Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Halsteren 22 21 1 0 64 136 23  
2 SV Apollo '69 21 15 2 4 47 110 55  
3 DwO '15 19 13 3 3 42 77 38  
4 Smerdiek 20 13 2 5 41 55 30  
5 SC Waarde 20 10 4 6 34 43 33  
6 VV Vrederust 20 9 2 9 29 49 51  
7 SC Stavenisse 21 8 4 9 28 56 67  
8 SPS 21 7 6 8 27 38 43  
9 VV Spui 20 8 2 10 26 54 52  
10 Hansweertse Boys 21 8 2 11 26 53 79  
11 VV Wolfaartsdijk 21 4 4 13 16 26 63  
12 VV Cadzand 19 2 5 12 11 22 67  
13 Kwadendamme 21 3 2 16 11 16 67  
14 VV Vosmeer 20 1 3 16 6 19 86  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
143
Totaal aantal doelpunten
754
Totaal aantal doelpunten (thuis)
401
Totaal aantal doelpunten (uit)
353
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,27
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,80
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,47
Grootste overwinning (thuis) 
Halsteren - Vosmeer (16 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Cadzand - Apollo '69 (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Halsteren - Vosmeer (16 - 0)



Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Apollo '692. VV Cadzand3. DwO '154. Halsteren5. Hansweertse Boys6. Kwadendamme7. Smerdiek8. SPS9. VV Spui10. SC Stavenisse11. VV Vosmeer12. VV Vrederust13. SC Waarde14. VV Wolfaartsdijk
1. SV Apollo '69 7 - 23 - 54 - 1011 - 28 - 0 5 mei26 mei7 - 26 - 44 - 112 mei3 - 36 - 1
2. VV Cadzand1 - 9 2 - 71 - 7 5 mei5 - 21 - 20 - 326 mei4 - 212 mei0 - 328 apr1 - 1
3. DwO '1519 mei 1 mei 2 - 67 - 54 - 11 - 12 - 22 - 15 - 29 - 01 - 35 - 12 - 4
4. Halsteren6 - 24 - 112 mei 5 - 28 - 07 - 24 - 04 - 213 - 016 - 01 - 026 mei12 - 1
5. Hansweertse Boys3 - 53 - 00 - 60 - 7 3 - 20 - 412 mei1 - 33 - 32 - 33 - 22 - 126 mei
6. Kwadendamme0 - 20 - 00 - 6 5 mei0 - 6 28 apr0 - 31 - 32 - 326 mei0 - 31 - 31 - 0
7. Smerdiek2 - 110 mei26 mei0 - 27 - 35 - 1 2 - 012 mei2 - 24 - 12 - 02 - 03 - 0
8. SPS2 - 519 mei10 mei2 - 27 - 31 - 10 - 5 2 - 22 - 30 - 03 - 10 - 42 - 1
9. VV Spui3 - 46 - 12 - 41 - 32 - 22 - 03 - 21 - 3 19 mei7 - 02 - 510 mei 5 mei
10. SC Stavenisse4 - 75 - 128 apr1 - 22 - 512 mei1 - 32 - 15 - 2 6 - 026 mei 5 mei0 - 0
11. VV Vosmeer10 mei1 - 1 5 mei19 mei1 - 20 - 12 - 62 - 328 apr0 - 4 3 - 52 - 21 - 3
12. VV Vrederust2 - 71 - 13 - 61 - 810 mei19 mei3 - 0 5 mei1 - 43 - 34 - 1 5 - 128 apr
13. SC Waarde2 - 24 - 01 - 11 - 319 mei1 - 02 - 11 - 04 - 26 - 12 - 03 - 1 12 mei
14. VV Wolfaartsdijk0 - 70 - 01 - 20 - 61 - 31 - 319 mei2 - 21 - 40 - 35 - 12 - 32 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie