Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sportlust Glanerbrug 13 10 3 0 33 66 17  
2 FC Berghuizen 13 9 2 2 29 37 23  
3 Eilermark 12 8 1 3 25 47 18  
4 SV Juliana '32 13 8 1 4 25 38 25  
5 Rigtersbleek 12 8 0 4 24 33 17  
6 Tubantia 13 7 3 3 24 24 15  
7 VV Drienerlo 13 5 2 6 17 34 37  
8 Achilles '12 13 4 4 5 16 29 22  
9 Achilles Enschede 13 4 4 5 16 30 31  
10 SC Enschede 13 4 1 8 13 22 47  
11 PW 1885 12 3 3 6 12 17 22  
12 FC Aramea 13 2 4 7 10 15 41  
13 FC Winterswijk 13 1 2 10 5 17 58  
14 SVV '91 12 0 2 10 2 13 49  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
89
Totaal aantal doelpunten
422
Totaal aantal doelpunten (thuis)
225
Totaal aantal doelpunten (uit)
197
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,74
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,21
Grootste overwinning (thuis) 
Eilermark - Enschede SC (12 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
Enschede SC - Sportlust Glanerbrug (1 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Eilermark - Enschede SC (12 - 2)



Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '122. Achilles Enschede3. FC Aramea4. FC Berghuizen5. VV Drienerlo6. Eilermark7. SC Enschede8. SV Juliana '329. PW 188510. Rigtersbleek11. Sportlust Glanerbrug12. SVV '9113. Tubantia14. FC Winterswijk
1. Achilles '12 1 - 221 mrt2 - 225 apr16 mei5 - 12 - 31 - 32 - 42 - 214 mrt15 feb 4 apr
2. Achilles Enschede 1 feb 23 mei25 apr14 mrt28 mrt2 - 21 - 22 - 115 feb2 - 44 - 2 9 mei9 - 3
3. FC Aramea2 - 10 - 0 16 mei15 feb14 mrt1 - 3 1 feb1 - 11 - 30 - 825 apr28 mrt3 - 2
4. FC Berghuizen 9 mei4 - 21 - 1 3 - 2 1 feb28 mrt15 feb6 - 118 apr23 mei 7 mrt1 - 04 - 2
5. VV Drienerlo1 - 31 - 19 - 0 8 feb 1 - 3 1 feb2 - 62 - 1 9 mei18 apr28 mrt23 mei 7 mrt
6. Eilermark2 - 36 - 23 - 12 - 121 mrt 12 - 2 9 mei23 mei4 - 1 7 mrt 8 feb18 apr7 - 0
7. SC Enschede23 mei 7 mrt18 apr1 - 22 - 3 4 apr 0 - 3 9 mei21 mrt1 - 104 - 21 - 2 8 feb
8. SV Juliana '3218 apr 8 feb4 - 14 - 5 4 apr2 - 216 mei 1 - 30 - 521 mrt4 - 0 7 mrt6 - 1
9. PW 1885 7 mrt21 mrt 8 feb 4 apr16 mei21 dec2 - 325 apr 0 - 21 - 11 - 10 - 13 - 1
10. Rigtersbleek 8 feb4 - 2 7 mrt0 - 12 - 325 apr2 - 014 mrt28 mrt 0 - 316 mei2 - 18 - 0
11. Sportlust Glanerbrug28 mrt16 mei 4 apr5 - 29 - 32 - 114 mrt2 - 115 feb 1 feb 9 - 13 - 325 apr
12. SVV '910 - 7 4 apr4 - 41 - 51 - 20 - 515 feb23 mei18 apr22 feb 9 mei  1 feb21 mrt
13. Tubantia0 - 01 - 12 - 021 mrt4 - 33 - 025 apr1 - 214 mrt 4 apr 8 feb1 - 0 16 mei
14. FC Winterswijk0 - 018 apr 9 mei14 mrt2 - 215 feb1 - 228 mrt 1 feb23 mei0 - 83 - 12 - 5 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie