Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BAS 0 0 0 0 0 0 0  
2 DSV '61 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Elspeet 0 0 0 0 0 0 0  
4 ESC 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hattem 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Hatto Heim 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV HTC 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Hulshorst 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Oene 0 0 0 0 0 0 0  
10 Olympia '28 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Rouveen 0 0 0 0 0 0 0  
12 Swift '64 0 0 0 0 0 0 0  
13 VIOS V 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwolsche Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BAS2. DSV '613. VV Elspeet4. ESC5. VV Hattem6. SV Hatto Heim7. SV HTC8. VV Hulshorst9. VV Oene10. Olympia '2811. SC Rouveen12. Swift '6413. VIOS V14. Zwolsche Boys
1. BAS 28 sep 2 nov25 apr14 mrt 4 apr16 mei 1 feb 7 dec19 okt28 mrt 5 okt23 nov15 feb
2. DSV '6121 mrt  7 mrt25 jan16 mei21 sep 8 feb23 nov 4 apr 7 dec18 apr19 okt 5 okt 2 nov
3. VV Elspeet 8 feb26 okt 16 mei25 apr25 jan23 nov 4 apr21 sep 5 okt19 okt 7 dec21 mrt14 mrt
4. ESC30 nov28 mrt28 sep 19 okt 9 mei18 apr23 mei 5 okt 2 nov14 dec15 feb14 mrt 1 feb
5. VV Hattem 9 nov30 nov12 okt 8 feb 18 apr 7 mrt21 mrt26 okt21 sep23 mei 4 apr25 jan 9 mei
6. SV Hatto Heim14 dec 1 feb28 mrt23 nov 5 okt  7 dec28 sep15 feb25 apr 2 nov14 mrt16 mei19 okt
7. SV HTC12 okt 9 nov 9 mei26 okt28 sep23 mei 15 feb14 mrt30 nov 1 feb28 mrt25 apr14 dec
8. VV Hulshorst21 sep14 mrt30 nov 7 dec 2 nov 7 mrt 5 okt 25 jan16 mei 8 feb25 apr19 okt28 mrt
9. VV Oene18 apr14 dec23 mei 7 mrt 1 feb 9 nov19 okt 9 mei 28 mrt28 sep 2 nov 8 feb30 nov
10. Olympia '28 9 mei23 mei 1 feb21 mrt15 feb12 okt 4 apr14 dec23 nov  9 nov28 sep26 okt18 apr
11. SC Rouveen25 jan12 okt15 feb 4 apr23 nov21 mrt21 sep26 okt25 apr14 mrt 16 mei 7 dec 5 okt
12. Swift '64 7 mrt 9 mei18 apr12 okt14 dec26 okt25 jan 9 nov21 mrt 8 feb30 nov 21 sep23 mei
13. VIOS V23 mei15 feb14 dec 9 nov28 mrt30 nov 2 nov18 apr12 okt 7 mrt 9 mei 1 feb 28 sep
14. Zwolsche Boys26 okt25 apr 9 nov21 sep 7 dec 8 feb21 mrt12 okt16 mei25 jan 7 mrt23 nov 4 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie