Zondag 2e klasse J

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles '12 0 0 0 0 0 0 0  
2 ATC '65 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Barbaros 0 0 0 0 0 0 0  
4 Bon Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 BWO 0 0 0 0 0 0 0  
6 Columbia 0 0 0 0 0 0 0  
7 Eilermark 0 0 0 0 0 0 0  
8 NEO 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Schalkhaar 0 0 0 0 0 0 0  
10 SDC '12 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Suryoye-Mediterraneo 0 0 0 0 0 0 0  
12 VOGIDO 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wijhe '92 0 0 0 0 0 0 0  
14 WSV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse J

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '122. ATC '653. SC Barbaros4. Bon Boys5. BWO6. Columbia7. Eilermark8. NEO9. SV Schalkhaar10. SDC '1211. FC Suryoye-Mediterraneo12. VOGIDO13. Wijhe '9214. WSV
1. Achilles '12  3 nov29 mrt 2 feb24 nov29 sep20 okt 8 dec26 apr16 feb15 mrt 5 apr 6 okt17 mei
2. ATC '65 9 feb 20 okt 5 apr22 mrt27 okt 6 okt21 sep17 mei15 mrt26 apr26 jan 8 dec24 nov
3. SC Barbaros26 jan16 feb 27 okt 8 dec13 okt15 mrt26 apr 5 apr 6 okt24 nov22 mrt17 mei22 sep
4. Bon Boys22 sep 1 dec 9 feb 20 okt15 mrt17 mei26 jan 8 dec29 mrt 3 nov 8 mrt26 apr 6 okt
5. BWO24 mei15 dec10 mei19 apr 16 feb 8 mrt13 okt10 nov29 sep29 mrt 1 dec 2 feb 3 nov
6. Columbia22 mrt 8 mrt19 apr24 nov 6 okt  8 dec 5 apr26 jan 3 nov17 mei22 sep20 okt 9 feb
7. Eilermark10 mei 2 feb10 nov15 dec27 okt24 mei 24 nov22 mrt19 apr16 feb13 okt29 sep 5 apr
8. NEO19 apr24 mei29 sep10 mei 9 feb15 dec29 mrt  8 mrt 1 dec 2 feb10 nov 3 nov20 okt
9. SV Schalkhaar 1 dec29 sep15 dec24 mei15 mrt29 mrt 3 nov 6 okt  2 feb20 okt10 mei16 feb19 apr
10. SDC '1227 okt10 nov 8 mrt13 okt 5 apr26 apr26 jan17 mei22 sep  8 dec 9 feb24 nov22 mrt
11. FC Suryoye-Mediterraneo10 nov13 okt24 mei22 mrt26 jan 1 dec22 sep27 okt 9 feb10 mei 19 apr 5 apr 8 mrt
12. VOGIDO15 dec29 mrt 3 nov29 sep17 mei 2 feb26 apr16 feb24 nov20 okt 6 okt 15 mrt 8 dec
13. Wijhe '92 8 mrt19 apr 1 dec10 nov22 sep10 mei 9 feb22 mrt13 okt24 mei15 dec27 okt 26 jan
14. WSV13 okt10 mei 2 feb16 feb26 apr10 nov 1 dec15 mrt27 okt15 dec29 sep24 mei29 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse J

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie