Zaterdag 2e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ASC '62 0 0 0 0 0 0 0  
2 Be Quick '28 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Den Ham 0 0 0 0 0 0 0  
4 Enter Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hulzense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 IJVV 0 0 0 0 0 0 0  
7 OWIOS 0 0 0 0 0 0 0  
8 PH Almelo 0 0 0 0 0 0 0  
9 Quick '20 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sparta E 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Vroomshoopse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
12 VSCO '61 0 0 0 0 0 0 0  
13 WVF 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZAC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASC '622. Be Quick '283. VV Den Ham4. Enter Vooruit5. Hulzense Boys6. IJVV7. OWIOS8. PH Almelo9. Quick '2010. Sparta E11. VV Vroomshoopse Boys12. VSCO '6113. WVF14. ZAC
1. ASC '62 21 mrt21 sep23 nov19 okt 5 okt 7 dec 4 apr14 mrt25 apr25 jan 8 feb26 okt16 mei
2. Be Quick '2814 dec 12 okt 2 nov 9 mei 7 mrt 1 feb18 apr28 sep28 mrt30 nov23 mei15 feb 9 nov
3. VV Den Ham23 mei 8 feb 19 okt28 sep28 mrt 2 nov 9 mei30 nov 1 feb 9 nov18 apr14 dec 7 mrt
4. Enter Vooruit 9 mei25 apr14 mrt  1 feb30 nov28 mrt15 feb14 dec28 sep23 mei12 okt 9 nov26 okt
5. Hulzense Boys15 feb 7 dec25 apr21 sep 14 mrt16 mei26 okt 5 okt23 nov21 mrt25 jan12 okt 4 apr
6. IJVV 1 feb26 okt23 nov 4 apr 9 nov 28 sep14 dec18 apr15 feb12 okt 9 mei23 mei21 mrt
7. OWIOS18 apr21 sep21 mrt25 jan30 nov 8 feb  9 nov23 mei14 dec26 okt 7 mrt 9 mei12 okt
8. PH Almelo30 nov19 okt25 jan 5 okt 8 feb16 mei25 apr 28 mrt 2 nov 7 mrt21 sep14 mrt 7 dec
9. Quick '20 9 nov 4 apr16 mei21 mrt 7 mrt25 jan23 nov12 okt  7 dec 8 feb26 okt25 apr21 sep
10. Sparta E12 okt25 jan26 okt 7 mrt23 mei21 sep 4 apr21 mrt 9 mei 18 apr 9 nov30 nov 8 feb
11. VV Vroomshoopse Boys28 mrt16 mei15 feb 7 dec 2 nov25 apr14 mrt28 sep19 okt 5 okt 14 dec 1 feb23 nov
12. VSCO '61 2 nov23 nov 7 dec16 mei28 mrt19 okt 5 okt 1 feb15 feb14 mrt 4 apr 28 sep25 apr
13. WVF 7 mrt 5 okt 4 apr 8 feb18 apr 7 dec19 okt23 nov 2 nov16 mei21 sep21 mrt 25 jan
14. ZAC28 sep14 mrt 5 okt18 apr14 dec 2 nov15 feb23 mei 1 feb19 okt 9 mei30 nov28 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie