Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Audacia 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauw Wit '81 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Chaam 0 0 0 0 0 0 0  
4 EDN '56 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Elshout 0 0 0 0 0 0 0  
6 HHC '09 0 0 0 0 0 0 0  
7 Jong Brabant 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Nevelo 0 0 0 0 0 0 0  
9 OVC '26 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Reeshof 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Riel 0 0 0 0 0 0 0  
12 RKDSV 0 0 0 0 0 0 0  
13 TSV Gudok 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Viola 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Audacia2. Blauw Wit '813. VV Chaam4. EDN '565. SC Elshout6. HHC '097. Jong Brabant8. SV Nevelo9. OVC '2610. SV Reeshof11. VV Riel12. RKDSV13. TSV Gudok14. VV Viola
1. Audacia 13 mei15 apr11 mrt24 sep25 mrt17 dec 3 dec29 okt11 feb 8 okt19 nov27 mei 8 apr
2. Blauw Wit '8126 nov 22 apr11 feb10 dec29 okt 8 okt 1 apr24 sep20 mei 8 apr11 mrt22 okt28 jan
3. VV Chaam28 jan 3 dec 29 okt 8 apr13 mei19 nov27 mei11 feb24 sep11 mrt25 mrt17 dec 8 okt
4. EDN '56 5 nov15 okt18 mrt  1 apr18 feb28 jan 4 feb10 dec26 nov20 mei 1 okt22 apr22 okt
5. SC Elshout 4 feb27 mei 1 okt19 nov  3 dec25 mrt17 dec11 mrt 8 okt29 okt13 mei15 apr11 feb
6. HHC '0922 okt18 mrt26 nov 8 okt22 apr  8 apr 5 nov28 jan10 dec24 sep11 feb 1 apr20 mei
7. Jong Brabant20 mei18 feb 1 apr15 apr22 okt 1 okt 15 okt22 apr18 mrt10 dec 4 feb 5 nov26 nov
8. SV Nevelo22 apr19 nov10 dec24 sep20 mei11 mrt11 feb  8 apr28 jan25 mrt 8 okt26 nov29 okt
9. OVC '2618 mrt 4 feb15 okt27 mei 5 nov15 apr 3 dec 1 okt 22 okt13 mei17 dec18 feb 1 apr
10. SV Reeshof15 okt17 dec 4 feb13 mei18 feb27 mei29 okt15 apr25 mrt 19 nov 3 dec 1 okt11 mrt
11. VV Riel18 feb 1 okt 5 nov17 dec18 mrt 4 feb27 mei22 okt26 nov 1 apr 15 apr15 okt22 apr
12. RKDSV 1 apr 5 nov22 okt 8 apr26 nov15 okt24 sep18 feb20 mei22 apr28 jan 18 mrt10 dec
13. TSV Gudok10 dec25 mrt20 mei 3 dec28 jan19 nov11 mrt13 mei 8 okt 8 apr11 feb29 okt 24 sep
14. VV Viola 1 okt15 apr18 feb25 mrt15 okt17 dec13 mei18 mrt19 nov 5 nov 3 dec27 mei 4 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie