Zaterdag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alliance 0 0 0 0 0 0 0  
2 Beek Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Bergen 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV DOSKO 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Dubbeldam 0 0 0 0 0 0 0  
6 DVO '60 0 0 0 0 0 0 0  
7 GSC/ODS 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV ONI 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Oosterhout 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC 0 0 0 0 0 0 0  
11 The Gunners 0 0 0 0 0 0 0  
12 TSVV Merlijn 0 0 0 0 0 0 0  
13 Unitas '30 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alliance2. Beek Vooruit3. FC Bergen4. SV DOSKO5. VV Dubbeldam6. DVO '607. GSC/ODS8. VV ONI9. VV Oosterhout10. RFC11. The Gunners12. TSVV Merlijn13. Unitas '30
1. Alliance  4 nov 3 feb19 mei27 jan31 mrt17 mrt30 sep25 nov 9 dec21 okt14 okt17 feb
2. Beek Vooruit10 mrt  2 dec 7 okt16 dec23 sep14 apr18 nov10 feb28 okt 7 apr12 mei24 mrt
3. FC Bergen23 sep21 apr 24 mrt10 feb19 mei 9 dec 7 okt27 jan 7 apr28 okt18 nov10 mrt
4. SV DOSKO16 dec17 feb21 okt 26 mei17 mrt 4 nov14 apr31 mrt25 nov21 apr30 sep 3 feb
5. VV Dubbeldam14 apr19 mei14 okt 9 dec 21 okt31 mrt 3 feb17 mrt21 apr25 nov17 feb30 sep
6. DVO '6018 nov 3 feb16 dec28 okt24 mrt 30 sep12 mei 7 okt10 mrt10 feb26 mei 2 dec
7. GSC/ODS28 okt27 jan26 mei10 mrt18 nov 7 apr 24 mrt23 sep10 feb 7 okt 2 dec12 mei
8. VV ONI 7 apr31 mrt17 feb27 jan23 sep25 nov21 okt 21 apr19 mei 9 dec 4 nov14 okt
9. VV Oosterhout12 mei14 okt14 apr18 nov28 okt17 feb 3 feb 2 dec 24 mrt10 mrt16 dec26 mei
10. RFC26 mei17 mrt30 sep12 mei 2 dec 4 nov14 okt16 dec21 okt 31 mrt 3 feb14 apr
11. The Gunners24 mrt30 sep17 mrt 2 dec12 mei14 okt17 feb26 mei 4 nov18 nov 14 apr16 dec
12. TSVV Merlijn10 feb25 nov31 mrt 7 apr 7 okt 9 dec21 apr10 mrt19 mei23 sep27 jan 28 okt
13. Unitas '30 7 okt21 okt 4 nov23 sep 7 apr21 apr25 nov10 feb 9 dec27 jan19 mei17 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie