Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sportlust Glanerbrug 17 13 3 1 42 84 23  
2 Eilermark 16 12 1 3 37 63 27  
3 FC Berghuizen 17 11 2 4 35 47 34  
4 SV Juliana '32 17 10 1 6 31 44 31  
5 Tubantia 17 9 3 5 30 33 23  
6 VV Drienerlo 17 9 2 6 29 62 42  
7 Rigtersbleek 16 9 0 7 24 37 34 -3
8 Achilles '12 17 6 5 6 23 43 30  
9 Achilles Enschede 17 6 4 7 22 36 36  
10 PW 1885 16 5 4 7 19 28 32  
11 SC Enschede 17 4 1 12 13 24 64  
12 FC Aramea 17 2 4 11 10 19 55  
13 SVV '91 16 2 2 12 8 20 58  
14 FC Winterswijk 17 2 2 13 8 24 75  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
117
Totaal aantal doelpunten
564
Totaal aantal doelpunten (thuis)
301
Totaal aantal doelpunten (uit)
263
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,25
Grootste overwinning (thuis) 
Eilermark - Enschede SC (12 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
Enschede SC - Sportlust Glanerbrug (1 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Eilermark - Enschede SC (12 - 2)



Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '122. Achilles Enschede3. FC Aramea4. FC Berghuizen5. VV Drienerlo6. Eilermark7. SC Enschede8. SV Juliana '329. PW 188510. Rigtersbleek11. Sportlust Glanerbrug12. SVV '9113. Tubantia14. FC Winterswijk
1. Achilles '12 1 - 2AFG2 - 2AFGAFG5 - 12 - 31 - 32 - 42 - 2AFG3 - 5AFG
2. Achilles Enschede0 - 2 AFGAFGAFGAFG2 - 21 - 22 - 13 - 12 - 44 - 2AFG9 - 3
3. FC Aramea2 - 10 - 0 AFG1 - 8AFG1 - 31 - 21 - 11 - 30 - 8AFGAFG3 - 2
4. FC BerghuizenAFG4 - 21 - 1 3 - 21 - 2AFG2 - 16 - 1AFGAFG5 - 11 - 04 - 2
5. VV Drienerlo1 - 31 - 19 - 07 - 2 1 - 39 - 12 - 62 - 1AFGAFGAFGAFG4 - 1
6. Eilermark2 - 36 - 23 - 12 - 1AFG 12 - 2AFGAFG4 - 15 - 44 - 2AFG7 - 0
7. SC EnschedeAFG0 - 3AFG1 - 22 - 3AFG 0 - 3AFGAFG1 - 104 - 21 - 21 - 3
8. SV Juliana '32AFG2 - 04 - 14 - 5AFG2 - 2AFG 1 - 30 - 5AFG4 - 01 - 36 - 1
9. PW 18852 - 2AFG2 - 1AFGAFGAFG2 - 3AFG 0 - 21 - 11 - 10 - 13 - 1
10. Rigtersbleek1 - 74 - 22 - 10 - 12 - 3AFG2 - 0AFGAFG 0 - 3AFG2 - 18 - 0
11. Sportlust GlanerbrugAFGAFGAFG5 - 29 - 32 - 1AFG2 - 16 - 06 - 0 9 - 13 - 3AFG
12. SVV '910 - 7AFG4 - 41 - 51 - 20 - 52 - 0AFGAFGAFGAFG 2 - 0AFG
13. Tubantia0 - 01 - 12 - 0AFG4 - 33 - 0AFG1 - 2AFGAFG1 - 21 - 0 AFG
14. FC Winterswijk0 - 0AFGAFGAFG2 - 22 - 51 - 2AFG1 - 7AFG0 - 83 - 12 - 5 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie