Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Avanti '31 0 0 0 0 0 0 0  
2 BMC 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Engelen 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Haarsteeg 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Nieuwkuijk 0 0 0 0 0 0 0  
6 ODC 0 0 0 0 0 0 0  
7 Real Lunet 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKDVC 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKSV Schijndel 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sint Michielsgestel 0 0 0 0 0 0 0  
11 Taxandria 0 0 0 0 0 0 0  
12 Vlijmense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wilhelmina 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwaluw VFC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Avanti '312. BMC3. FC Engelen4. VV Haarsteeg5. VV Nieuwkuijk6. ODC7. Real Lunet8. RKDVC9. RKSV Schijndel10. Sint Michielsgestel11. Taxandria12. Vlijmense Boys13. Wilhelmina14. Zwaluw VFC
1. SV Avanti '31  8 apr22 apr 8 okt29 okt24 sep11 mrt11 feb28 jan22 okt 1 apr20 mei26 nov10 dec
2. BMC 1 okt  5 nov27 mei 4 feb26 nov15 apr17 dec22 apr15 okt22 okt 1 apr18 feb18 mrt
3. FC Engelen 3 dec11 mrt 19 nov13 mei11 feb25 mrt29 okt 8 okt17 dec27 mei24 sep28 jan 8 apr
4. VV Haarsteeg18 feb10 dec 1 apr  1 okt22 apr 4 feb15 apr26 nov 5 nov15 okt18 mrt20 mei22 okt
5. VV Nieuwkuijk18 mrt24 sep26 nov 8 apr 28 jan11 feb 8 okt20 mei 1 apr 5 nov10 dec22 okt22 apr
6. ODC 4 feb13 mei15 okt 3 dec15 apr 17 dec27 mei 1 apr18 feb 1 okt22 okt18 mrt 5 nov
7. Real Lunet 5 nov28 jan22 okt24 sep15 okt20 mei  8 apr10 dec18 mrt18 feb22 apr 1 apr26 nov
8. RKDVC15 okt20 mei18 mrt28 jan18 feb10 dec 1 okt 22 okt22 apr 4 feb26 nov 5 nov 1 apr
9. RKSV Schijndel15 apr 3 dec18 feb13 mei17 dec19 nov27 mei25 mrt  4 feb18 mrt 5 nov 1 okt15 okt
10. Sint Michielsgestel25 mrt11 feb20 mei11 mrt19 nov 8 okt29 okt 3 dec24 sep 13 mei 8 apr10 dec28 jan
11. Taxandria19 nov25 mrt10 dec11 feb11 mrt 8 apr 8 okt24 sep29 okt26 nov 28 jan22 apr20 mei
12. Vlijmense Boys17 dec19 nov 4 feb29 okt27 mei25 mrt 3 dec13 mei11 mrt 1 okt15 apr 15 okt18 feb
13. Wilhelmina13 mei 8 okt15 apr17 dec25 mrt29 okt19 nov11 mrt 8 apr27 mei 3 dec11 feb 24 sep
14. Zwaluw VFC27 mei29 okt 1 okt25 mrt 3 dec11 mrt13 mei19 nov11 feb15 apr17 dec 8 okt 4 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie