Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Aquila 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC DIOSA 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV DSZ 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Hatert 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Krayenhoff 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Kunde 0 0 0 0 0 0 0  
7 SC Millingen 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Nijmegen 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV OSC (N) 0 0 0 0 0 0 0  
10 Overasseltse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 RODA '28 0 0 0 0 0 0 0  
12 SCE 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV SCP 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV UHC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Aquila2. SC DIOSA3. SV DSZ4. SV Hatert5. VV Krayenhoff6. FC Kunde7. SC Millingen8. SV Nijmegen9. VV OSC (N)10. Overasseltse Boys11. RODA '2812. SCE13. VV SCP14. VV UHC
1. VV Aquila  5 apr17 mei26 apr 8 dec26 jan15 mrt22 sep13 okt16 feb 6 okt24 nov22 mrt27 okt
2. SC DIOSA15 dec 16 feb 6 okt15 mrt 1 dec 3 nov19 apr29 mrt29 sep 2 feb20 okt10 mei24 mei
3. SV DSZ 1 dec13 okt 22 mrt22 sep 8 mrt 9 feb26 jan10 mei19 apr24 mei15 dec27 okt10 nov
4. SV Hatert29 sep 8 mrt 3 nov  9 feb19 apr29 mrt20 okt15 dec24 mei 1 dec 2 feb10 nov10 mei
5. VV Krayenhoff10 mei10 nov 2 feb13 okt 24 mei 8 mrt 3 nov16 feb15 dec29 sep29 mrt 1 dec19 apr
6. FC Kunde29 mrt26 apr 6 okt 8 dec24 nov 20 okt17 mei29 sep 3 nov16 feb15 mrt 5 apr 2 feb
7. SC Millingen10 nov22 mrt29 sep24 nov27 okt10 mei  5 apr24 mei 2 feb19 apr16 feb13 okt15 dec
8. SV Nijmegen 2 feb27 okt29 mrt15 mrt26 apr13 okt 1 dec 10 nov10 mei15 dec29 sep24 mei16 feb
9. VV OSC (N)19 apr26 jan20 okt 5 apr 6 okt22 mrt 8 dec 9 feb  8 mrt 3 nov17 mei22 sep24 nov
10. Overasseltse Boys20 okt17 mei 8 dec22 sep22 mrt 9 feb 6 okt24 nov27 okt 15 mrt26 apr26 jan 5 apr
11. RODA '28 8 mrt22 sep24 nov17 mei 5 apr27 okt26 jan22 mrt26 apr10 nov  8 dec 9 feb13 okt
12. SCE24 mei 9 feb 5 apr27 okt26 jan10 nov22 sep 8 mrt 1 dec13 okt10 mei 19 apr22 mrt
13. VV SCP 3 nov24 nov15 mrt16 feb17 mei15 dec26 apr 8 dec 2 feb29 mrt20 okt 6 okt 29 sep
14. VV UHC 9 feb 8 dec26 apr26 jan20 okt22 sep17 mei 6 okt15 mrt 1 dec29 mrt 3 nov 8 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie