Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Almelo 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Delden 0 0 0 0 0 0 0  
3 EMOS 0 0 0 0 0 0 0  
4 VC Fleringen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Juventa '12 0 0 0 0 0 0 0  
6 KOSC 0 0 0 0 0 0 0  
7 AVC La Première 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Oldenzaal 0 0 0 0 0 0 0  
9 Rood Zwart 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sportclub Overdinkel 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sportlust Vroomshoop 0 0 0 0 0 0 0  
12 De Tubanters 1897 0 0 0 0 0 0 0  
13 UD W 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Vasse 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Almelo2. SV Delden3. EMOS4. VC Fleringen5. Juventa '126. KOSC7. AVC La Première8. VV Oldenzaal9. Rood Zwart10. Sportclub Overdinkel11. Sportlust Vroomshoop12. De Tubanters 189713. UD W14. SV Vasse
1. SV Almelo 19 apr15 dec29 mrt29 sep10 nov 3 nov 2 feb 8 mrt 1 dec24 mei10 mei16 feb13 okt
2. SV Delden20 okt  1 dec 3 nov29 mrt 8 dec 6 okt26 apr17 mei 8 mrt22 sep 9 feb15 mrt26 jan
3. EMOS22 mrt 5 apr 26 apr15 mrt17 mei24 nov 8 dec 6 okt26 jan 9 feb20 okt27 okt22 sep
4. VC Fleringen26 jan22 mrt13 okt 10 mei 9 feb 8 mrt 5 apr22 sep19 apr10 nov24 mei 1 dec27 okt
5. Juventa '12 5 apr13 okt10 nov 8 dec 22 sep22 mrt24 nov26 jan 9 feb27 okt 8 mrt26 apr17 mei
6. KOSC15 mrt24 mei29 sep20 okt 2 feb 19 apr16 feb 3 nov10 mei 1 dec15 dec29 mrt 6 okt
7. AVC La Première26 apr16 feb10 mei29 sep15 dec27 okt 29 mrt 1 dec24 mei13 okt 2 feb10 nov15 mrt
8. VV Oldenzaal22 sep10 nov19 apr15 dec24 mei13 okt26 jan  9 feb27 okt 8 mrt 1 dec10 mei22 mrt
9. Rood Zwart27 okt15 dec 2 feb16 feb19 apr22 mrt 5 apr29 sep 13 okt10 mei10 nov24 mei24 nov
10. Sportclub Overdinkel17 mei29 sep29 mrt 6 okt20 okt24 nov 8 dec15 mrt26 apr 15 dec 3 nov 2 feb16 feb
11. Sportlust Vroomshoop24 nov 2 feb 3 nov15 mrt16 feb26 apr17 mei 6 okt20 okt 5 apr 29 mrt29 sep 8 dec
12. De Tubanters 1897 8 dec27 okt16 feb24 nov 6 okt 5 apr22 sep17 mei15 mrt22 mrt26 jan 13 okt26 apr
13. UD W 6 okt24 nov 8 mrt17 mei 3 nov26 jan 9 feb20 okt 8 dec22 sep22 mrt19 apr  5 apr
14. SV Vasse 9 feb10 mei24 mei 2 feb 1 dec 8 mrt20 okt 3 nov29 mrt10 nov19 apr29 sep15 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie