Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Jonge Kracht 5 4 1 0 13 20 6  
2 VV GVA 4 4 0 0 12 16 2  
3 SC Doesburg 4 4 0 0 12 16 4  
4 RKSV 't Peeske 5 4 0 1 12 14 5  
5 SV Angeren 5 4 0 1 12 15 7  
6 Groessen 5 2 1 2 7 16 13  
7 SC Westervoort 5 2 1 2 7 11 8  
8 GSV '38 5 2 1 2 7 10 13  
9 Sprinkhanen 4 2 0 2 6 10 8  
10 RVW 5 2 0 3 6 11 18  
11 SV Loo 5 1 0 4 3 6 16  
12 VV Arnhemia 4 0 0 4 0 6 20  
13 SV Loil 5 0 0 5 0 6 20  
14 VV CHRC 5 0 0 5 0 4 21  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
33
Totaal aantal doelpunten
161
Totaal aantal doelpunten (thuis)
86
Totaal aantal doelpunten (uit)
75
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,61
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,27
Grootste overwinning (thuis) 
Groessen - Arnhemia (9 - 3)
Grootste overwinning (uit) 
CHRC - Jonge Kracht (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Groessen - Arnhemia (9 - 3)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Angeren2. VV Arnhemia3. VV CHRC4. SC Doesburg5. Groessen6. GSV '387. VV GVA8. Jonge Kracht9. SV Loil10. SV Loo11. RKSV 't Peeske12. RVW13. Sprinkhanen14. SC Westervoort
1. SV Angeren 3 - 0 2 feb10 nov16 feb29 mrt 1 dec15 dec27 okt5 - 110 mei15 mrt24 mei26 apr
2. VV Arnhemia17 mei 29 mrt29 sep 2 feb2 - 31 - 516 feb26 apr15 mrt 3 nov 8 dec 5 apr24 nov
3. VV CHRC0 - 126 jan 0 - 527 okt17 mei15 mrt0 - 7 5 apr24 nov16 feb26 apr22 mrt 8 dec
4. SC Doesburg 9 feb22 mrt19 apr 24 nov5 - 1 8 dec 3 nov26 jan17 mei 8 mrt 5 apr2 - 04 - 3
5. Groessen4 - 09 - 3 9 feb15 mrt 26 apr17 mei29 mrt 8 dec 3 nov 1 dec26 jan 8 mrt0 - 3
6. GSV '3826 jan 8 mrt 1 dec10 mei10 nov  9 feb24 mei6 - 115 dec19 apr22 mrt27 okt0 - 0
7. VV GVA 5 apr10 mei10 nov24 mei15 dec5 - 0 19 apr22 mrt16 feb 2 feb24 nov13 okt27 okt
8. Jonge Kracht22 mrt27 okt 8 mrt26 apr2 - 224 nov26 jan 4 - 0 8 dec10 nov17 mei 9 feb 5 apr
9. SV Loil19 apr 1 dec15 dec29 mrt24 mei16 feb 3 nov 2 feb 2 - 41 - 32 - 310 mei15 mrt
10. SV Loo 8 mrt10 nov24 mei 1 dec22 mrt 5 apr0 - 410 mei 9 feb 0 - 327 okt19 apr26 jan
11. RKSV 't Peeske24 nov 9 feb4 - 127 okt 5 apr 8 dec1 - 215 mrt17 mei26 apr 3 - 126 jan22 mrt
12. RVW2 - 619 apr4 - 315 dec10 mei 3 nov29 mrt 1 dec 8 mrt 2 feb24 mei 10 nov 9 feb
13. Sprinkhanen 8 dec15 dec 3 nov 2 feb5 - 115 mrt26 apr3 - 424 nov2 - 129 mrt16 feb 17 mei
14. SC Westervoort 3 nov24 mei10 mei16 feb19 apr 2 feb 8 mrt1 - 310 nov29 mrt15 dec4 - 1 1 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie