Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Hilvaria 10 10 0 0 30 51 14  
2 Braakhuizen 10 7 0 3 21 24 14  
3 Reusel Sport 10 6 1 3 19 28 15  
4 Bladella 9 6 0 3 18 18 6  
5 SV Valkenswaard 10 6 0 4 18 30 26  
6 PSV 10 5 1 4 16 16 17  
7 VV Hapert 11 5 1 5 16 15 20  
8 DVG 10 5 0 5 15 16 24  
9 Dommelen 11 5 0 6 15 17 20  
10 Unitas '59 10 4 1 5 13 18 14  
11 VV DBS 11 3 0 8 9 15 26  
12 Nieuw Woensel 11 3 0 8 9 19 47  
13 VV BES 9 2 1 6 7 17 28  
14 Spoordonkse Boys 10 1 1 8 4 13 26  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
71
Totaal aantal doelpunten
297
Totaal aantal doelpunten (thuis)
152
Totaal aantal doelpunten (uit)
145
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,04
Grootste overwinning (thuis) 
 
Hilvaria - Nieuw Woensel (8 - 1)
Reusel Sport - Nieuw Woensel (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Nieuw Woensel - Unitas '59 (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Valkenswaard - Hilvaria (5 - 6)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BES2. Bladella3. Braakhuizen4. VV DBS5. Dommelen6. DVG7. VV Hapert8. Hilvaria9. Nieuw Woensel10. PSV11. Reusel Sport12. Spoordonkse Boys13. Unitas '5914. SV Valkenswaard
1. VV BES  3 dec27 mei25 mrt25 feb 8 apr1 - 128 jan11 mrt0 - 22 - 54 - 217 dec13 mei
2. Bladella22 apr  1 apr11 mrt1 - 210 dec0 - 126 nov 8 apr20 mei28 jan25 feb1 - 03 - 0
3. Braakhuizen10 dec1 - 0 1 - 0 8 apr20 mei25 feb22 apr25 mrt28 jan4 - 23 - 03 - 411 mrt
4. VV DBS4 - 01 - 3 4 mrt 20 mei1 - 20 - 1 1 apr28 jan22 apr10 dec 8 apr18 mrt1 - 3
5. Dommelen1 - 3 4 feb1 - 02 - 3 1 - 22 - 118 mrt13 mei1 - 2 1 apr27 mei 4 mrt15 apr
6. DVG3 - 227 mei17 dec13 mei11 mrt 25 mrt 4 feb1 - 52 - 025 feb2 - 015 apr1 - 4
7. VV Hapert 1 apr 4 mrt0 - 1 4 feb22 apr3 - 2 20 mei10 dec18 mrt2 - 015 apr2 - 01 - 3
8. Hilvaria15 apr13 mei6 - 35 - 03 - 04 - 06 - 1 8 - 125 feb 8 apr11 mrt27 mei25 mrt
9. Nieuw Woensel4 - 21 - 60 - 415 apr3 - 418 mrt27 mei 4 mrt  1 apr22 apr1 - 00 - 8 4 feb
10. PSV 4 feb0 - 215 apr4 - 125 mrt 4 mrt5 - 20 - 62 - 1 11 mrt13 mei0 - 127 mei
11. Reusel Sport 4 mrt15 apr18 mrt27 mei2 - 14 - 113 mei1 - 27 - 01 - 1 25 mrt 4 feb17 dec
12. Spoordonkse Boys18 mrt0 - 2 4 feb2 - 310 dec 1 apr28 jan3 - 520 mei26 nov1 - 4 22 apr 4 mrt
13. Unitas '5920 mei25 mrt13 mei3 - 10 - 228 jan11 mrt10 dec25 feb 8 apr1 - 21 - 1 0 - 2
14. SV Valkenswaard6 - 318 mrt1 - 425 feb27 jan22 apr 8 apr5 - 65 - 310 dec20 mei1 - 4 1 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie