Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ABS 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Broekland 0 0 0 0 0 0 0  
3 DAVO 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Enter 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Haarle 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Heeten 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Holten 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Hoonhorst 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Lettele 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Nieuw Heeten 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV SDOL 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC Ulu Spor 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Zwolle 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ABS2. SV Broekland3. DAVO4. SV Enter5. SV Haarle6. SV Heeten7. VV Holten8. VV Hoonhorst9. VV Lettele10. SV Nieuw Heeten11. SV SDOL12. FC Ulu Spor13. SV Zwolle
1. ABS 29 mrt16 feb15 dec10 mei 2 feb 3 nov19 apr 1 dec15 mrt 6 okt29 sep20 okt
2. SV Broekland26 jan 20 okt19 apr22 sep 3 nov 8 dec 9 feb22 mrt 6 okt 5 apr 8 mrt17 mei
3. DAVO13 okt10 mei  1 dec27 okt24 mei 9 feb26 jan 8 mrt22 sep22 mrt19 apr15 dec
4. SV Enter 5 apr13 okt17 mei 22 mrt 6 okt15 mrt22 sep26 jan 8 dec26 apr16 feb24 nov
5. SV Haarle24 nov 2 feb15 mrt 3 nov 20 okt26 apr 8 dec15 dec17 mei16 feb29 mrt 6 okt
6. SV Heeten22 sep26 apr24 nov 8 mrt 9 feb 26 jan22 mrt27 okt 5 apr17 mei10 nov 8 dec
7. VV Holten22 mrt24 mei29 sep10 nov13 okt19 apr  5 apr10 mei27 okt24 nov 2 feb16 feb
8. VV Hoonhorst27 okt10 nov29 mrt 2 feb24 mei15 dec 1 dec 13 okt26 apr15 mrt10 mei29 sep
9. VV Lettele26 apr29 sep 6 okt29 mrt 5 apr16 feb20 okt17 mei 24 nov 8 dec 3 nov15 mrt
10. SV Nieuw Heeten10 nov16 feb 2 feb10 mei 1 dec29 sep 8 mrt 3 nov24 mei 13 okt15 dec29 mrt
11. SV SDOL 8 mrt15 dec 3 nov29 sep10 nov 1 dec29 mrt20 okt19 apr 9 feb 24 mei 2 feb
12. FC Ulu Spor17 mei27 okt 8 dec20 okt26 jan15 mrt 6 okt24 nov 9 feb22 mrt22 sep 26 apr
13. SV Zwolle 9 feb 1 dec 5 apr24 mei19 apr10 mei22 sep 8 mrt10 nov26 jan27 okt13 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie