Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ATC '65 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauw Wit '66 0 0 0 0 0 0 0  
3 Blauwwitters BZSV 0 0 0 0 0 0 0  
4 Sportclub Daarle 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Daarlerveen 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV DRC '12 0 0 0 0 0 0 0  
7 GFC 0 0 0 0 0 0 0  
8 AVC Heracles 0 0 0 0 0 0 0  
9 Lemele 0 0 0 0 0 0 0  
10 MVV '69 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Rijssen 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Rijssen 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVV '56 0 0 0 0 0 0 0  
14 De Zweef 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ATC '652. Blauw Wit '663. Blauwwitters BZSV4. Sportclub Daarle5. VV Daarlerveen6. SV DRC '127. GFC8. AVC Heracles9. Lemele10. MVV '6911. SC Rijssen12. SV Rijssen13. SVV '5614. De Zweef
1. ATC '65 28 sep14 dec28 mrt23 mei 2 nov 9 mei 1 feb19 okt15 feb30 nov 5 okt18 apr14 mrt
2. Blauw Wit '6616 mei 19 okt26 okt 4 apr 5 okt25 jan14 mrt25 apr 7 dec 8 feb21 sep23 nov21 mrt
3. Blauwwitters BZSV 4 apr15 feb 12 okt26 okt14 mrt21 mrt 5 okt23 nov16 mei25 jan25 apr21 sep 7 dec
4. Sportclub Daarle25 jan 7 mrt18 apr 23 nov 7 dec21 sep 2 nov16 mei19 okt21 mrt 4 apr 8 feb 5 okt
5. VV Daarlerveen 7 dec30 nov 8 feb14 mrt 16 mei 7 mrt28 mrt 2 nov25 apr21 sep25 jan 5 okt19 okt
6. SV DRC '1221 mrt 1 feb 9 nov23 mei14 dec 12 okt18 apr15 feb28 sep 9 mei23 nov 4 apr26 okt
7. GFC23 nov28 mrt 2 nov 1 feb28 sep25 apr 19 okt 5 okt14 mrt14 dec15 feb 7 dec16 mei
8. AVC Heracles21 sep 9 nov 7 mrt25 apr12 okt25 jan 8 feb  7 dec23 nov26 okt16 mei21 mrt 4 apr
9. Lemele 8 feb12 okt23 mei30 nov21 mrt21 sep18 apr 9 mei  4 apr 9 nov26 okt 7 mrt25 jan
10. MVV '6912 okt18 apr30 nov 9 mei 9 nov 8 feb26 okt23 mei14 dec  7 mrt21 mrt25 jan21 sep
11. SC Rijssen25 apr 2 nov28 mrt28 sep 1 feb19 okt 4 apr15 feb14 mrt 5 okt  7 dec16 mei23 nov
12. SV Rijssen 7 mrt23 mei28 sep14 dec 9 mei28 mrt 9 nov30 nov 1 feb 2 nov18 apr 19 okt 8 feb
13. SVV '5626 okt 9 mei 1 feb 9 nov15 feb30 nov23 mei14 dec28 sep28 mrt12 okt14 mrt 25 apr
14. De Zweef 9 nov14 dec 9 mei15 feb18 apr 7 mrt30 nov28 sep28 mrt 1 feb23 mei12 okt 2 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie