Zaterdag 1e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bennekom 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Delta Sports '95 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV DHSC 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV DTS Ede 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV DUNO D 0 0 0 0 0 0 0  
6 GJS 0 0 0 0 0 0 0  
7 GRC 14 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV LRC Leerdam 0 0 0 0 0 0 0  
9 De Merino's 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Montfoort 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Sliedrecht 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVL 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV WNC 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Woudenberg 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 1e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bennekom2. FC Delta Sports '953. VV DHSC4. VV DTS Ede5. VV DUNO D6. GJS7. GRC 148. VV LRC Leerdam9. De Merino's10. VV Montfoort11. VV Sliedrecht12. SVL13. VV WNC14. VV Woudenberg
1. VV Bennekom 31 mrt17 mrt 9 dec21 apr 4 nov21 okt27 jan10 feb 7 okt 7 apr25 nov23 sep19 mei
2. FC Delta Sports '9518 nov 24 mrt 7 apr27 jan12 mei 9 dec 7 okt28 okt 2 dec10 mrt19 mei10 feb23 sep
3. VV DHSC28 okt21 okt 19 mei 9 dec31 mrt25 nov23 sep10 mrt10 feb 7 okt21 apr 7 apr27 jan
4. VV DTS Ede26 mei30 sep16 dec 17 feb14 apr14 okt24 mrt 2 dec12 mei28 okt 3 feb18 nov10 mrt
5. VV DUNO D 2 dec14 apr26 mei 7 okt 16 dec 3 feb10 mrt12 mei18 nov24 mrt30 sep28 okt10 feb
6. GJS10 mrt25 nov18 nov27 jan19 mei 21 apr 7 apr 7 okt23 sep10 feb 9 dec24 mrt28 okt
7. GRC 1424 mrt26 mei12 mei10 feb23 sep 2 dec 28 okt18 nov10 mrt16 dec14 apr 7 okt 7 apr
8. VV LRC Leerdam14 apr17 feb 3 feb21 okt 4 nov30 sep17 mrt 16 dec26 mei 2 dec14 okt12 mei31 mrt
9. De Merino's14 okt17 mrt 4 nov21 apr25 nov17 feb31 mrt19 mei  7 apr23 sep21 okt27 jan 9 dec
10. VV Montfoort17 feb21 apr14 okt25 nov31 mrt 3 feb 4 nov 9 dec30 sep 27 jan17 mrt19 mei21 okt
11. VV Sliedrecht30 sep 4 nov17 feb17 mrt21 okt14 okt19 mei21 apr 3 feb14 apr 31 mrt 9 dec25 nov
12. SVL12 mei16 dec 2 dec23 sep 7 apr26 mei27 jan10 feb24 mrt28 okt18 nov 10 mrt 7 okt
13. VV WNC 3 feb14 okt30 sep31 mrt17 mrt21 okt17 feb25 nov14 apr16 dec26 mei 4 nov 21 apr
14. VV Woudenberg16 dec 3 feb14 apr 4 nov14 okt17 mrt30 sep18 nov26 mei24 mrt12 mei17 feb 2 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 1e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie