Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alem 0 0 0 0 0 0 0  
2 Beesd 0 0 0 0 0 0 0  
3 Buren 0 0 0 0 0 0 0  
4 BZS 0 0 0 0 0 0 0  
5 CHC sv 0 0 0 0 0 0 0  
6 Den Dungen 0 0 0 0 0 0 0  
7 DSC 0 0 0 0 0 0 0  
8 GVV 0 0 0 0 0 0 0  
9 MEC '07 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKTVC 0 0 0 0 0 0 0  
11 SCI 0 0 0 0 0 0 0  
12 SCR 0 0 0 0 0 0 0  
13 Teisterbanders 0 0 0 0 0 0 0  
14 Theole 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alem2. Beesd3. Buren4. BZS5. CHC sv6. Den Dungen7. DSC8. GVV9. MEC '0710. RKTVC11. SCI12. SCR13. Teisterbanders14. Theole
1. Alem  5 nov15 apr18 feb17 dec27 mei13 mei25 mrt 1 okt19 nov18 mrt 3 dec 4 feb15 okt
2. Beesd11 mrt 17 dec 4 feb27 mei 3 dec29 okt13 mei15 okt25 mrt15 apr19 nov 1 okt18 feb
3. Buren28 jan20 mei 22 apr29 okt11 mrt 8 okt11 feb26 nov24 sep 1 apr 8 apr22 okt10 dec
4. BZS 8 okt24 sep 3 dec 13 mei25 mrt19 nov29 okt28 jan11 feb27 mei11 mrt17 dec 8 apr
5. CHC sv20 mei10 dec18 mrt26 nov 11 feb 8 apr 8 okt22 okt28 jan 5 nov24 sep 1 apr22 apr
6. Den Dungen10 dec22 apr 5 nov22 okt15 okt 24 sep 8 apr 1 apr20 mei18 feb28 jan18 mrt26 nov
7. DSC26 nov18 mrt18 feb 1 apr 1 okt 4 feb 15 apr20 mei22 apr15 okt10 dec 5 nov22 okt
8. GVV22 okt26 nov15 okt18 mrt18 feb 1 okt28 jan  5 nov10 dec 4 feb20 mei22 apr 1 apr
9. MEC '07 8 apr11 feb13 mei15 apr25 mrt19 nov17 dec11 mrt 29 okt 3 dec 8 okt27 mei24 sep
10. RKTVC 1 apr22 okt 4 feb15 okt15 apr17 dec 3 dec27 mei18 mrt  1 okt13 mei18 feb 5 nov
11. SCI29 okt28 jan19 nov10 dec11 mrt 8 okt11 feb24 sep22 apr 8 apr 25 mrt26 nov20 mei
12. SCR22 apr 1 apr 1 okt 5 nov 4 feb15 apr27 mei17 dec18 feb26 nov22 okt 15 okt18 mrt
13. Teisterbanders24 sep 8 apr25 mrt20 mei19 nov29 okt11 mrt 3 dec10 dec 8 okt13 mei11 feb 28 jan
14. Theole11 feb 8 okt27 mei 1 okt 3 dec13 mei25 mrt19 nov 4 feb11 mrt17 dec29 okt15 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie