Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV BES 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bladella 0 0 0 0 0 0 0  
3 Braakhuizen 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV DBS 0 0 0 0 0 0 0  
5 Dommelen 0 0 0 0 0 0 0  
6 DVG 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Hapert 0 0 0 0 0 0 0  
8 Hilvaria 0 0 0 0 0 0 0  
9 Nieuw Woensel 0 0 0 0 0 0 0  
10 PSV 0 0 0 0 0 0 0  
11 Reusel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 Spoordonkse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 Unitas '59 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Valkenswaard 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BES2. Bladella3. Braakhuizen4. VV DBS5. Dommelen6. DVG7. VV Hapert8. Hilvaria9. Nieuw Woensel10. PSV11. Reusel Sport12. Spoordonkse Boys13. Unitas '5914. SV Valkenswaard
1. VV BES  3 dec27 mei25 mrt11 feb 8 apr19 nov28 jan11 mrt23 sep 8 okt29 okt17 dec13 mei
2. Bladella22 apr  1 apr11 mrt24 sep10 dec 8 okt26 nov 8 apr20 mei28 jan11 feb22 okt29 okt
3. Braakhuizen10 dec19 nov  8 okt 8 apr20 mei11 feb22 apr25 mrt28 jan29 okt24 sep26 nov11 mrt
4. VV DBS22 okt 5 nov18 feb 20 mei26 nov24 sep 1 apr28 jan22 apr10 dec 8 apr18 mrt15 okt
5. Dommelen15 okt 4 feb 1 okt17 dec  5 nov 3 dec18 mrt13 mei22 okt 1 apr27 mei18 feb15 apr
6. DVG 1 okt27 mei17 dec13 mei11 mrt 25 mrt 4 feb29 okt 8 okt11 feb19 nov15 apr 3 dec
7. VV Hapert 1 apr18 feb15 okt 4 feb22 apr22 okt 20 mei10 dec18 mrt26 nov15 apr 5 nov 1 okt
8. Hilvaria15 apr13 mei 3 dec19 nov29 okt24 sep17 dec  8 okt11 feb 8 apr11 mrt27 mei25 mrt
9. Nieuw Woensel 5 nov 1 okt22 okt15 apr26 nov18 mrt27 mei18 feb  1 apr22 apr17 dec15 okt 4 feb
10. PSV 4 feb17 dec15 apr 3 dec25 mrt18 feb29 okt15 okt19 nov 11 mrt13 mei 1 okt27 mei
11. Reusel Sport18 feb15 apr18 mrt27 mei19 nov15 okt13 mei 1 okt 3 dec 5 nov 25 mrt 4 feb17 dec
12. Spoordonkse Boys18 mrt15 okt 4 feb 1 okt10 dec 1 apr28 jan 5 nov20 mei26 nov22 okt 22 apr18 feb
13. Unitas '5920 mei25 mrt13 mei29 okt 8 okt28 jan11 mrt10 dec11 feb 8 apr24 sep 3 dec 19 nov
14. SV Valkenswaard26 nov18 mrt 5 nov11 feb28 jan22 apr 8 apr22 okt24 sep10 dec20 mei 8 okt 1 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie