Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Bevelanders 0 0 0 0 0 0 0  
2 Dauwendaele FC 0 0 0 0 0 0 0  
3 GPC Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV 's-Heer Arendskerke 0 0 0 0 0 0 0  
5 Kapelle 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kruiningen 0 0 0 0 0 0 0  
7 Lewedorpse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
8 RCS 0 0 0 0 0 0 0  
9 VCK 0 0 0 0 0 0 0  
10 Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0  
11 Walcheren 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wemeldinge 0 0 0 0 0 0 0  
13 Yerseke 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zaamslag 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bevelanders2. Dauwendaele FC3. GPC Vlissingen4. VV 's-Heer Arendskerke5. Kapelle6. Kruiningen7. Lewedorpse Boys8. RCS9. VCK10. Vlissingen11. Walcheren12. Wemeldinge13. Yerseke14. Zaamslag
1. Bevelanders 23 sep12 mei28 okt 2 dec27 jan 9 dec18 nov10 mrt 7 okt19 mei24 mrt10 feb 7 apr
2. Dauwendaele FC 3 feb 17 mrt26 mei24 mrt14 okt30 sep16 dec12 mei18 nov17 feb14 apr 2 dec 4 nov
3. GPC Vlissingen25 nov28 okt  7 okt23 sep19 mei21 apr10 mrt10 feb 7 apr 9 dec18 nov24 mrt27 jan
4. VV 's-Heer Arendskerke17 mrt 9 dec17 feb  7 apr25 nov31 mrt14 okt23 sep19 mei21 okt 4 nov27 jan21 apr
5. Kapelle21 apr21 okt 3 feb30 sep 31 mrt 4 nov17 feb27 jan 9 dec17 mrt14 okt19 mei25 nov
6. Kruiningen14 apr10 feb16 dec12 mei18 nov  3 feb 2 dec24 mrt10 mrt30 sep26 mei28 okt 7 okt
7. Lewedorpse Boys26 mei 7 apr 2 dec18 nov10 mrt23 sep 24 mrt16 dec28 okt14 apr12 mei 7 okt10 feb
8. RCS31 mrt19 mei 4 nov10 feb 7 okt21 apr21 okt  7 apr27 jan25 nov17 mrt23 sep 9 dec
9. VCK 4 nov25 nov14 okt 3 feb14 apr21 okt19 mei30 sep 21 apr31 mrt17 feb 9 dec17 mrt
10. Vlissingen17 feb31 mrt30 sep16 dec26 mei 4 nov17 mrt14 apr 2 dec 14 okt 3 feb12 mei21 okt
11. Walcheren16 dec 7 okt26 mei24 mrt28 okt 7 apr27 jan12 mei18 nov10 feb  2 dec10 mrt23 sep
12. Wemeldinge21 okt27 jan31 mrt10 mrt10 feb 9 dec25 nov28 okt 7 okt23 sep21 apr  7 apr19 mei
13. Yerseke14 okt21 apr21 okt14 apr16 dec17 mrt17 feb 3 feb26 mei25 nov 4 nov30 sep 31 mrt
14. Zaamslag30 sep10 mrt14 apr 2 dec12 mei17 feb14 okt26 mei28 okt24 mrt 3 feb16 dec18 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie