Zaterdag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alverna 0 0 0 0 0 0 0  
2 ASV AZ 2000-Elderveld 0 0 0 0 0 0 0  
3 BVC '12 0 0 0 0 0 0 0  
4 Cito 0 0 0 0 0 0 0  
5 DVV 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Elistha 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Juliana '31 0 0 0 0 0 0 0  
8 JVC Cuijk 0 0 0 0 0 0 0  
9 Kolping-Dynamo 0 0 0 0 0 0 0  
10 OBW 0 0 0 0 0 0 0  
11 CSV Oranje Blauw 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV De Paasberg 0 0 0 0 0 0 0  
13 Quick 1888 0 0 0 0 0 0 0  
14 SC Woezik 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alverna2. ASV AZ 2000-Elderveld3. BVC '124. Cito5. DVV6. SC Elistha7. SV Juliana '318. JVC Cuijk9. Kolping-Dynamo10. OBW11. CSV Oranje Blauw12. SV De Paasberg13. Quick 188814. SC Woezik
1. VV Alverna  7 mrt 23 nov12 okt  4 apr25 jan21 mrt16 mei26 okt 8 feb25 apr 9 nov
2. ASV AZ 2000-Elderveld 5 okt  16 mei26 okt  7 dec14 mrt21 sep25 apr25 jan21 mrt12 okt15 feb
3. BVC '12              
4. Cito23 mei30 nov   9 nov 21 sep 8 feb25 jan21 mrt 7 mrt26 okt 9 mei18 apr
5. DVV28 mrt 8 feb 25 apr  19 okt16 mei 5 okt25 jan21 sep 7 mrt14 mrt30 nov
6. SC Elistha              
7. SV Juliana '3128 sep 9 mei  1 feb18 apr   7 mrt 2 nov12 okt23 mei30 nov15 feb14 dec
8. JVC Cuijk18 apr 9 nov 28 sep14 dec 26 okt  4 apr23 nov 9 mei12 okt23 mei 1 feb
9. Kolping-Dynamo14 dec 1 feb 28 mrt15 feb 25 apr30 nov 14 mrt12 okt23 mei 9 nov 9 mei
10. OBW30 nov28 sep  2 nov 9 mei  8 feb28 mrt19 okt 18 apr 9 nov14 dec23 mei
11. CSV Oranje Blauw15 feb28 mrt  5 okt 1 feb 23 nov19 okt16 mei 7 dec  4 apr28 sep 2 nov
12. SV De Paasberg19 okt 2 nov 14 mrt28 sep 16 mei25 apr 7 dec15 feb14 dec  1 feb28 mrt
13. Quick 1888 2 nov18 apr 19 okt23 nov  5 okt 7 dec 8 feb 4 apr21 mrt21 sep  7 mrt
14. SC Woezik14 mrt19 okt  7 dec 4 apr 21 mrt 5 okt23 nov21 sep 8 feb25 jan26 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie