Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Rood Wit 10 7 0 3 21 19 16  
2 Brakkenstein 10 6 2 2 20 28 15  
3 VV Trekvogels 11 6 2 3 20 26 21  
4 HAVO 10 6 0 4 18 17 12  
5 VV Ewijk 10 6 0 4 18 18 16  
6 SV Blauw Wit 10 5 2 3 17 29 27  
7 Groesbeekse Boys 10 5 1 4 16 16 14  
8 DVOL 10 4 2 4 14 20 15  
9 Beuningse Boys 10 3 4 3 13 23 19  
10 Hapse Boys 10 4 1 5 13 17 18  
11 Germania 10 3 3 4 12 20 18  
12 Vitesse '08 10 0 2 8 2 9 32  
13 Estria 9 0 1 8 1 4 23  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
65
Totaal aantal doelpunten
246
Totaal aantal doelpunten (thuis)
123
Totaal aantal doelpunten (uit)
123
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,78
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,89
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,89
Grootste overwinning (thuis) 
Brakkenstein - Vitesse '08 (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Estria - Germania (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Blauw Wit SV - Brakkenstein (3 - 6)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beuningse Boys2. SV Blauw Wit3. Brakkenstein4. DVOL5. Estria6. VV Ewijk7. Germania8. Groesbeekse Boys9. Hapse Boys10. HAVO11. Rood Wit12. VV Trekvogels13. Vitesse '08
1. Beuningse Boys  2 feb17 mei2 - 215 dec0 - 115 mrt16 feb2 - 129 mrt1 - 226 apr6 - 2
2. SV Blauw Wit3 - 3 3 - 619 apr22 mrt26 jan4 - 4 5 apr 9 feb 8 mrt17 mei2 - 43 - 1
3. Brakkenstein0 - 016 feb 10 mei24 mei3 - 2 2 feb2 - 14 - 115 dec29 mrt 8 mrt6 - 0
4. DVOL22 mrt2 - 33 - 1 26 jan 5 apr17 mei26 apr4 - 116 feb1 - 315 mrt4 - 1
5. Estria 5 apr1 - 20 - 429 mrt 26 apr0 - 5 8 dec17 mei1 - 315 mrt0 - 216 feb
6. VV Ewijk10 mei29 mrt15 mrt15 dec3 - 0 16 feb3 - 219 apr2 - 00 - 11 - 5 2 feb
7. Germania2 - 610 mei3 - 00 - 0 8 mrt0 - 2 22 mrt26 jan19 apr15 dec 9 feb24 mei
8. Groesbeekse Boys1 - 115 dec 9 feb0 - 319 apr 8 mrt0 - 2 2 - 124 mei 2 feb29 mrt1 - 0
9. Hapse Boys24 mei2 - 326 apr 2 feb3 - 22 - 029 mrt15 mrt 10 mei4 - 01 - 115 dec
10. HAVO26 jan1 - 422 mrt2 - 0 9 feb17 mei2 - 11 - 20 - 1 26 apr3 - 015 mrt
11. Rood Wit19 apr3 - 226 jan24 mei1 - 0 9 feb 5 apr0 - 4 8 mrt1 - 2 5 - 210 mei
12. VV Trekvogels5 - 224 mei2 - 22 - 110 mei22 mrt2 - 11 - 3 5 apr 2 feb16 feb 19 apr
13. Vitesse '08 9 feb26 apr 5 apr 8 mrt0 - 03 - 42 - 217 mei22 mrt0 - 30 - 326 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie