Zondag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Beek Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
2 RKSV Cluzona 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Kruisland 0 0 0 0 0 0 0  
4 Madese Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 MOC '17 0 0 0 0 0 0 0  
6 Moerse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Rijen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Sarto 0 0 0 0 0 0 0  
9 SCO 0 0 0 0 0 0 0  
10 Unitas '30 0 0 0 0 0 0 0  
11 Uno Animo 0 0 0 0 0 0 0  
12 VOAB 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zeelandia-Middelburg 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zundert 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beek Vooruit2. RKSV Cluzona3. SC Kruisland4. Madese Boys5. MOC '176. Moerse Boys7. VV Rijen8. Sarto9. SCO10. Unitas '3011. Uno Animo12. VOAB13. Zeelandia-Middelburg14. VV Zundert
1. Beek Vooruit  5 nov15 apr18 feb 1 apr22 okt18 mrt27 mei22 apr17 dec15 okt 1 okt 4 feb26 nov
2. RKSV Cluzona11 mrt 25 mrt28 jan24 sep27 mei 8 apr19 nov 8 okt29 okt17 dec 3 dec13 mei11 feb
3. SC Kruisland28 jan22 okt  1 apr22 apr18 feb26 nov24 sep10 dec 8 apr18 mrt 5 nov15 okt20 mei
4. Madese Boys 8 okt15 apr19 nov 11 feb 3 dec24 sep17 dec 8 apr11 mrt27 mei13 mei25 mrt29 okt
5. MOC '1719 nov 4 feb 3 dec15 okt 15 apr18 feb29 okt11 mrt13 mei 1 okt17 dec27 mei25 mrt
6. Moerse Boys25 mrt10 dec 8 okt22 apr28 jan 20 mei11 feb29 okt24 sep26 nov19 nov11 mrt 8 apr
7. VV Rijen29 okt 1 okt13 mei 4 feb 8 okt17 dec 25 mrt11 feb19 nov15 apr27 mei 3 dec11 mrt
8. Sarto10 dec 1 apr 4 feb20 mei18 mrt15 okt22 okt 26 nov15 apr 5 nov18 feb 1 okt22 apr
9. SCO 3 dec18 feb27 mei 1 okt 5 nov18 mrt15 okt13 mei 25 mrt 4 feb15 apr17 dec19 nov
10. Unitas '3020 mei18 mrt 1 okt 5 nov26 nov 4 feb 1 apr28 jan22 okt 22 apr15 okt18 feb10 dec
11. Uno Animo11 feb20 mei29 okt10 dec 8 apr13 mei28 jan11 mrt24 sep 3 dec 25 mrt19 nov 8 okt
12. VOAB 8 apr22 apr11 mrt26 nov20 mei 1 apr10 dec 8 okt28 jan11 feb22 okt 29 okt24 sep
13. Zeelandia-Middelburg24 sep26 nov11 feb22 okt10 dec 5 nov22 apr 8 apr20 mei 8 okt 1 apr18 mrt 28 jan
14. VV Zundert13 mei15 okt17 dec18 mrt22 okt 1 okt 5 nov 3 dec 1 apr27 mei18 feb 4 feb15 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie