Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Altena 0 0 0 0 0 0 0  
2 BLC SV 0 0 0 0 0 0 0  
3 Capelle SV 0 0 0 0 0 0 0  
4 GDC 0 0 0 0 0 0 0  
5 GVV '63 0 0 0 0 0 0 0  
6 Haaften 0 0 0 0 0 0 0  
7 Herovina 0 0 0 0 0 0 0  
8 NEO '25 0 0 0 0 0 0 0  
9 NOAD '32 0 0 0 0 0 0 0  
10 Olympia '60 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sleeuwijk 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sparta '30 0 0 0 0 0 0 0  
13 SSC 55 0 0 0 0 0 0 0  
14 Willem II 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Altena2. BLC SV3. Capelle SV4. GDC5. GVV '636. Haaften7. Herovina8. NEO '259. NOAD '3210. Olympia '6011. Sleeuwijk12. Sparta '3013. SSC 5514. Willem II
1. Altena 24 mrt 7 apr23 sep10 feb10 mrt18 nov27 jan 7 okt16 dec12 mei 2 dec28 okt26 mei
2. BLC SV21 okt 25 nov21 apr19 mei27 jan23 sep31 mrt 9 dec17 mrt14 okt 4 nov 7 apr17 feb
3. Capelle SV30 sep12 mei  7 okt10 mrt28 okt24 mrt 3 feb10 feb14 apr 2 dec26 mei18 nov16 dec
4. GDC 3 feb 2 dec17 feb 24 mrt18 nov28 okt14 okt10 mrt30 sep26 mei16 dec12 mei14 apr
5. GVV '6314 okt16 dec 4 nov21 okt 12 mei 2 dec17 mrt31 mrt17 feb14 apr 3 feb26 mei30 sep
6. Haaften 4 nov14 apr17 mrt31 mrt25 nov 26 mei17 feb21 apr14 okt 3 feb30 sep16 dec21 okt
7. Herovina31 mrt 3 feb21 okt17 mrt21 apr 9 dec 19 mei25 nov 4 nov30 sep17 feb14 apr14 okt
8. NEO '2514 apr18 nov23 sep10 feb28 okt 7 okt16 dec  7 apr26 mei24 mrt12 mei10 mrt 2 dec
9. NOAD '3217 feb26 mei14 okt 4 nov18 nov 2 dec12 mei30 sep  3 feb16 dec14 apr24 mrt17 mrt
10. Olympia '6019 mei28 okt27 jan 7 apr 7 okt10 feb10 mrt 9 dec23 sep 18 nov24 mrt 2 dec12 mei
11. Sleeuwijk25 nov10 feb21 apr 9 dec27 jan23 sep 7 apr21 okt19 mei31 mrt 17 mrt 7 okt 4 nov
12. Sparta '3021 apr10 mrt 9 dec19 mei23 sep 7 apr 7 okt25 nov27 jan21 okt28 okt 10 feb31 mrt
13. SSC 5517 mrt30 sep31 mrt25 nov 9 dec19 mei27 jan 4 nov21 okt21 apr17 feb14 okt  3 feb
14. Willem II 9 dec 7 okt19 mei27 jan 7 apr24 mrt10 feb21 apr28 okt25 nov10 mrt18 nov23 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie