Zondag 5e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Kilder 10 8 1 1 25 36 17  
2 Angerlo Vooruit 9 7 1 1 22 26 8  
3 Ajax B 9 7 1 1 22 31 14  
4 SV Gelders Eiland 10 6 1 3 19 34 18  
5 RKPSC 9 5 2 2 17 25 19  
6 SDZZ 11 5 1 5 16 27 19  
7 Westendorp 9 5 0 4 15 23 23  
8 SVGG 8 3 1 4 10 18 21  
9 Den Dam 9 3 0 6 9 11 32  
10 SC Rijnland 9 2 2 5 8 18 22  
11 NVC Netterden 10 1 2 7 5 16 34  
12 SV Babberich 8 1 0 7 3 8 26  
13 SV Halle 9 1 0 8 3 11 31  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
60
Totaal aantal doelpunten
284
Totaal aantal doelpunten (thuis)
155
Totaal aantal doelpunten (uit)
129
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,73
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,15
Grootste overwinning (thuis) 
Westendorp - Den Dam (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Halle - Angerlo Vooruit (1 - 7)
Westendorp - Gelders Eiland SV (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Gelders Eiland SV - Kilder (4 - 5)
Kilder - NVC Netterden (5 - 4)
NVC Netterden - Gelders Eiland SV (2 - 7)



Zondag 5e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Ajax B2. Angerlo Vooruit3. SV Babberich4. Den Dam5. SV Gelders Eiland6. SV Halle7. SV Kilder8. NVC Netterden9. SC Rijnland10. RKPSC11. SDZZ12. SVGG13. Westendorp
1. Ajax B 3 - 226 apr15 mrt5 - 117 mei1 - 25 - 12 - 226 jan16 feb 5 apr4 - 1
2. Angerlo Vooruit 9 feb 26 jan17 mei15 mrt26 apr2 - 01 - 129 mrt3 - 13 - 0 8 dec2 - 0
3. SV Babberich0 - 310 mei 29 mrt15 dec 3 nov 9 feb2 - 30 - 519 apr24 mei 8 mrt 2 feb
4. Den Dam10 nov15 dec4 - 1 24 mei2 - 10 - 3 5 apr19 apr10 mei 2 feb22 mrt16 feb
5. SV Gelders Eiland19 apr1 - 2 5 apr3 - 0 4 - 24 - 5 9 feb1 - 122 mrt 8 mrt26 jan17 mei
6. SV Halle2 - 41 - 722 mrt 9 feb10 mei 0 - 326 jan24 mei 8 mrt19 apr1 - 215 dec
7. SV Kilder10 mei19 apr6 - 0 8 mrt16 feb 2 feb 5 - 45 - 124 mei15 dec3 - 129 mrt
8. NVC Netterden 2 feb16 feb15 mrt0 - 12 - 729 mrt26 apr 15 dec1 - 210 mei3 - 31 - 2
9. SC Rijnland 8 mrt1 - 417 mei26 jan26 apr1 - 3 5 apr22 mrt 1 - 40 - 36 - 0 8 dec
10. RKPSC29 mrt 2 feb 8 dec5 - 10 - 43 - 14 - 417 mei16 feb 1 - 126 apr15 mrt
11. SDZZ3 - 4 5 apr2 - 16 - 10 - 25 - 022 mrt6 - 015 mrt 9 feb 17 mei26 apr
12. SVGG15 dec24 mei0 - 36 - 229 mrt16 feb15 mrt19 apr 2 feb 1 dec4 - 0 2 - 3
13. Westendorp24 mei22 mrt3 - 17 - 01 - 7 5 apr26 jan 8 mrt10 mei3 - 53 - 1 9 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie