Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 OVC '26 10 9 0 1 27 29 10  
2 TSV Gudok 10 7 1 2 22 22 8  
3 SV Reeshof 11 6 3 2 21 28 18  
4 Jong Brabant 10 6 0 4 18 27 16  
5 SC Elshout 11 5 2 4 17 29 19  
6 Blauw Wit '81 10 5 1 4 16 25 20  
7 SV Nevelo 11 5 1 5 16 20 20  
8 EDN '56 10 4 3 3 15 24 23  
9 HHC '09 10 4 2 4 14 18 22  
10 RKDSV 11 3 1 7 10 14 25  
11 Audacia 9 3 0 6 9 18 28  
12 VV Viola 10 2 3 5 9 13 21  
13 VV Chaam 10 3 0 7 9 19 30  
14 VV Riel 9 0 1 8 1 9 35  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
71
Totaal aantal doelpunten
295
Totaal aantal doelpunten (thuis)
155
Totaal aantal doelpunten (uit)
140
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,15
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,97
Grootste overwinning (thuis) 
Blauw Wit '81 - HHC '09 (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Audacia - Nevelo (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Elshout SC - Chaam (7 - 3)
HHC '09 - EDN '56 (5 - 5)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Audacia2. Blauw Wit '813. VV Chaam4. EDN '565. SC Elshout6. HHC '097. Jong Brabant8. SV Nevelo9. OVC '2610. SV Reeshof11. VV Riel12. RKDSV13. TSV Gudok14. VV Viola
1. Audacia 13 mei15 apr11 mrt5 - 325 mrt17 dec0 - 61 - 325 feb 8 okt2 - 427 mei 8 apr
2. Blauw Wit '813 - 2 22 apr25 feb10 dec7 - 02 - 5 1 apr24 sep20 mei 8 apr11 mrt0 - 328 jan
3. VV Chaam28 jan0 - 2 4 - 2 8 apr13 mei1 - 227 mei25 feb2 - 411 mrt25 mrt17 dec0 - 3
4. EDN '564 - 34 - 318 mrt  1 apr 4 mrt28 jan 4 feb10 dec2 - 320 mei2 - 022 apr2 - 3
5. SC Elshout 4 feb27 mei7 - 31 - 1 2 - 125 mrt5 - 011 mrt2 - 24 - 113 mei15 apr25 feb
6. HHC '091 - 318 mrt3 - 05 - 522 apr  8 apr2 - 128 jan10 dec3 - 025 feb 1 apr20 mei
7. Jong Brabant20 mei 4 mrt 1 apr15 apr2 - 02 - 0 1 - 322 apr18 mrt10 dec 4 feb1 - 25 - 1
8. SV Nevelo22 apr0 - 110 dec1 - 120 mei11 mrt25 feb  8 apr28 jan25 mrt2 - 11 - 32 - 0
9. OVC '2618 mrt 4 feb5 - 027 mei2 - 115 apr2 - 15 - 0 2 - 113 mei4 - 1 4 mrt 1 apr
10. SV Reeshof3 - 01 - 1 4 feb13 mei 4 mrt27 mei4 - 315 apr25 mrt 6 - 22 - 10 - 111 mrt
11. VV Riel 4 mrt3 - 51 - 617 dec18 mrt 4 feb27 mei1 - 40 - 3 1 apr 15 apr0 - 322 apr
12. RKDSV 1 apr2 - 11 - 3 8 apr1 - 01 - 11 - 5 4 mrt20 mei22 apr28 jan 18 mrt10 dec
13. TSV Gudok10 dec25 mrt20 mei0 - 128 jan1 - 211 mrt13 mei5 - 1 8 apr25 feb3 - 1 1 - 1
14. VV Viola1 - 215 apr 4 mrt25 mrt1 - 417 dec13 mei18 mrt0 - 22 - 21 - 127 mei 4 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie