Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achtmaal 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alliance 0 0 0 0 0 0 0  
3 BSC 0 0 0 0 0 0 0  
4 DIOZ 0 0 0 0 0 0 0  
5 DSE 0 0 0 0 0 0 0  
6 GESTA 0 0 0 0 0 0 0  
7 Internos 0 0 0 0 0 0 0  
8 Noordhoek 0 0 0 0 0 0 0  
9 SAB 0 0 0 0 0 0 0  
10 Schijf 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sprundel 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVC 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVR 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wernhout 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achtmaal2. Alliance3. BSC4. DIOZ5. DSE6. GESTA7. Internos8. Noordhoek9. SAB10. Schijf11. Sprundel12. SVC13. VVR14. Wernhout
1. Achtmaal 11 mrt 8 apr24 sep 3 dec29 okt17 dec19 nov11 feb28 jan27 mei13 mei25 mrt 8 okt
2. Alliance 5 nov 18 mrt 1 apr 1 okt17 dec15 okt27 mei26 nov18 feb22 okt 4 feb15 apr22 apr
3. BSC 1 okt29 okt  8 okt27 mei19 nov15 apr25 mrt11 mrt 4 feb17 dec 3 dec13 mei11 feb
4. DIOZ 4 feb19 nov18 feb 17 dec13 mei 1 okt29 okt25 mrt15 okt15 apr27 mei 3 dec11 mrt
5. DSE22 apr 8 apr10 dec20 mei 11 feb22 okt 8 okt24 sep26 nov 1 apr29 okt11 mrt28 jan
6. GESTA18 mrt20 mei 1 apr26 nov15 okt 22 apr28 jan10 dec 5 nov 4 feb18 feb 1 okt22 okt
7. Internos20 mei11 feb28 jan 8 apr25 mrt 3 dec 11 mrt 8 okt10 dec13 mei19 nov29 okt24 sep
8. Noordhoek 1 apr10 dec22 okt18 mrt18 feb15 apr 5 nov 22 apr20 mei15 okt 1 okt 4 feb26 nov
9. SAB15 okt13 mei 5 nov22 okt 4 feb27 mei18 feb 3 dec 18 mrt 1 okt15 apr17 dec 1 apr
10. Schijf15 apr 8 okt24 sep11 feb13 mei11 mrt27 mei17 dec29 okt  3 dec25 mrt19 nov 8 apr
11. Sprundel10 dec25 mrt20 mei28 jan19 nov24 sep26 nov11 feb 8 apr22 apr 11 mrt 8 okt29 okt
12. SVC26 nov24 sep22 apr10 dec18 mrt 8 okt 1 apr 8 apr28 jan22 okt 5 nov 11 feb20 mei
13. VVR22 okt28 jan26 nov22 apr 5 nov 8 apr18 mrt24 sep20 mei 1 apr18 feb15 okt 10 dec
14. Wernhout18 feb 3 dec15 okt 5 nov15 apr25 mrt 4 feb13 mei19 nov 1 okt18 mrt17 dec27 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie