Zondag 5e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DSS '14 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Hedel 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Heerewaarden 0 0 0 0 0 0 0  
4 HRC '14 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Jan van Arckel 0 0 0 0 0 0 0  
6 Maaskantse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 MOSA '14 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Ophemert 0 0 0 0 0 0 0  
9 OSC '45 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Ravenstein 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKVSC 0 0 0 0 0 0 0  
12 SBV 0 0 0 0 0 0 0  
13 SCZ 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Wadenoijen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DSS '142. VV Hedel3. SV Heerewaarden4. HRC '145. VV Jan van Arckel6. Maaskantse Boys7. MOSA '148. VV Ophemert9. OSC '4510. VV Ravenstein11. RKVSC12. SBV13. SCZ14. VV Wadenoijen
1. DSS '14 18 mrt24 sep28 jan 1 apr26 nov22 okt20 mei22 apr 8 apr11 feb10 dec 8 okt 5 nov
2. VV Hedel29 okt  8 apr24 sep22 okt22 apr26 nov28 jan10 dec 8 okt11 mrt20 mei11 feb 1 apr
3. SV Heerewaarden 4 feb 1 okt 26 nov15 okt 5 nov18 feb22 apr18 mrt27 mei15 apr 1 apr17 dec22 okt
4. HRC '1415 apr 4 feb13 mei 18 feb15 okt18 mrt 1 apr 5 nov 3 dec17 dec22 okt27 mei 1 okt
5. VV Jan van Arckel19 nov25 mrt11 feb 8 okt 20 mei10 dec24 sep28 jan11 mrt29 okt 8 apr 3 dec13 mei
6. Maaskantse Boys13 mei 3 dec11 mrt11 feb17 dec 28 jan 8 okt 8 apr19 nov25 mrt24 sep29 okt27 mei
7. MOSA '1425 mrt13 mei 8 okt29 okt27 mei15 apr  8 apr24 sep17 dec19 nov11 feb11 mrt 3 dec
8. VV Ophemert17 dec15 apr 3 dec19 nov 4 feb18 feb 1 okt 15 okt13 mei27 mei 5 nov25 mrt18 mrt
9. OSC '45 3 dec27 mei29 okt11 mrt15 apr 1 okt 4 feb11 feb 25 mrt13 mei 8 okt19 nov17 dec
10. VV Ravenstein 1 okt18 feb10 dec22 apr 5 nov 1 apr20 mei26 nov22 okt  4 feb18 mrt15 apr15 okt
11. RKVSC15 okt 5 nov28 jan20 mei18 mrt22 okt 1 apr10 dec26 nov24 sep 22 apr 8 apr18 feb
12. SBV27 mei17 dec19 nov25 mrt 1 okt 4 feb15 okt11 mrt18 feb29 okt 3 dec 13 mei15 apr
13. SCZ18 feb15 okt20 mei10 dec22 apr18 mrt 5 nov22 okt 1 apr28 jan 1 okt26 nov  4 feb
14. VV Wadenoijen11 mrt19 nov25 mrt 8 apr26 nov10 dec22 apr29 okt20 mei11 feb 8 okt28 jan24 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie