Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 WWNA 14 11 0 3 33 48 20  
2 SV Twello 14 10 1 3 31 42 13  
3 sv Orderbos 15 8 1 6 25 29 32  
4 VV De Gazelle 14 7 3 4 24 35 20  
5 SC Klarenbeek 14 7 2 5 23 31 27  
6 VV Beekbergen 15 6 5 4 23 31 23  
7 Groen Wit '62 15 7 2 6 23 26 19  
8 Victoria Boys 13 6 2 5 20 25 16  
9 ZVV '56 14 5 3 6 18 25 31  
10 VV Loenermark 14 5 1 8 16 30 27  
11 Apeldoornse Boys 15 4 4 7 16 34 42  
12 Sportclub Deventer 15 4 1 10 13 23 41  
13 VV TKA 14 0 1 13 1 6 74  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
93
Totaal aantal doelpunten
385
Totaal aantal doelpunten (thuis)
225
Totaal aantal doelpunten (uit)
160
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,42
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,72
Grootste overwinning (thuis) 
Gazelle De - TKA (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
TKA - Loenermark (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Gazelle De - TKA (10 - 0)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Apeldoornse Boys2. VV Beekbergen3. Sportclub Deventer4. VV De Gazelle5. Groen Wit '626. SC Klarenbeek7. VV Loenermark8. sv Orderbos9. VV TKA10. SV Twello11. Victoria Boys12. WWNA13. ZVV '56
1. Apeldoornse Boys 2 - 210 mei3 - 1AFG1 - 23 - 26 - 119 aprAFG0 - 32 - 36 - 3
2. VV Beekbergen1 - 1 2 - 21 - 110 mei24 mei3 - 1AFG6 - 00 - 33 - 019 apr13 apr
3. Sportclub Deventer5 - 41 - 3 0 - 21 - 51 - 21 - 41 - 24 - 117 mei1 - 0AFG26 apr
4. VV De Gazelle13 aprAFG19 apr 1 - 010 mei24 mei2 - 110 - 03 - 01 - 32 - 41 - 1
5. Groen Wit '621 - 11 - 03 - 017 mei 1 - 119 aprAFG13 apr1 - 2AFG1 - 23 - 2
6. SC Klarenbeek5 - 03 - 113 apr2 - 426 apr 3 - 217 meiAFGAFG1 - 12 - 44 - 1
7. VV LoenermarkAFG17 meiAFG2 - 22 - 03 - 1 26 apr4 - 01 - 31 - 4 3 meiAFG
8. sv Orderbos4 - 22 - 32 - 13 - 10 - 42 - 01 - 0 7 - 113 apr19 apr24 meiAFG
9. VV TKA3 - 3AFG24 mei0 - 40 - 30 - 40 - 8AFG 26 apr0 - 510 mei0 - 4
10. SV Twello6 - 0 3 mei1 - 2AFG2 - 06 - 110 mei6 - 17 - 0 24 mei3 - 11 - 0
11. Victoria Boys26 apr0 - 3AFGAFG0 - 1 3 meiAFG3 - 017 mei1 - 1 0 - 35 - 1
12. WWNA17 mei4 - 16 - 026 apr5 - 2AFG4 - 02 - 35 - 1AFG13 apr 5 - 2
13. ZVV '56AFG2 - 24 - 3 3 mei24 mei19 apr2 - 00 - 0AFG2 - 110 mei1 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie