Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Apollo '69 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Cadzand 0 0 0 0 0 0 0  
3 DwO '15 0 0 0 0 0 0 0  
4 Halsteren 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hansweertse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kwadendamme 0 0 0 0 0 0 0  
7 Smerdiek 0 0 0 0 0 0 0  
8 SPS 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Spui 0 0 0 0 0 0 0  
10 SC Stavenisse 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Vosmeer 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Vrederust 0 0 0 0 0 0 0  
13 Waarde 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Wolfaartsdijk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Apollo '692. VV Cadzand3. DwO '154. Halsteren5. Hansweertse Boys6. Kwadendamme7. Smerdiek8. SPS9. VV Spui10. SC Stavenisse11. VV Vosmeer12. VV Vrederust13. Waarde14. VV Wolfaartsdijk
1. SV Apollo '69 10 mrt16 dec14 okt 3 feb18 nov17 feb26 mei 2 dec24 mrt28 okt12 mei30 sep14 apr
2. VV Cadzand 4 nov 14 apr30 sep17 feb 2 dec14 okt16 dec26 mei18 nov12 mei24 mrt 3 feb17 mrt
3. DwO '1519 mei27 jan 25 nov21 apr 7 apr 9 dec28 okt10 mrt23 sep 7 okt10 feb21 okt31 mrt
4. Halsteren10 feb 7 apr12 mei 14 apr 7 okt23 sep24 mrt18 nov28 okt16 dec10 mrt26 mei 2 dec
5. Hansweertse Boys23 sep 7 okt 2 dec27 jan 10 mrt 7 apr12 mei24 mrt10 feb18 nov28 okt16 dec26 mei
6. Kwadendamme31 mrt21 apr30 sep17 feb 4 nov 17 mrt 3 feb14 apr25 nov26 mei16 dec14 okt21 okt
7. Smerdiek 7 okt10 feb26 mei 3 feb30 sep28 okt  2 dec12 mei10 mrt24 mrt18 nov14 apr16 dec
8. SPS 9 dec19 mei17 mrt21 okt25 nov23 sep21 apr 10 feb27 jan 7 apr 7 okt31 mrt 4 nov
9. VV Spui21 apr 9 dec 4 nov31 mrt21 okt27 jan25 nov14 okt 19 mei23 sep 7 apr17 mrt17 feb
10. SC Stavenisse21 okt31 mrt 3 feb17 mrt14 okt12 mei 4 nov14 apr16 dec  2 dec26 mei17 feb30 sep
11. VV Vosmeer17 mrt25 nov17 feb19 mei31 mrt 9 dec21 okt30 sep 3 feb21 apr 14 apr 4 nov14 okt
12. VV Vrederust25 nov21 okt14 okt 4 nov17 mrt19 mei31 mrt17 feb30 sep 9 dec27 jan 21 apr 3 feb
13. Waarde 7 apr23 sep24 mrt 9 dec19 mei10 feb27 jan18 nov28 okt 7 okt10 mrt 2 dec 12 mei
14. VV Wolfaartsdijk27 jan28 okt18 nov21 apr 9 dec24 mrt19 mei10 mrt 7 okt 7 apr10 feb23 sep25 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie