Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 KOSC 12 10 2 0 32 33 9  
2 SV Vasse 13 8 1 4 25 34 20  
3 SV Almelo 13 7 3 3 24 32 22  
4 VC Fleringen 13 6 3 4 21 27 28  
5 SV Delden 13 6 2 5 20 36 35  
6 EMOS 13 6 1 6 19 31 23  
7 AVC La Première 13 5 3 5 18 26 23  
8 Juventa '12 13 5 3 5 18 20 29  
9 VV Oldenzaal 13 4 3 6 15 29 36  
10 UD W 13 4 2 7 14 19 31  
11 Sportclub Overdinkel 12 3 4 5 13 16 21  
12 Rood Zwart 13 3 4 6 13 23 28  
13 Sportlust Vroomshoop 13 2 6 5 12 21 25  
14 De Tubanters 1897 13 2 1 10 7 14 31  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
90
Totaal aantal doelpunten
361
Totaal aantal doelpunten (thuis)
194
Totaal aantal doelpunten (uit)
167
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,01
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,16
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,86
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
EMOS - Oldenzaal (6 - 1)
Oldenzaal - Tubanters 1897 De (6 - 1)
Vasse - Oldenzaal (6 - 1)
Sportclub Overdinkel - Delden (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Juventa '12 - Delden (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
EMOS - UD W (5 - 3)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Almelo2. SV Delden3. EMOS4. VC Fleringen5. Juventa '126. KOSC7. AVC La Première8. VV Oldenzaal9. Rood Zwart10. Sportclub Overdinkel11. Sportlust Vroomshoop12. De Tubanters 189713. UD W14. SV Vasse
1. SV Almelo 19 apr4 - 329 mrt4 - 02 - 21 - 3 2 feb 8 mrt3 - 024 mei10 mei16 feb3 - 1
2. SV Delden5 - 2 4 - 35 - 229 mrt2 - 52 - 226 apr17 mei 8 mrt2 - 2 9 feb15 mrt4 - 2
3. EMOS22 mrt 5 apr 26 apr15 mrt17 mei2 - 16 - 11 - 12 - 1 9 feb2 - 15 - 32 - 3
4. VC Fleringen2 - 222 mrt2 - 1 10 mei 9 feb 8 mrt 5 apr1 - 119 apr4 - 324 mei4 - 01 - 4
5. Juventa '12 5 apr0 - 50 - 42 - 1 0 - 322 mrt2 - 22 - 2 9 feb2 - 2 8 mrt26 apr17 mei
6. KOSC15 mrt24 mei1 - 04 - 1 2 feb 19 apr16 feb1 - 110 mei2 - 13 - 029 mrt2 - 1
7. AVC La Première26 apr16 feb10 mei2 - 21 - 20 - 3 29 mrt2 - 324 mei4 - 1 2 feb4 - 115 mrt
8. VV Oldenzaal3 - 24 - 219 apr3 - 424 mei0 - 20 - 1  9 feb2 - 2 8 mrt6 - 110 mei22 mrt
9. Rood Zwart0 - 23 - 2 2 feb16 feb19 apr22 mrt 5 apr3 - 4 1 - 210 mei2 - 324 mei2 - 4
10. Sportclub Overdinkel17 mei5 - 029 mrt1 - 21 - 4 1 mrt2 - 215 mrt26 apr 1 - 11 - 0 2 feb16 feb
11. Sportlust Vroomshoop2 - 2 2 feb1 - 015 mrt16 feb26 apr17 mei2 - 20 - 2 5 apr 29 mrt1 - 22 - 2
12. De Tubanters 18971 - 24 - 116 feb0 - 12 - 4 5 apr1 - 317 mei15 mrt22 mrt0 - 3 1 - 126 apr
13. UD W0 - 31 - 2 8 mrt17 mei2 - 11 - 5 9 feb3 - 14 - 20 - 022 mrt19 apr  5 apr
14. SV Vasse 9 feb10 mei24 mei 2 feb0 - 1 8 mrt3 - 16 - 129 mrt4 - 019 apr2 - 02 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie