Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Activia 0 0 0 0 0 0 0  
2 Albatross 0 0 0 0 0 0 0  
3 AZC 0 0 0 0 0 0 0  
4 Sportclub Brummen 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Colmschate '33 0 0 0 0 0 0 0  
6 Diepenveen 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Epe 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Helios Deventer 0 0 0 0 0 0 0  
9 KCVO 0 0 0 0 0 0 0  
10 Overwetering 0 0 0 0 0 0 0  
11 Robur et Velocitas 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Turkse Kracht 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Vaassen 0 0 0 0 0 0 0  
14 Warnsveldse Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Activia2. Albatross3. AZC4. Sportclub Brummen5. SV Colmschate '336. Diepenveen7. SV Epe8. SV Helios Deventer9. KCVO10. Overwetering11. Robur et Velocitas12. SV Turkse Kracht13. SV Vaassen14. Warnsveldse Boys
1. VV Activia 17 mei20 okt16 feb 2 feb 6 okt15 mrt24 nov 8 dec 3 nov29 sep 5 apr29 mrt26 apr
2. Albatross13 okt  1 dec15 dec16 feb29 mrt29 sep26 apr15 mrt10 mei10 nov24 mei 2 feb27 okt
3. AZC10 mei 5 apr 19 apr15 dec29 sep16 feb27 okt24 nov 2 feb24 mei13 okt10 nov22 mrt
4. Sportclub Brummen27 okt22 mrt26 jan 13 okt24 nov 8 dec 5 apr17 mei10 nov26 apr 9 feb 8 mrt22 sep
5. SV Colmschate '3322 sep 6 okt17 mei29 mrt 26 apr 3 nov20 okt26 jan 1 dec15 mrt 8 mrt 9 feb 8 dec
6. Diepenveen 8 mrt26 jan 9 feb24 mei10 nov 15 dec22 sep22 mrt19 apr10 mei27 okt 1 dec13 okt
7. SV Epe10 nov 8 mrt22 sep10 mei22 mrt 5 apr 26 jan27 okt13 okt 1 dec19 apr24 mei 9 feb
8. SV Helios Deventer24 mei 3 nov 8 mrt29 sep19 apr 2 feb29 mrt 13 okt15 dec16 feb 1 dec10 mei10 nov
9. KCVO19 apr20 okt29 mrt 1 dec10 mei 3 nov 2 feb 9 feb 24 mei15 dec10 nov29 sep 8 mrt
10. Overwetering 9 feb24 nov 6 okt15 mrt 5 apr 8 dec26 apr22 mrt22 sep 27 okt26 jan20 okt17 mei
11. Robur et Velocitas22 mrt 9 feb 8 dec 3 nov24 nov20 okt17 mei 6 okt 5 apr 8 mrt 22 sep19 apr26 jan
12. SV Turkse Kracht15 dec 8 dec26 apr20 okt29 sep15 mrt 6 okt17 mei16 feb29 mrt 2 feb  3 nov24 nov
13. SV Vaassen26 jan22 sep15 mrt 6 okt27 okt17 mei24 nov 8 dec26 apr16 feb13 okt22 mrt  5 apr
14. Warnsveldse Boys 1 dec19 apr 3 nov 2 feb24 mei16 feb20 okt15 mrt 6 okt29 sep29 mrt10 mei15 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie