Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Epe 12 10 2 0 32 43 11  
2 Overwetering 12 7 4 1 25 39 20  
3 AZC 12 8 1 3 25 36 17  
4 SV Helios Deventer 12 8 1 3 25 34 22  
5 Warnsveldse Boys 12 7 2 3 23 36 28  
6 Robur et Velocitas 12 5 2 5 17 28 27  
7 Diepenveen 12 4 4 4 16 25 30  
8 SV Turkse Kracht 12 5 0 7 15 28 32  
9 KCVO 12 3 4 5 13 24 29  
10 Sportclub Brummen 12 3 4 5 13 17 23  
11 VV Activia 12 2 3 7 9 20 30  
12 SV Vaassen 12 2 2 8 8 16 38  
13 SV Colmschate '33 12 1 4 7 7 17 37  
14 Albatross 12 1 3 8 6 14 33  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
84
Totaal aantal doelpunten
377
Totaal aantal doelpunten (thuis)
193
Totaal aantal doelpunten (uit)
184
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,49
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,30
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,19
Grootste overwinning (thuis) 
Warnsveldse Boys - Vaassen (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
Warnsveldse Boys - Epe (2 - 8)
Diepenveen - Helios Deventer (1 - 7)
Diepenveen - Turkse Kracht (1 - 7)
Albatross - Epe (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Warnsveldse Boys - Epe (2 - 8)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Activia2. Albatross3. AZC4. Sportclub Brummen5. SV Colmschate '336. Diepenveen7. SV Epe8. SV Helios Deventer9. KCVO10. Overwetering11. Robur et Velocitas12. SV Turkse Kracht13. SV Vaassen14. Warnsveldse Boys
1. VV Activia 17 mei2 - 316 feb 2 feb0 - 115 mrt1 - 31 - 33 - 31 - 1 5 apr29 mrt26 apr
2. Albatross2 - 1 0 - 30 - 116 feb29 mrt0 - 626 apr15 mrt10 mei1 - 324 mei 2 feb1 - 2
3. AZC10 mei 5 apr 19 apr2 - 13 - 216 feb4 - 05 - 1 2 feb24 mei5 - 06 - 022 mrt
4. Sportclub Brummen1 - 122 mrt26 jan 2 - 20 - 40 - 3 5 apr17 mei1 - 126 apr 9 feb 8 mrt2 - 3
5. SV Colmschate '333 - 41 - 117 mei29 mrt 26 apr1 - 60 - 026 jan0 - 415 mrt 8 mrt 9 feb2 - 4
6. Diepenveen 8 mrt26 jan 9 feb24 mei2 - 2 1 - 11 - 722 mrt19 apr10 mei1 - 76 - 12 - 2
7. SV Epe4 - 1 8 mrt2 - 110 mei22 mrt 5 apr 26 jan1 - 14 - 13 - 119 apr24 mei 9 feb
8. SV Helios Deventer24 mei6 - 1 8 mrt3 - 119 apr 2 feb29 mrt 2 - 11 - 416 feb2 - 510 mei3 - 1
9. KCVO19 apr2 - 229 mrt2 - 210 mei4 - 0 2 feb 9 feb 24 mei1 - 34 - 12 - 2 8 mrt
10. Overwetering 9 feb4 - 35 - 115 mrt 5 apr1 - 126 apr22 mrt7 - 1 4 - 326 jan3 - 017 mei
11. Robur et Velocitas22 mrt 9 feb2 - 20 - 36 - 22 - 417 mei2 - 4 5 apr 8 mrt 3 - 119 apr26 jan
12. SV Turkse Kracht0 - 43 - 226 apr0 - 25 - 015 mrt1 - 317 mei16 feb29 mrt 2 feb 1 - 44 - 2
13. SV Vaassen26 jan1 - 115 mrt4 - 21 - 317 mei1 - 21 - 326 apr16 feb1 - 222 mrt  5 apr
14. Warnsveldse Boys6 - 119 apr2 - 1 2 feb24 mei16 feb2 - 815 mrt3 - 22 - 229 mrt10 mei7 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie