Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Real Lunet 21 15 5 1 50 61 18  
2 SV Avanti '31 22 15 3 4 48 42 19  
3 BMC 22 12 6 4 42 50 33  
4 Zwaluw VFC 22 12 4 6 40 46 37  
5 FC Engelen 21 10 3 8 33 49 38  
6 ODC 21 10 2 9 32 45 30  
7 RKDVC 22 9 4 9 31 36 32  
8 Sint Michielsgestel 22 7 6 9 27 29 36  
9 Vlijmense Boys 21 8 2 11 26 43 51  
10 Taxandria 20 7 3 10 24 34 54  
11 VV Nieuwkuijk 20 5 5 10 20 32 45  
12 VV Haarsteeg 20 6 1 13 19 35 51  
13 RKSV Schijndel 21 6 0 15 18 24 44  
14 Wilhelmina 21 3 2 16 11 25 63  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
148
Totaal aantal doelpunten
551
Totaal aantal doelpunten (thuis)
313
Totaal aantal doelpunten (uit)
238
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,61
Grootste overwinning (thuis) 
ODC - Wilhelmina (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Wilhelmina - Vlijmense Boys (2 - 7)
Vlijmense Boys - Real Lunet (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
ODC - Nieuwkuijk (7 - 2)
ODC - Wilhelmina (8 - 1)
Wilhelmina - Vlijmense Boys (2 - 7)



Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Avanti '312. BMC3. FC Engelen4. VV Haarsteeg5. VV Nieuwkuijk6. ODC7. Real Lunet8. RKDVC9. RKSV Schijndel10. Sint Michielsgestel11. Taxandria12. Vlijmense Boys13. Wilhelmina14. Zwaluw VFC
1. SV Avanti '31 1 - 21 - 05 - 31 - 23 - 02 - 22 - 01 - 01 - 03 - 020 mei6 - 20 - 0
2. BMC1 - 1 3 - 027 mei2 - 23 - 20 - 25 - 21 - 22 - 22 - 25 - 1 6 mei1 - 1
3. FC Engelen0 - 11 - 1 4 - 313 mei29 apr1 - 45 - 22 - 14 - 027 mei5 - 02 - 25 - 0
4. VV Haarsteeg 6 mei3 - 41 - 3 4 - 01 - 01 - 52 - 23 - 10 - 22 - 410 mei20 mei1 - 5
5. VV Nieuwkuijk2 - 32 - 50 - 32 - 0 2 - 029 apr0 - 220 mei2 - 27 - 11 - 12 - 22 - 1
6. ODC1 - 213 mei3 - 11 - 47 - 2 2 - 127 mei0 - 3 6 mei4 - 03 - 08 - 11 - 3
7. Real Lunet1 - 03 - 07 - 12 - 04 - 020 mei 0 - 03 - 12 - 2 6 mei2 - 05 - 14 - 1
8. RKDVC0 - 120 mei3 - 21 - 2 6 mei0 - 30 - 2 5 - 10 - 03 - 12 - 04 - 10 - 1
9. RKSV Schijndel0 - 20 - 2 6 mei13 mei10 mei0 - 427 mei1 - 0 0 - 13 - 24 - 32 - 11 - 3
10. Sint Michielsgestel1 - 00 - 220 mei1 - 20 - 00 - 23 - 31 - 41 - 0 13 mei1 - 22 - 04 - 2
11. Taxandria1 - 33 - 41 - 129 apr2 - 12 - 11 - 11 - 34 - 32 - 1 3 - 22 - 120 mei
12. Vlijmense Boys1 - 33 - 13 - 23 - 127 mei1 - 11 - 613 mei1 - 03 - 45 - 0 5 - 0 6 mei
13. Wilhelmina13 mei0 - 22 - 31 - 03 - 20 - 11 - 20 - 23 - 027 mei10 mei2 - 7 1 - 3
14. Zwaluw VFC27 mei0 - 20 - 45 - 22 - 11 - 113 mei1 - 12 - 13 - 14 - 25 - 13 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie