Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Angeren 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Arnhemia 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV CHRC 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Doesburg 0 0 0 0 0 0 0  
5 Groessen 0 0 0 0 0 0 0  
6 GSV '38 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV GVA 0 0 0 0 0 0 0  
8 Jonge Kracht 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Loil 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Loo 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKSV 't Peeske 0 0 0 0 0 0 0  
12 RVW 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sprinkhanen 0 0 0 0 0 0 0  
14 SC Westervoort 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Angeren2. VV Arnhemia3. VV CHRC4. SC Doesburg5. Groessen6. GSV '387. VV GVA8. Jonge Kracht9. SV Loil10. SV Loo11. RKSV 't Peeske12. RVW13. Sprinkhanen14. SC Westervoort
1. SV Angeren 13 okt 2 feb10 nov16 feb29 mrt 1 dec15 dec27 okt29 sep10 mei15 mrt24 mei26 apr
2. VV Arnhemia17 mei 29 mrt29 sep 2 feb 6 okt20 okt16 feb26 apr15 mrt 3 nov 8 dec 5 apr24 nov
3. VV CHRC22 sep26 jan 13 okt27 okt17 mei15 mrt 6 okt 5 apr24 nov16 feb26 apr22 mrt 8 dec
4. SC Doesburg 9 feb22 mrt19 apr 24 nov20 okt 8 dec 3 nov26 jan17 mei 8 mrt 5 apr22 sep 6 okt
5. Groessen 6 okt22 sep 9 feb15 mrt 26 apr17 mei29 mrt 8 dec 3 nov 1 dec26 jan 8 mrt20 okt
6. GSV '3826 jan 8 mrt 1 dec10 mei10 nov  9 feb24 mei13 okt15 dec19 apr22 mrt27 okt22 sep
7. VV GVA 5 apr10 mei10 nov24 mei15 dec29 sep 19 apr22 mrt16 feb 2 feb24 nov13 okt27 okt
8. Jonge Kracht22 mrt27 okt 8 mrt26 apr13 okt24 nov26 jan 22 sep 8 dec10 nov17 mei 9 feb 5 apr
9. SV Loil19 apr 1 dec15 dec29 mrt24 mei16 feb 3 nov 2 feb 20 okt29 sep 6 okt10 mei15 mrt
10. SV Loo 8 mrt10 nov24 mei 1 dec22 mrt 5 apr22 sep10 mei 9 feb 13 okt27 okt19 apr26 jan
11. RKSV 't Peeske24 nov 9 feb20 okt27 okt 5 apr 8 dec 6 okt15 mrt17 mei26 apr 22 sep26 jan22 mrt
12. RVW20 okt19 apr29 sep15 dec10 mei 3 nov29 mrt 1 dec 8 mrt 2 feb24 mei 10 nov 9 feb
13. Sprinkhanen 8 dec15 dec 3 nov 2 feb29 sep15 mrt26 apr20 okt24 nov 6 okt29 mrt16 feb 17 mei
14. SC Westervoort 3 nov24 mei10 mei16 feb19 apr 2 feb 8 mrt29 sep10 nov29 mrt15 dec13 okt 1 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie