Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Unitas 1 1 0 0 3 4 0  
2 VV Groot Ammers 1 1 0 0 3 4 1  
3 VV Brakel 1 1 0 0 3 2 1  
4 VV Rhelico 1 1 0 0 3 2 1  
5 VV Peursum 1 1 0 0 3 1 0  
6 VV Zuilichem 1 1 0 0 3 1 0  
7 SVS '65 1 0 1 0 1 0 0  
8 VVAC 1 0 1 0 1 0 0  
9 VV Kerkwijk 1 0 0 1 0 1 2  
10 SV Noordeloos 1 0 0 1 0 1 2  
11 Arkel 1 0 0 1 0 0 1  
12 Well 1 0 0 1 0 0 1  
13 MVV '58 1 0 0 1 0 1 4  
14 ASH 1 0 0 1 0 0 4  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal doelpunten
17
Totaal aantal doelpunten (thuis)
8
Totaal aantal doelpunten (uit)
9
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
2,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,29



Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Arkel2. ASH3. VV Brakel4. VV Groot Ammers5. VV Kerkwijk6. MVV '587. SV Noordeloos8. VV Peursum9. VV Rhelico10. SVS '6511. Unitas12. VVAC13. Well14. VV Zuilichem
1. Arkel 21 apr 7 okt25 nov10 mrt 9 dec27 jan0 - 121 okt28 okt19 mei 7 apr10 feb31 mrt
2. ASH 2 dec 18 nov27 jan24 mrt 7 apr 7 okt10 feb16 dec12 mei0 - 410 mrt28 okt26 mei
3. VV Brakel17 feb31 mrt 19 mei 3 feb21 okt25 nov21 apr 4 nov30 sep17 mrt 9 dec14 apr14 okt
4. VV Groot Ammers12 mei14 apr16 dec 18 nov4 - 1 7 apr28 okt26 mei24 mrt10 feb 7 okt10 mrt 2 dec
5. VV Kerkwijk 4 nov21 okt1 - 231 mrt 25 nov 9 dec19 mei17 mrt14 okt21 apr27 jan 7 apr17 feb
6. MVV '5826 mei30 sep24 mrt 3 feb12 mei 10 feb10 mrt14 apr 2 dec 7 okt28 okt18 nov16 dec
7. SV Noordeloos14 apr17 feb12 mei30 sep26 mei14 okt 18 nov 3 feb16 dec 4 nov 2 dec24 mrt17 mrt
8. VV Peursum 3 feb14 okt 2 dec17 mrt16 dec 4 nov31 mrt 17 feb14 apr21 okt12 mei26 mei30 sep
9. VV Rhelico24 mrt19 mei10 mrt 9 dec28 okt27 jan2 - 1 7 okt 18 nov 7 apr10 feb 2 dec12 mei
10. SVS '6517 mrt25 nov 7 apr21 okt10 feb21 apr19 mei27 jan31 mrt  9 dec0 - 0 7 okt 4 nov
11. Unitas16 dec 3 feb28 okt14 okt 2 dec17 feb10 mrt24 mrt30 sep26 mei 18 nov12 mei14 apr
12. VVAC30 sep 4 nov26 mei17 feb14 apr17 mrt21 apr25 nov14 okt 3 feb31 mrt 16 dec21 okt
13. Well14 okt17 mrt27 jan 4 nov30 sep31 mrt21 okt 9 dec21 apr17 feb25 nov19 mei  3 feb
14. VV Zuilichem18 nov 9 dec10 feb21 apr 7 okt19 mei28 okt 7 apr25 nov10 mrt27 jan24 mrt1 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie