Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC DIOSA 5 4 1 0 13 22 9  
2 VV Aquila 5 4 0 1 12 15 10  
3 FC Kunde 5 4 0 1 12 15 10  
4 RODA '28 5 3 2 0 11 16 9  
5 VV Krayenhoff 5 3 1 1 10 21 13  
6 SCE 5 3 1 1 10 12 6  
7 VV UHC 5 3 0 2 9 19 14  
8 SC Millingen 5 2 3 0 9 12 9  
9 Overasseltse Boys 5 1 1 3 4 12 11  
10 SV DSZ 5 1 0 4 3 10 17  
11 SV Nijmegen 5 1 0 4 3 9 17  
12 VV OSC (N) 5 1 0 4 3 7 16  
13 VV SCP 5 0 1 4 1 6 16  
14 SV Hatert 5 0 0 5 0 8 27  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
35
Totaal aantal doelpunten
184
Totaal aantal doelpunten (thuis)
95
Totaal aantal doelpunten (uit)
89
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,26
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,71
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,54
Grootste overwinning (thuis) 
DIOSA - Hatert (9 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
OSC (N) - Krayenhoff (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
DIOSA - Hatert (9 - 1)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Aquila2. SC DIOSA3. SV DSZ4. SV Hatert5. VV Krayenhoff6. FC Kunde7. SC Millingen8. SV Nijmegen9. VV OSC (N)10. Overasseltse Boys11. RODA '2812. SCE13. VV SCP14. VV UHC
1. VV Aquila  5 apr17 mei26 apr 8 dec26 jan15 mrt4 - 23 - 216 feb2 - 324 nov22 mrt27 okt
2. SC DIOSA15 dec 16 feb9 - 115 mrt 1 dec 3 nov19 apr29 mrt3 - 2 2 feb2 - 110 mei24 mei
3. SV DSZ 1 dec3 - 6 22 mrt0 - 1 8 mrt 9 feb26 jan10 mei19 apr24 mei15 dec27 okt10 nov
4. SV Hatert1 - 3 8 mrt 3 nov  9 feb19 apr29 mrt1 - 315 dec24 mei 1 dec 2 feb10 nov10 mei
5. VV Krayenhoff10 mei10 nov 2 feb6 - 3 24 mei 8 mrt 3 nov16 feb15 dec3 - 329 mrt 1 dec19 apr
6. FC Kunde29 mrt26 apr5 - 2 8 dec24 nov 2 - 417 mei2 - 0 3 nov16 feb15 mrt 5 apr 2 feb
7. SC Millingen10 nov22 mrt4 - 324 nov27 okt10 mei  5 apr24 mei 2 feb19 apr16 feb1 - 115 dec
8. SV Nijmegen 2 feb27 okt29 mrt15 mrt26 apr2 - 3 1 dec 10 nov10 mei15 dec0 - 324 mei16 feb
9. VV OSC (N)19 apr26 jan1 - 2 5 apr1 - 822 mrt 8 dec 9 feb  8 mrt 3 nov17 mei3 - 124 nov
10. Overasseltse Boys2 - 317 mei 8 dec6 - 222 mrt 9 feb1 - 124 nov27 okt 15 mrt26 apr26 jan 5 apr
11. RODA '28 8 mrt2 - 224 nov17 mei 5 apr27 okt26 jan22 mrt26 apr10 nov  8 dec 9 feb4 - 1
12. SCE24 mei 9 feb 5 apr27 okt26 jan10 nov2 - 2 8 mrt 1 dec2 - 110 mei 19 apr22 mrt
13. VV SCP 3 nov24 nov15 mrt16 feb17 mei15 dec26 apr 8 dec 2 feb29 mrt1 - 41 - 4 2 - 4
14. VV UHC 9 feb 8 dec26 apr26 jan6 - 32 - 317 mei6 - 215 mrt 1 dec29 mrt 3 nov 8 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie