Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 NOAD '32 10 9 1 0 28 28 2  
2 SV Capelle 11 8 1 2 25 30 17  
3 Haaften 10 6 1 3 19 26 21  
4 VV Altena 11 6 0 5 18 22 14  
5 GVV '63 11 5 3 3 18 24 21  
6 Olympia '60 12 6 0 6 18 21 22  
7 NEO '25 10 5 2 3 17 14 14  
8 VV Sleeuwijk 10 4 0 6 12 15 21  
9 SV BLC 11 4 0 7 12 21 26  
10 VV GDC 9 3 1 5 10 11 14  
11 Herovina 10 3 1 6 10 9 24  
12 Sparta '30 9 3 0 6 9 11 19  
13 Willem II 11 3 0 8 9 14 24  
14 SSC 55 9 2 0 7 6 12 19  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
72
Totaal aantal doelpunten
258
Totaal aantal doelpunten (thuis)
152
Totaal aantal doelpunten (uit)
106
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,47
Grootste overwinning (thuis) 
BLC SV - Herovina (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
BLC SV - Capelle SV (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Haaften - Olympia '60 (5 - 3)



Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Altena2. SV BLC3. SV Capelle4. VV GDC5. GVV '636. Haaften7. Herovina8. NEO '259. NOAD '3210. Olympia '6011. VV Sleeuwijk12. Sparta '3013. SSC 5514. Willem II
1. VV Altena 24 mrt 7 apr2 - 024 feb10 mrt4 - 227 jan0 - 25 - 012 mei2 - 03 - 026 mei
2. SV BLC2 - 1 0 - 721 apr19 mei27 jan6 - 031 mrt 9 dec17 mrt3 - 05 - 2 7 apr 3 mrt
3. SV Capelle2 - 112 mei 1 - 410 mrt5 - 224 mrt 3 feb24 feb14 apr4 - 226 mei4 - 21 - 0
4. VV GDC 3 feb1 - 0 3 mrt 24 mrt2 - 32 - 30 - 210 mrt2 - 126 mei16 dec12 mei14 apr
5. GVV '635 - 24 - 21 - 12 - 0 12 mei0 - 017 mrt31 mrt 3 mrt14 apr 3 feb26 mei4 - 1
6. Haaften1 - 014 apr17 mrt31 mrt4 - 2 26 mei 3 mrt21 apr5 - 3 3 feb5 - 116 dec4 - 1
7. Herovina31 mrt 3 feb0 - 317 mrt21 apr 9 dec 19 mei0 - 20 - 31 - 0 3 mrt14 apr1 - 4
8. NEO '2514 apr3 - 11 - 224 feb1 - 10 - 016 dec  7 apr26 mei24 mrt12 mei10 mrt1 - 0
9. NOAD '32 3 mrt26 mei4 - 00 - 05 - 24 - 012 mei4 - 0  3 feb16 dec14 apr24 mrt17 mrt
10. Olympia '6019 mei2 - 127 jan 7 apr2 - 324 feb10 mrt3 - 10 - 1 1 - 224 mrt2 - 112 mei
11. VV Sleeuwijk0 - 224 feb21 apr 9 dec27 jan3 - 2 7 apr2 - 319 mei31 mrt 17 mrt3 - 22 - 1
12. Sparta '3021 apr10 mrt 9 dec19 mei3 - 0 7 apr0 - 225 nov27 jan0 - 12 - 1 24 feb31 mrt
13. SSC 5517 mrt2 - 131 mrt25 nov 9 dec19 mei27 jan1 - 20 - 221 apr 3 mrt1 - 2  3 feb
14. Willem II 9 dec4 - 019 mei27 jan 7 apr24 mrt24 feb21 apr0 - 41 - 310 mrt2 - 10 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie