Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Dinxperlo 4 4 0 0 12 9 4  
2 AD '69 4 3 1 0 10 12 7  
3 VV Gendringen 4 3 1 0 10 8 4  
4 HMC '17 4 3 0 1 9 14 5  
5 SV Basteom 4 2 1 1 7 12 11  
6 GWVV 4 1 3 0 6 10 9  
7 KSV Vragender 4 1 2 1 5 7 7  
8 VV Etten 4 1 2 1 5 7 11  
9 VV Terborg 4 1 0 3 3 7 8  
10 FC Bergh 4 1 0 3 3 7 9  
11 Ulftse Boys 4 0 3 1 3 5 7  
12 SC Meddo 4 0 2 2 2 9 13  
13 VV MEC 4 0 1 3 1 5 11  
14 Keijenburgse Boys 4 0 0 4 0 5 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
117
Totaal aantal doelpunten (thuis)
60
Totaal aantal doelpunten (uit)
57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,04
Grootste overwinning (thuis) 
HMC '17 - Etten (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
 
Meddo SP - Terborg (3 - 5)
Keijenburgse Boys - Basteom SV (2 - 4)
Ulftse Boys - AD '69 (1 - 3)
Meddo SP - Dinxperlo FC (1 - 3)
Keijenburgse Boys - Gendringen (0 - 2)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Basteom SV - GWVV (4 - 4)
Meddo SP - Terborg (3 - 5)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AD '692. SV Basteom3. FC Bergh4. FC Dinxperlo5. VV Etten6. VV Gendringen7. GWVV8. HMC '179. Keijenburgse Boys10. KSV Vragender11. VV MEC12. SC Meddo13. VV Terborg14. Ulftse Boys
1. AD '69 4 - 220 okt26 jan29 mrt 3 nov26 apr 9 feb3 - 217 mei15 mrt 8 dec 1 dec 8 mrt
2. SV Basteom 2 feb 24 nov 8 dec16 feb15 mrt4 - 429 mrt17 mei20 okt2 - 126 apr 3 nov 5 apr
3. FC Bergh19 apr24 mei 1 - 22 - 329 mrt 2 feb10 mei 3 nov 8 mrt16 feb10 nov15 dec 1 dec
4. FC Dinxperlo10 mei19 apr 9 feb  1 dec 2 feb 3 nov3 - 220 okt29 mrt15 dec 8 mrt24 mei10 nov
5. VV Etten2 - 227 okt 5 apr17 mei  8 dec24 nov 8 mrt22 mrt26 jan26 apr2 - 210 nov 9 feb
6. VV Gendringen22 mrt10 nov26 jan27 okt10 mei  5 apr24 mei 8 mrt3 - 2 1 dec 9 feb1 - 019 apr
7. GWVV10 nov 8 mrt2 - 122 mrt24 mei15 dec  1 dec26 jan 9 feb10 mei3 - 319 apr27 okt
8. HMC '1727 okt26 jan 8 dec26 apr5 - 024 nov17 mei 2 - 115 mrt5 - 1 5 apr16 feb22 mrt
9. Keijenburgse Boys16 feb2 - 426 apr15 mrt15 dec0 - 229 mrt 2 feb  1 dec10 nov27 okt10 mei24 mei
10. KSV Vragender15 dec10 mei27 okt24 nov19 apr16 feb1 - 110 nov 5 apr 24 mei22 mrt 2 feb1 - 1
11. VV MEC24 nov22 mrt2 - 3 5 apr 3 nov17 mei20 okt19 apr 9 feb 8 dec 26 jan 8 mrt1 - 1
12. SC Meddo24 mei 1 dec15 mrt1 - 3 2 feb20 okt16 feb15 dec19 apr 3 nov29 mrt 3 - 510 mei
13. VV Terborg 5 apr 9 feb22 mrt0 - 115 mrt26 apr 8 dec20 okt24 nov2 - 327 okt17 mei 26 jan
14. Ulftse Boys1 - 315 dec17 mei16 feb20 okt2 - 215 mrt 3 nov 8 dec26 apr 2 feb24 nov29 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie