Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Trekvogels 16 11 2 3 35 40 21  
2 Rood Wit 15 9 1 5 28 28 26  
3 Brakkenstein 15 8 2 5 26 36 27  
4 VV Ewijk 14 8 1 5 25 27 21  
5 SV Blauw Wit 14 7 4 3 25 38 33  
6 HAVO 15 7 2 6 23 21 20  
7 DVOL 14 6 3 5 21 27 17  
8 Groesbeekse Boys 14 6 3 5 21 24 21  
9 Germania 16 6 3 7 21 29 26  
10 Beuningse Boys 13 5 5 3 20 32 22  
11 Hapse Boys 13 5 1 7 16 22 23  
12 Vitesse '08 15 1 2 12 5 15 46  
13 Estria 14 0 1 13 1 8 44  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
94
Totaal aantal doelpunten
347
Totaal aantal doelpunten (thuis)
185
Totaal aantal doelpunten (uit)
162
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,69
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,97
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,72
Grootste overwinning (thuis) 
Brakkenstein - Vitesse '08 (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Estria - Germania (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Blauw Wit SV - Brakkenstein (3 - 6)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beuningse Boys2. SV Blauw Wit3. Brakkenstein4. DVOL5. Estria6. VV Ewijk7. Germania8. Groesbeekse Boys9. Hapse Boys10. HAVO11. Rood Wit12. VV Trekvogels13. Vitesse '08
1. Beuningse Boys AFGAFG2 - 26 - 10 - 1AFG2 - 12 - 1AFG1 - 2AFG6 - 2
2. SV Blauw Wit3 - 3 3 - 6AFGAFG3 - 24 - 4AFGAFG1 - 1AFG2 - 43 - 1
3. Brakkenstein0 - 01 - 3 AFGAFG3 - 22 - 12 - 14 - 13 - 0AFG0 - 36 - 0
4. DVOLAFG2 - 33 - 1 5 - 0AFGAFGAFG4 - 10 - 21 - 3AFG4 - 1
5. EstriaAFG1 - 20 - 4AFG AFG0 - 51 - 3AFG1 - 3AFG0 - 21 - 4
6. VV EwijkAFGAFGAFG0 - 03 - 0 3 - 13 - 2AFG2 - 00 - 11 - 54 - 1
7. Germania2 - 6AFG3 - 00 - 03 - 10 - 2 AFG2 - 1AFG2 - 00 - 1AFG
8. Groesbeekse Boys1 - 12 - 2AFG0 - 3AFGAFG0 - 2 2 - 1AFG2 - 2AFG1 - 0
9. Hapse BoysAFG2 - 3AFGAFG3 - 22 - 0AFGAFG AFG4 - 01 - 14 - 1
10. HAVO1 - 11 - 4AFG2 - 0AFGAFG2 - 11 - 20 - 1 AFG3 - 0AFG
11. Rood WitAFG3 - 25 - 2AFG1 - 0AFGAFG0 - 42 - 01 - 2 5 - 2AFG
12. VV Trekvogels5 - 2AFG2 - 22 - 1AFGAFG2 - 11 - 3AFG3 - 04 - 0 AFG
13. Vitesse '08AFGAFGAFG0 - 20 - 03 - 42 - 2AFGAFG0 - 30 - 30 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie