Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Bergeijk 0 0 0 0 0 0 0  
2 Cranendonck 0 0 0 0 0 0 0  
3 DOSL 0 0 0 0 0 0 0  
4 HMVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hoogeloon 0 0 0 0 0 0 0  
6 Pusphaira 0 0 0 0 0 0 0  
7 De Raven 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Riethoven 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Steensel 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Tivoli 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Vessem 0 0 0 0 0 0 0  
12 De Weebosch 0 0 0 0 0 0 0  
13 Woenselse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZSC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bergeijk2. Cranendonck3. DOSL4. HMVV5. VV Hoogeloon6. Pusphaira7. De Raven8. VV Riethoven9. VV Steensel10. SV Tivoli11. VV Vessem12. De Weebosch13. Woenselse Boys14. ZSC
1. Bergeijk  5 nov22 apr 1 apr10 dec22 okt18 mrt26 nov 4 feb20 mei18 feb 1 okt15 okt28 jan
2. Cranendonck11 mrt 27 mei24 sep29 okt 8 apr15 apr11 feb 3 dec 8 okt25 mrt19 nov13 mei17 dec
3. DOSL 3 dec10 dec 28 jan 8 okt24 sep20 mei 8 apr13 mei11 feb19 nov29 okt25 mrt11 mrt
4. HMVV19 nov 4 feb15 apr 11 mrt11 feb 1 okt 8 okt17 dec29 okt 3 dec13 mei27 mei25 mrt
5. VV Hoogeloon27 mei18 mrt18 feb 5 nov  1 apr15 okt22 okt 1 okt13 mei15 apr17 dec 4 feb 3 dec
6. Pusphaira25 mrt 1 okt 4 feb15 okt19 nov 18 feb 5 nov18 mrt 3 dec17 dec27 mei15 apr13 mei
7. De Raven29 okt28 jan17 dec 8 apr11 feb 8 okt 24 sep27 mei11 mrt13 mei25 mrt 3 dec19 nov
8. VV Riethoven13 mei15 okt 1 okt18 feb25 mrt11 mrt 4 feb 15 apr19 nov27 mei 3 dec17 dec29 okt
9. VV Steensel24 sep22 apr26 nov20 mei 8 apr29 okt10 dec28 jan 25 mrt11 mrt 8 okt19 nov11 feb
10. SV Tivoli17 dec18 feb15 okt18 mrt26 nov22 apr 5 nov 1 apr22 okt  4 feb15 apr 1 okt27 mei
11. VV Vessem 8 okt22 okt 1 apr22 apr28 jan20 mei26 nov10 dec 5 nov24 sep 11 feb18 mrt 8 apr
12. De Weebosch 8 apr 1 apr18 mrt26 nov20 mei10 dec22 okt22 apr18 feb28 jan15 okt  5 nov24 sep
13. Woenselse Boys11 feb26 nov22 okt10 dec24 sep28 jan22 apr20 mei 1 apr 8 apr29 okt11 mrt  8 okt
14. ZSC15 apr20 mei 5 nov22 okt22 apr26 nov 1 apr18 mrt15 okt10 dec 1 okt 4 feb18 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie