Zondag 5e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Ajax B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Angerlo Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Babberich 0 0 0 0 0 0 0  
4 Den Dam 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Gelders Eiland 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Halle 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Kilder 0 0 0 0 0 0 0  
8 NVC Netterden 0 0 0 0 0 0 0  
9 SC Rijnland 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKPSC 0 0 0 0 0 0 0  
11 SDZZ 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVGG 0 0 0 0 0 0 0  
13 Westendorp 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Ajax B2. Angerlo Vooruit3. SV Babberich4. Den Dam5. SV Gelders Eiland6. SV Halle7. SV Kilder8. NVC Netterden9. SC Rijnland10. RKPSC11. SDZZ12. SVGG13. Westendorp
1. Ajax B 27 okt26 apr15 mrt13 okt17 mei 8 dec22 sep 6 okt26 jan16 feb 5 apr24 nov
2. Angerlo Vooruit 9 feb 26 jan17 mei15 mrt26 apr20 okt 6 okt29 mrt22 sep 1 dec 8 dec 3 nov
3. SV Babberich29 sep10 mei 29 mrt15 dec 3 nov 9 feb20 okt 1 dec19 apr24 mei 8 mrt 2 feb
4. Den Dam10 nov15 dec24 nov 24 mei29 sep27 okt 5 apr19 apr10 mei 2 feb22 mrt16 feb
5. SV Gelders Eiland19 apr24 nov 5 apr 8 dec 20 okt 6 okt 9 feb 3 nov22 mrt 8 mrt26 jan17 mei
6. SV Halle 1 dec10 nov22 mrt 9 feb10 mei 22 sep26 jan24 mei 8 mrt19 apr13 okt15 dec
7. SV Kilder10 mei19 apr13 okt 8 mrt16 feb 2 feb  3 nov29 sep24 mei15 dec10 nov29 mrt
8. NVC Netterden 2 feb16 feb15 mrt 1 dec10 nov29 mrt26 apr 15 dec13 okt10 mei27 okt29 sep
9. SC Rijnland 8 mrt13 okt17 mei26 jan26 apr24 nov 5 apr22 mrt 27 okt10 nov22 sep 8 dec
10. RKPSC29 mrt 2 feb 8 dec20 okt29 sep 6 okt24 nov17 mei16 feb  3 nov26 apr15 mrt
11. SDZZ20 okt 5 apr22 sep 6 okt27 okt 8 dec22 mrt24 nov15 mrt 9 feb 17 mei26 apr
12. SVGG15 dec24 mei 6 okt 3 nov29 mrt16 feb15 mrt19 apr 2 feb 1 dec29 sep 20 okt
13. Westendorp24 mei22 mrt27 okt22 sep 1 dec 5 apr26 jan 8 mrt10 mei10 nov13 okt 9 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie