Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Clinge 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Grenswachters 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Groede 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV IJzendijke 0 0 0 0 0 0 0  
5 Koewacht 0 0 0 0 0 0 0  
6 METO 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nieuw Borgvliet 0 0 0 0 0 0 0  
8 NSV 0 0 0 0 0 0 0  
9 ODIO 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Oostburg 0 0 0 0 0 0 0  
11 RIA W 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Steen 0 0 0 0 0 0 0  
13 VIVOO 0 0 0 0 0 0 0  
14 WVV '67 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Clinge2. VV Grenswachters3. VV Groede4. VV IJzendijke5. Koewacht6. METO7. Nieuw Borgvliet8. NSV9. ODIO10. SV Oostburg11. RIA W12. VV Steen13. VIVOO14. WVV '67
1. VV Clinge 29 okt25 mrt 4 feb15 okt18 feb11 mrt13 mei 1 okt19 nov17 dec27 mei 3 dec15 apr
2. VV Grenswachters18 mrt 22 apr 1 apr20 mei22 okt26 nov15 apr 5 nov10 dec18 feb 1 okt 4 feb15 okt
3. VV Groede22 okt 3 dec 15 okt18 mrt 5 nov 1 apr27 mei18 feb13 mei 4 feb15 apr17 dec 1 okt
4. VV IJzendijke24 sep19 nov11 feb 28 jan 8 apr 8 okt29 okt17 dec11 mrt 3 dec13 mei25 mrt27 mei
5. Koewacht11 feb17 dec29 okt15 apr 24 sep 8 apr11 mrt27 mei 8 okt13 mei25 mrt19 nov 3 dec
6. METO 8 okt25 mrt11 mrt 1 okt 4 feb 11 feb19 nov15 apr29 okt27 mei 3 dec13 mei17 dec
7. Nieuw Borgvliet 5 nov13 mei19 nov18 feb 1 okt15 okt 25 mrt 4 feb 3 dec15 apr17 dec27 mei18 mrt
8. NSV26 nov28 jan10 dec18 mrt 5 nov 1 apr22 okt 22 apr20 mei15 okt18 feb 1 okt 4 feb
9. ODIO 8 apr11 mrt 8 okt20 mei10 dec28 jan24 sep 3 dec 11 feb25 mrt19 nov29 okt13 mei
10. SV Oostburg 1 apr27 mei26 nov 5 nov18 feb18 mrt22 apr17 dec15 okt  1 okt 4 feb15 apr22 okt
11. RIA W20 mei 8 okt24 sep22 apr26 nov10 dec28 jan11 feb22 okt 8 apr 29 okt11 mrt 1 apr
12. VV Steen10 dec 8 apr28 jan26 nov22 okt22 apr20 mei 8 okt 1 apr24 sep18 mrt 11 feb 5 nov
13. VIVOO22 apr24 sep20 mei22 okt 1 apr26 nov10 dec 8 apr18 mrt28 jan 5 nov15 okt 18 feb
14. WVV '6728 jan11 feb 8 apr10 dec22 apr20 mei29 okt24 sep26 nov25 mrt19 nov11 mrt 8 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie