Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 WWNA 12 10 0 2 30 46 18  
2 SV Twello 12 8 1 3 25 39 13  
3 VV De Gazelle 12 6 3 3 21 24 17  
4 Victoria Boys 12 6 2 4 20 25 13  
5 Groen Wit '62 12 6 2 4 20 20 14  
6 SC Klarenbeek 12 5 2 5 17 26 24  
7 VV Beekbergen 12 4 4 4 16 23 20  
8 sv Orderbos 12 5 1 6 16 20 28  
9 Apeldoornse Boys 12 4 3 5 15 29 34  
10 ZVV '56 12 4 3 5 15 24 30  
11 VV Loenermark 12 4 1 7 13 20 24  
12 Sportclub Deventer 12 4 1 7 13 20 31  
13 VV TKA 12 0 1 11 1 6 56  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
78
Totaal aantal doelpunten
322
Totaal aantal doelpunten (thuis)
191
Totaal aantal doelpunten (uit)
131
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,13
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,68
Grootste overwinning (thuis) 
Twello SV - TKA (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
TKA - Victoria Boys (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Apeldoornse Boys - ZVV '56 (6 - 3)
Deventer SP - Apeldoornse Boys (5 - 4)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Apeldoornse Boys2. VV Beekbergen3. Sportclub Deventer4. VV De Gazelle5. Groen Wit '626. SC Klarenbeek7. VV Loenermark8. sv Orderbos9. VV TKA10. SV Twello11. Victoria Boys12. WWNA13. ZVV '56
1. Apeldoornse Boys 16 feb10 mei3 - 129 mrt 2 feb3 - 26 - 119 apr15 mrt0 - 32 - 36 - 3
2. VV Beekbergen1 - 1 2 - 21 - 110 mei24 mei3 - 122 mrt6 - 00 - 3 8 mrt19 apr 9 feb
3. Sportclub Deventer5 - 415 mrt 0 - 2 2 feb1 - 21 - 416 feb4 - 117 mei1 - 029 mrt26 apr
4. VV De Gazelle 9 feb 5 apr19 apr 1 - 010 mei24 mei2 - 1 8 mrt3 - 01 - 32 - 41 - 1
5. Groen Wit '621 - 11 - 03 - 017 mei 1 - 119 apr 5 apr 9 feb1 - 222 mrt 8 mrt3 - 2
6. SC Klarenbeek5 - 03 - 1 9 feb2 - 426 apr  8 mrt17 mei22 mrt 5 apr1 - 12 - 44 - 1
7. VV Loenermark 5 apr17 mei22 mrt2 - 22 - 03 - 1 26 apr4 - 01 - 31 - 416 feb15 mrt
8. sv Orderbos 8 mrt2 - 32 - 1 2 feb0 - 42 - 01 - 0 7 - 1 9 feb19 apr24 mei29 mrt
9. VV TKA3 - 329 mrt24 mei0 - 40 - 30 - 4 2 feb15 mrt 26 apr0 - 510 mei0 - 4
10. SV Twello6 - 0 2 feb1 - 229 mrt16 feb6 - 110 mei6 - 17 - 0 24 mei3 - 1 8 mrt
11. Victoria Boys26 apr0 - 3 5 apr15 mrt0 - 116 feb29 mrt3 - 017 mei1 - 1 0 - 35 - 1
12. WWNA17 mei4 - 16 - 026 apr5 - 215 mrt4 - 02 - 35 - 122 mrt 9 feb 5 - 2
13. ZVV '5622 mrt2 - 24 - 316 feb24 mei19 apr2 - 00 - 0 5 apr2 - 110 mei 2 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie