Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alliance 12 8 2 2 26 36 18  
2 VV Schijf 10 8 1 1 25 29 14  
3 VVR 12 6 4 2 22 25 13  
4 SV Sprundel 10 6 2 2 20 27 14  
5 VV Wernhout 11 5 2 4 17 27 20  
6 VV Internos 10 4 3 3 15 20 20  
7 BSC 11 4 3 4 15 19 15  
8 VV Achtmaal 9 2 5 2 11 14 12  
9 VV DSE 9 3 2 4 11 17 20  
10 SAB 11 3 2 6 11 16 27  
11 DIOZ 10 2 4 4 10 16 22  
12 GESTA 11 2 2 7 8 18 33  
13 VV Noordhoek 11 2 2 7 8 13 28  
14 VV SVC 11 1 2 8 5 12 33  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
74
Totaal aantal doelpunten
289
Totaal aantal doelpunten (thuis)
154
Totaal aantal doelpunten (uit)
135
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,82
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
Internos - SVC (6 - 1)
Schijf - SAB (6 - 1)
Sprundel - Internos (5 - 0)
Wernhout - SVC (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
SVC - Alliance (1 - 6)
DSE - SAB (1 - 6)
SAB - Sprundel (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
DSE - Noordhoek (6 - 2)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Achtmaal2. Alliance3. BSC4. DIOZ5. VV DSE6. GESTA7. VV Internos8. VV Noordhoek9. SAB10. VV Schijf11. SV Sprundel12. VV SVC13. VVR14. VV Wernhout
1. VV Achtmaal 11 mrt 8 apr2 - 2 3 dec4 - 117 dec0 - 025 feb28 jan27 mei13 mei25 mrt3 - 4
2. Alliance2 - 1 18 mrt 1 apr4 - 12 - 13 - 327 mei2 - 0 4 mrt4 - 1 4 feb1 - 122 apr
3. BSC2 - 20 - 3 2 - 227 mei4 - 015 apr25 mrt11 mrt 4 feb2 - 34 - 013 mei25 feb
4. DIOZ 4 feb2 - 4 4 mrt 17 dec13 mei3 - 11 - 425 mrt2 - 315 apr27 mei2 - 211 mrt
5. VV DSE22 apr 8 apr10 dec20 mei 25 feb0 - 36 - 21 - 62 - 2 1 apr3 - 011 mrt28 jan
6. GESTA18 mrt20 mei 1 apr1 - 12 - 4 22 apr28 jan10 dec2 - 5 4 feb 4 mrt3 - 14 - 2
7. VV Internos20 mei25 feb28 jan 8 apr25 mrt1 - 1 11 mrt2 - 218 feb13 mei6 - 10 - 33 - 2
8. VV Noordhoek 1 apr10 dec0 - 118 mrt 4 mrt15 apr0 - 1 22 apr20 mei2 - 51 - 1 4 feb1 - 4
9. SAB0 - 013 mei2 - 13 - 0 4 feb27 mei 4 mrt1 - 2 18 mrt0 - 515 apr0 - 4 1 apr
10. VV Schijf15 apr3 - 22 - 125 feb13 mei11 mrt27 mei3 - 06 - 1  3 dec25 mrt0 - 2 8 apr
11. SV Sprundel10 dec25 mrt20 mei28 jan0 - 04 - 25 - 025 feb 8 apr22 apr 11 mrt1 - 22 - 2
12. VV SVC0 - 11 - 622 apr10 dec18 mrt5 - 1 1 apr 8 apr28 jan2 - 30 - 1 25 feb20 mei
13. VVR1 - 128 jan1 - 222 apr1 - 0 8 apr18 mrt5 - 120 mei 1 apr 4 mrt2 - 2 10 dec
14. VV Wernhout 4 mrt4 - 30 - 00 - 115 apr25 mrt 4 feb13 mei4 - 10 - 218 mrt5 - 027 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie