Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Acht 0 0 0 0 0 0 0  
2 ASV '33 0 0 0 0 0 0 0  
3 Bavos 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Boskant 0 0 0 0 0 0 0  
5 Boxtel 0 0 0 0 0 0 0  
6 ELI 0 0 0 0 0 0 0  
7 EMK 0 0 0 0 0 0 0  
8 Essche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKVV Keldonk 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Mariahout 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV MVC 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV SBC 0 0 0 0 0 0 0  
13 Stiphout Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Wodan 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Acht2. ASV '333. Bavos4. VV Boskant5. Boxtel6. ELI7. EMK8. Essche Boys9. RKVV Keldonk10. VV Mariahout11. VV MVC12. VV SBC13. Stiphout Vooruit14. VV Wodan
1. VV Acht 18 mrt22 okt27 mei15 okt17 dec13 mei18 feb15 apr 1 apr 1 okt 4 feb 5 nov 3 dec
2. ASV '3329 okt 11 feb11 mrt15 apr19 nov 8 okt27 mei25 mrt 8 apr 3 dec13 mei24 sep17 dec
3. Bavos25 mrt15 okt 13 mei 4 feb 3 dec19 nov 1 okt27 mei11 mrt15 apr17 dec18 feb29 okt
4. VV Boskant10 dec 5 nov26 nov 18 mrt 1 okt20 mei22 apr18 feb22 okt 4 feb15 okt 1 apr28 jan
5. Boxtel11 feb28 jan24 sep29 okt 25 mrt11 mrt17 dec13 mei 8 okt27 mei 3 dec 8 apr19 nov
6. ELI20 mei 1 apr22 apr 8 apr22 okt 28 jan18 mrt15 okt10 dec18 feb 5 nov26 nov24 sep
7. EMK26 nov18 feb 1 apr17 dec 5 nov15 apr 15 okt 4 feb22 apr22 okt 1 okt18 mrt27 mei
8. Essche Boys 8 okt10 dec 8 apr 3 dec20 mei29 okt11 feb 19 nov24 sep13 mei25 mrt28 jan11 mrt
9. RKVV Keldonk28 jan22 okt10 dec 8 okt26 nov11 feb24 sep 1 apr 20 mei 5 nov18 mrt22 apr 8 apr
10. VV Mariahout19 nov 1 okt 5 nov25 mrt18 feb27 mei 3 dec 4 feb17 dec 18 mrt15 apr15 okt13 mei
11. VV MVC 8 apr22 apr28 jan24 sep10 dec 8 okt25 mrt26 nov11 mrt29 okt 19 nov20 mei11 feb
12. VV SBC24 sep26 nov20 mei11 feb22 apr11 mrt 8 apr22 okt29 okt28 jan 1 apr 10 dec 8 okt
13. Stiphout Vooruit11 mrt 4 feb 8 okt19 nov 1 okt13 mei29 okt15 apr 3 dec11 feb17 dec27 mei 25 mrt
14. VV Wodan22 apr20 mei18 mrt15 apr 1 apr 4 feb10 dec 5 nov 1 okt26 nov15 okt18 feb22 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie