Zondag 5e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 CCW '16 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Emst 0 0 0 0 0 0 0  
3 Epse 0 0 0 0 0 0 0  
4 Go Ahead Deventer 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV IJsselstreek 0 0 0 0 0 0 0  
6 Koninklijke UD 1875 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Mariënheem 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Raalte 0 0 0 0 0 0 0  
9 DVV Sallandia 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Terwolde 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV V en L 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Vilsteren 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wesepe 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Wissel 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. CCW '162. VV Emst3. Epse4. Go Ahead Deventer5. VV IJsselstreek6. Koninklijke UD 18757. SV Mariënheem8. SV Raalte9. DVV Sallandia10. SV Terwolde11. SV V en L12. VV Vilsteren13. Wesepe14. SV Wissel
1. CCW '16 19 apr 6 okt22 sep 5 apr24 nov26 jan17 mei20 okt 8 mrt 3 nov 9 feb22 mrt 8 dec
2. VV Emst13 okt  8 dec22 mrt26 apr27 okt 5 apr24 nov17 mei16 feb 6 okt22 sep26 jan15 mrt
3. Epse16 feb10 mei  1 dec13 okt19 apr10 nov29 mrt 2 feb15 dec29 sep 3 nov24 mei 8 mrt
4. Go Ahead Deventer 2 feb 3 nov17 mei 16 feb29 sep24 nov 6 okt15 mrt29 mrt20 okt 8 dec15 dec26 apr
5. VV IJsselstreek15 dec29 sep 9 feb10 nov 10 mei 8 mrt 2 feb 3 nov24 mei 1 dec20 okt19 apr29 mrt
6. Koninklijke UD 187515 mrt 9 feb20 okt 8 mrt26 jan  8 dec 3 nov26 apr 1 dec29 mrt 6 okt22 sep17 mei
7. SV Mariënheem29 mrt15 dec15 mrt10 mei 6 okt24 mei 20 okt16 feb29 sep 2 feb19 apr 1 dec 3 nov
8. SV Raalte 1 dec24 mei26 jan19 apr27 okt22 mrt 9 feb  5 apr13 okt10 mei 8 mrt10 nov22 sep
9. DVV Sallandia10 mei 1 dec22 sep27 okt22 mrt10 nov13 okt15 dec 19 apr24 mei26 jan 8 mrt 9 feb
10. SV Terwolde27 okt20 okt22 mrt26 jan22 sep 5 apr17 mei26 apr 8 dec 15 mrt24 nov 9 feb 6 okt
11. SV V en L26 apr 8 mrt 5 apr 9 feb17 mei13 okt22 sep 8 dec24 nov10 nov 22 mrt27 okt26 jan
12. VV Vilsteren10 nov 2 feb26 apr24 mei15 mrt16 feb27 okt29 sep29 mrt10 mei15 dec 13 okt 1 dec
13. Wesepe29 sep29 mrt24 nov 5 apr 8 dec 2 feb26 apr15 mrt 6 okt 3 nov16 feb17 mei 20 okt
14. SV Wissel24 mei10 nov27 okt13 okt24 nov15 dec22 mrt16 feb29 sep 2 feb19 apr 5 apr10 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie