Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Dieren 0 0 0 0 0 0 0  
2 DVE-Trajanus 0 0 0 0 0 0 0  
3 DVOV 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Sportclub Eefde 0 0 0 0 0 0 0  
5 Eerbeekse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 ESA Rijkerswoerd 0 0 0 0 0 0 0  
7 Excelsior Zetten 0 0 0 0 0 0 0  
8 Oeken 0 0 0 0 0 0 0  
9 OVC '85 0 0 0 0 0 0 0  
10 Redichem 0 0 0 0 0 0 0  
11 De Treffers 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Uni 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zelos 0 0 0 0 0 0 0  
14 FC Zutphen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Dieren2. DVE-Trajanus3. DVOV4. VV Sportclub Eefde5. Eerbeekse Boys6. ESA Rijkerswoerd7. Excelsior Zetten8. Oeken9. OVC '8510. Redichem11. De Treffers12. VV Uni13. Zelos14. FC Zutphen
1. VV Dieren  8 feb16 mei 7 dec25 apr21 sep 4 apr25 jan21 mrt 9 nov12 okt23 nov 7 mrt26 okt
2. DVE-Trajanus19 okt 15 feb 5 okt 1 feb23 nov16 mei25 apr 7 dec28 mrt28 sep14 mrt 2 nov14 dec
3. DVOV30 nov 9 nov  1 feb14 dec 7 mrt 8 feb28 mrt19 okt23 mei 9 mei 2 nov28 sep18 apr
4. VV Sportclub Eefde 9 mei18 apr26 okt 30 nov 8 feb25 jan21 sep 7 mrt12 okt21 mrt 4 apr23 mei 9 nov
5. Eerbeekse Boys 2 nov21 sep 4 apr16 mei 25 jan 5 okt 7 dec 8 feb 7 mrt23 nov19 okt18 apr21 mrt
6. ESA Rijkerswoerd 1 feb 9 mei 5 okt19 okt28 mrt 14 mrt 2 nov18 apr28 sep23 mei15 feb14 dec30 nov
7. Excelsior Zetten28 sep30 nov12 okt28 mrt15 feb 9 nov  7 mrt 2 nov14 dec18 apr 1 feb 9 mei23 mei
8. Oeken18 apr12 okt23 nov15 feb23 mei21 mrt26 okt  4 apr 1 feb14 dec28 sep 9 nov 9 mei
9. OVC '8514 dec23 mei14 mrt28 sep 9 nov26 okt25 apr30 nov  9 mei15 feb28 mrt 1 feb12 okt
10. Redichem14 mrt25 jan21 sep25 apr26 okt16 mei21 mrt 5 okt23 nov  4 apr 7 dec19 okt 8 feb
11. De Treffers28 mrt 7 mrt25 jan 2 nov14 mrt 7 dec19 okt16 mei 5 okt30 nov 25 apr 8 feb21 sep
12. VV Uni23 mei26 okt21 mrt14 dec 9 mei12 okt21 sep 8 feb25 jan18 apr 9 nov 30 nov 7 mrt
13. Zelos 5 okt21 mrt25 apr23 nov12 okt 4 apr 7 dec14 mrt21 sep15 feb26 okt16 mei 25 jan
14. FC Zutphen15 feb 4 apr 7 dec14 mrt28 sep25 apr23 nov19 okt16 mei 2 nov 1 feb 5 okt28 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie