Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Advendo '57 0 0 0 0 0 0 0  
2 AGOVV 0 0 0 0 0 0 0  
3 Blauw Geel '55 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Hoevelaken 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Otterlo 0 0 0 0 0 0 0  
6 Rood Wit '58 0 0 0 0 0 0 0  
7 SKV 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Stroe 0 0 0 0 0 0 0  
9 Terschuurse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sportclub Teuge 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Veenendaal 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVOP 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Zeewolde 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwart-Wit '63 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Advendo '572. AGOVV3. Blauw Geel '554. SC Hoevelaken5. SV Otterlo6. Rood Wit '587. SKV8. VV Stroe9. Terschuurse Boys10. Sportclub Teuge11. VV Veenendaal12. VVOP13. VV Zeewolde14. Zwart-Wit '63
1. Advendo '57 23 mei 4 apr 9 mei12 okt 8 feb 7 mrt 9 nov18 apr25 jan21 sep26 okt30 nov21 mrt
2. AGOVV23 nov 16 mei 5 okt15 feb 4 apr21 sep25 jan21 mrt 7 dec14 mrt25 apr12 okt26 okt
3. Blauw Geel '5514 dec30 nov 23 mei18 apr12 okt25 jan 7 mrt26 okt21 sep 8 feb21 mrt 9 mei 9 nov
4. SC Hoevelaken 7 dec 7 mrt23 nov  9 nov21 sep21 mrt26 okt 8 feb 4 apr25 jan16 mei25 apr12 okt
5. SV Otterlo25 apr19 okt 7 dec14 mrt 16 mei23 nov 8 feb25 jan21 mrt 5 okt21 sep26 okt 4 apr
6. Rood Wit '5819 okt14 dec15 feb 1 feb28 sep 18 apr30 nov 9 mei14 mrt 2 nov 5 okt28 mrt23 mei
7. SKV28 sep 1 feb28 mrt14 dec 9 mei26 okt 12 okt23 mei25 apr30 nov14 mrt 9 nov15 feb
8. VV Stroe14 mrt28 mrt 5 okt15 feb 2 nov25 apr16 mei  4 apr23 nov19 okt 7 dec28 sep 1 feb
9. Terschuurse Boys 5 okt 2 nov14 mrt19 okt28 mrt23 nov 7 dec14 dec 16 mei25 apr15 feb 1 feb28 sep
10. Sportclub Teuge28 mrt 9 mei 1 feb28 sep14 dec 9 nov 2 nov23 mei30 nov  7 mrt12 okt15 feb18 apr
11. VV Veenendaal15 feb 9 nov28 sep18 apr 1 feb21 mrt 4 apr 9 mei12 okt26 okt 23 nov23 mei14 dec
12. VVOP 1 feb28 sep 2 nov30 nov23 mei 7 mrt19 okt18 apr 9 nov 8 feb28 mrt 14 dec 9 mei
13. VV Zeewolde16 mei18 apr19 okt 2 nov 7 mrt25 jan 8 feb21 mrt21 sep 5 okt 7 dec 4 apr 23 nov
14. Zwart-Wit '63 2 nov 8 feb25 apr28 mrt30 nov 7 dec 5 okt21 sep 7 mrt19 okt16 mei25 jan14 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie