Zaterdag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Almen 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Barneveld 0 0 0 0 0 0 0  
3 Ede/Victoria 0 0 0 0 0 0 0  
4 EFC '58 0 0 0 0 0 0 0  
5 EZC '84 0 0 0 0 0 0 0  
6 Fortissimo KSV 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Gorssel 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Harfsen 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Harskamp 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Prins Bernhard 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC RDC 0 0 0 0 0 0 0  
12 SDS '55 0 0 0 0 0 0 0  
13 Veluwse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 Vierhouten '82 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Almen2. VV Barneveld3. Ede/Victoria4. EFC '585. EZC '846. Fortissimo KSV7. VV Gorssel8. SV Harfsen9. SV Harskamp10. SV Prins Bernhard11. FC RDC12. SDS '5513. Veluwse Boys14. Vierhouten '82
1. SV Almen 14 mrt25 apr19 okt28 mrt15 feb 7 dec 2 nov 4 apr 5 okt23 nov16 mei 1 feb28 sep
2. VV Barneveld 9 nov  8 feb21 sep23 mei 9 mei26 okt12 okt18 apr 4 apr25 jan 7 mrt21 mrt30 nov
3. Ede/Victoria30 nov19 okt  2 nov14 dec 1 feb 5 okt28 sep 9 mei15 feb14 mrt18 apr23 mei28 mrt
4. EFC '58 9 mei15 feb21 mrt  9 nov18 apr23 nov 1 feb12 okt28 sep26 okt 4 apr14 dec23 mei
5. EZC '8425 jan23 nov 4 apr14 mrt  5 okt25 apr15 feb21 mrt16 mei 7 dec21 sep26 okt12 okt
6. Fortissimo KSV26 okt 7 dec21 sep25 jan 7 mrt 16 mei 9 nov 8 feb23 nov 4 apr21 mrt12 okt25 apr
7. VV Gorssel18 apr 1 feb 7 mrt28 mrt28 sep30 nov 23 mei 9 nov 2 nov 8 feb19 okt 9 mei14 dec
8. SV Harfsen 8 feb25 apr16 mei 5 okt19 okt14 mrt21 sep 25 jan 7 dec21 mrt23 nov 4 apr26 okt
9. SV Harskamp14 dec 5 okt23 nov25 apr 2 nov19 okt15 feb28 mrt 14 mrt16 mei 7 dec28 sep 1 feb
10. SV Prins Bernhard 7 mrt14 dec12 okt 8 feb30 nov23 mei21 mrt18 apr26 okt 21 sep25 jan 9 nov 9 mei
11. FC RDC23 mei28 mrt 9 nov 7 mrt 9 mei28 sep12 okt14 dec30 nov 1 feb  2 nov18 apr15 feb
12. SDS '5512 okt28 sep26 okt30 nov 1 feb14 dec14 mrt 9 mei23 mei28 mrt25 apr 15 feb 9 nov
13. Veluwse Boys21 sep 2 nov 7 dec16 mei 8 feb28 mrt25 jan30 nov 7 mrt25 apr19 okt 5 okt 14 mrt
14. Vierhouten '8221 mrt16 mei25 jan 7 dec18 apr 2 nov 4 apr 7 mrt21 sep19 okt 5 okt 8 feb23 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie