Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles '12 0 0 0 0 0 0 0  
2 Achilles Enschede 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Aramea 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Berghuizen 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Drienerlo 0 0 0 0 0 0 0  
6 Eilermark 0 0 0 0 0 0 0  
7 SC Enschede 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Juliana '32 0 0 0 0 0 0 0  
9 PW 1885 0 0 0 0 0 0 0  
10 Rigtersbleek 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sportlust Glanerbrug 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVV '91 0 0 0 0 0 0 0  
13 Tubantia 0 0 0 0 0 0 0  
14 FC Winterswijk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '122. Achilles Enschede3. FC Aramea4. FC Berghuizen5. VV Drienerlo6. Eilermark7. SC Enschede8. SV Juliana '329. PW 188510. Rigtersbleek11. Sportlust Glanerbrug12. SVV '9113. Tubantia14. FC Winterswijk
1. Achilles '12 21 sep21 mrt 7 dec25 apr16 mei23 nov12 okt 5 okt26 okt25 jan14 mrt15 feb 4 apr
2. Achilles Enschede 1 feb 23 mei25 apr14 mrt28 mrt28 sep 9 nov14 dec15 feb12 okt30 nov 9 mei26 okt
3. FC Aramea 2 nov 7 dec 16 mei15 feb14 mrt 5 okt 1 feb19 okt28 sep14 dec25 apr28 mrt23 nov
4. FC Berghuizen 9 mei 2 nov30 nov 12 okt 1 feb28 mrt15 feb28 sep18 apr23 mei 7 mrt14 dec 9 nov
5. VV Drienerlo28 sep19 okt 9 nov 8 feb  2 nov 1 feb14 dec30 nov 9 mei18 apr28 mrt23 mei 7 mrt
6. Eilermark30 nov25 jan26 okt21 sep21 mrt 14 dec 9 mei23 mei 9 nov 7 mrt 8 feb18 apr12 okt
7. SC Enschede23 mei 7 mrt18 apr25 jan26 okt 4 apr 30 nov 9 mei21 mrt 9 nov21 sep12 okt 8 feb
8. SV Juliana '3218 apr 8 feb21 sep 5 okt 4 apr19 okt16 mei  2 nov23 nov21 mrt 7 dec 7 mrt25 jan
9. PW 1885 7 mrt21 mrt 8 feb 4 apr16 mei23 nov 7 dec25 apr 12 okt26 okt25 jan 9 nov21 sep
10. Rigtersbleek 8 feb 5 okt 7 mrt19 okt25 jan25 apr 2 nov14 mrt28 mrt 21 sep16 mei30 nov 7 dec
11. Sportlust Glanerbrug28 mrt16 mei 4 apr23 nov 7 dec 5 okt14 mrt28 sep15 feb 1 feb 19 okt 2 nov25 apr
12. SVV '91 9 nov 4 apr12 okt26 okt23 nov28 sep15 feb23 mei18 apr14 dec 9 mei  1 feb21 mrt
13. Tubantia19 okt23 nov25 jan21 mrt21 sep 7 dec25 apr26 okt14 mrt 4 apr 8 feb 5 okt 16 mei
14. FC Winterswijk14 dec18 apr 9 mei14 mrt 5 okt15 feb19 okt28 mrt 1 feb23 mei30 nov 2 nov28 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie