Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 NOAD '32 26 18 2 6 56 56 24  
2 SV Capelle 26 15 5 6 50 63 45  
3 VV Altena 26 15 3 8 48 58 35  
4 NEO '25 26 13 6 7 45 43 35  
5 SSC 55 26 12 4 10 40 45 40  
6 Haaften 26 11 5 10 38 56 52  
7 VV GDC 26 11 4 11 37 45 37  
8 VV Sleeuwijk 26 11 3 12 36 53 50  
9 GVV '63 26 10 5 11 35 42 47  
10 Sparta '30 26 10 4 12 34 46 49  
11 SV BLC 26 10 2 14 32 54 61  
12 Herovina 26 9 4 13 31 36 52  
13 Olympia '60 26 6 2 18 20 30 64  
14 Willem II 26 5 3 18 18 29 65  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
656
Totaal aantal doelpunten (thuis)
370
Totaal aantal doelpunten (uit)
286
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,60
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,57
Grootste overwinning (thuis) 
 
Sleeuwijk - Capelle SV (7 - 1)
BLC SV - Herovina (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
BLC SV - Capelle SV (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Haaften - Olympia '60 (5 - 3)
Herovina - NEO '25 (6 - 2)
Sleeuwijk - Capelle SV (7 - 1)



Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Altena2. SV BLC3. SV Capelle4. VV GDC5. GVV '636. Haaften7. Herovina8. NEO '259. NOAD '3210. Olympia '6011. VV Sleeuwijk12. Sparta '3013. SSC 5514. Willem II
1. VV Altena 0 - 12 - 42 - 02 - 02 - 24 - 22 - 10 - 25 - 03 - 02 - 03 - 05 - 0
2. SV BLC2 - 1 0 - 73 - 25 - 02 - 26 - 00 - 20 - 64 - 13 - 05 - 21 - 35 - 0
3. SV Capelle2 - 16 - 1 1 - 42 - 05 - 21 - 13 - 30 - 14 - 14 - 22 - 24 - 21 - 0
4. VV GDC2 - 31 - 01 - 0 0 - 22 - 32 - 30 - 26 - 12 - 10 - 23 - 11 - 35 - 1
5. GVV '635 - 24 - 21 - 12 - 0 3 - 20 - 01 - 20 - 11 - 03 - 02 - 30 - 14 - 1
6. Haaften1 - 02 - 42 - 40 - 34 - 2 4 - 11 - 32 - 15 - 32 - 05 - 11 - 24 - 1
7. Herovina2 - 32 - 10 - 30 - 23 - 00 - 3 6 - 20 - 20 - 31 - 03 - 21 - 31 - 4
8. NEO '252 - 23 - 11 - 20 - 11 - 10 - 01 - 1 1 - 03 - 01 - 01 - 21 - 11 - 0
9. NOAD '320 - 23 - 24 - 00 - 05 - 24 - 01 - 14 - 0 2 - 02 - 13 - 02 - 12 - 0
10. Olympia '602 - 32 - 12 - 20 - 22 - 30 - 31 - 43 - 10 - 1 1 - 21 - 62 - 10 - 0
11. VV Sleeuwijk0 - 24 - 27 - 12 - 23 - 33 - 23 - 02 - 33 - 25 - 0 2 - 23 - 22 - 1
12. Sparta '302 - 02 - 21 - 22 - 13 - 02 - 20 - 20 - 23 - 10 - 12 - 1 2 - 33 - 0
13. SSC 552 - 22 - 13 - 01 - 11 - 12 - 01 - 01 - 20 - 23 - 12 - 51 - 2 1 - 2
14. Willem II1 - 54 - 01 - 22 - 21 - 22 - 20 - 21 - 40 - 41 - 34 - 12 - 10 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie