10 nov24 mei29 mrt15 dec15 mrt10 mei 1 dec27 okt26 apr 29 sep13 okt
13. SV TVO22 mrt24 mei 1 dec19 apr 5 apr10 mei27 okt13 okt22 sep 9 feb26 jan 8 mrt 10 nov
14. WVV '34 2 feb29 mrt29 sep 5 apr 6 okt16 feb 8 dec 3 nov20 okt26 apr24 nov17 mei15 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie