Zondag 1e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alverna 0 0 0 0 0 0 0  
2 AWC 0 0 0 0 0 0 0  
3 Best Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Brabantia 0 0 0 0 0 0 0  
5 DESO 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV DOSKO 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Gestel 0 0 0 0 0 0 0  
8 HVCH 0 0 0 0 0 0 0  
9 Nemelaer 0 0 0 0 0 0 0  
10 Oirschot Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
11 Rood Wit W 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC Tilburg 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV TOP 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zand SC 't 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alverna2. AWC3. Best Vooruit4. VV Brabantia5. DESO6. SV DOSKO7. VV Gestel8. HVCH9. Nemelaer10. Oirschot Vooruit11. Rood Wit W12. FC Tilburg13. SV TOP14. Zand SC 't
1. VV Alverna  1 apr10 dec26 nov 4 feb 1 okt15 okt18 mrt22 apr22 okt 5 nov20 mei18 feb15 apr
2. AWC19 nov 11 mrt 8 okt25 mrt13 mei27 mei24 sep25 feb 8 apr17 dec28 jan 3 dec29 okt
3. Best Vooruit27 mei 5 nov 22 apr15 apr 4 feb22 okt 1 apr26 nov18 mrt15 okt18 feb 1 okt17 dec
4. VV Brabantia13 mei 4 mrt 3 dec 27 mei17 dec18 mrt 5 nov19 nov15 okt 4 feb 1 okt15 apr25 mrt
5. DESO24 sep22 okt28 jan10 dec 15 okt18 feb22 apr20 mei26 nov18 mrt 1 apr 5 nov 8 apr
6. SV DOSKO 8 apr26 nov24 sep20 mei11 feb  5 nov10 dec28 jan22 apr 1 apr22 okt18 mrt 8 okt
7. VV Gestel11 feb10 dec25 mrt29 okt 8 okt11 mrt 28 jan 8 apr20 mei26 nov22 apr19 nov24 sep
8. HVCH29 okt 4 feb19 nov11 mrt 3 dec27 mei15 apr 25 mrt18 feb 1 okt15 okt17 dec13 mei
9. Nemelaer 3 dec15 okt13 mei 1 apr17 dec15 apr 1 okt22 okt  5 nov18 feb18 mrt 4 feb27 mei
10. Oirschot Vooruit25 mrt 1 okt29 okt11 feb13 mei 3 dec17 dec 8 okt11 mrt 15 apr 4 feb27 mei19 nov
11. Rood Wit W11 mrt20 mei11 feb24 sep29 okt19 nov13 mei 8 apr 8 okt28 jan 10 dec25 mrt 3 dec
12. FC Tilburg17 dec15 apr 8 okt 8 apr19 nov25 mrt 3 dec11 feb29 okt24 sep27 mei 13 mei11 mrt
13. SV TOP 8 okt22 apr 8 apr28 jan11 mrt29 okt 1 apr20 mei24 sep10 dec22 okt26 nov 11 feb
14. Zand SC 't28 jan18 mrt20 mei22 okt 1 okt18 feb 4 feb26 nov10 dec 1 apr22 apr 5 nov15 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie