Zondag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sarto 14 11 1 2 34 30 14  
2 Moerse Boys 12 8 1 3 25 24 14  
3 VOAB 14 7 3 4 24 24 14  
4 RKSV Cluzona 14 7 3 4 24 33 24  
5 Beek Vooruit 14 7 2 5 23 38 28  
6 Madese Boys 14 6 4 4 22 22 14  
7 Zeelandia-Middelburg 14 6 3 5 21 26 23  
8 VV Zundert 12 4 4 4 16 15 19  
9 SCO 15 4 3 8 15 14 24  
10 SC Kruisland 13 4 2 7 14 24 36  
11 VV Rijen 13 3 4 6 13 18 22  
12 Uno Animo 13 3 3 7 12 19 29  
13 Unitas '30 14 3 3 8 12 23 34  
14 MOC '17 14 3 2 9 11 15 30  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
95
Totaal aantal doelpunten
325
Totaal aantal doelpunten (thuis)
176
Totaal aantal doelpunten (uit)
149
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,42
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,57
Grootste overwinning (thuis) 
Unitas '30 - Zundert (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Kruisland SC - VOAB (1 - 6)
MOC '17 - Beek Vooruit (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Beek Vooruit - Uno Animo (7 - 3)



Zondag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beek Vooruit2. RKSV Cluzona3. SC Kruisland4. Madese Boys5. MOC '176. Moerse Boys7. VV Rijen8. Sarto9. SCO10. Unitas '3011. Uno Animo12. VOAB13. Zeelandia-Middelburg14. VV Zundert
1. Beek Vooruit 4 - 115 apr 4 mrt 1 apr2 - 218 mrt27 mei22 apr3 - 17 - 30 - 13 - 24 - 1
2. RKSV Cluzona11 mrt 25 mrt1 - 12 - 027 mei 8 apr1 - 24 - 14 - 14 - 31 - 113 mei25 feb
3. SC Kruisland3 - 21 - 4  1 apr22 apr 4 mrt2 - 12 - 43 - 0 8 apr18 mrt1 - 62 - 220 mei
4. Madese Boys4 - 015 apr3 - 0 25 feb1 - 21 - 11 - 3 8 apr11 mrt27 mei13 mei25 mrt1 - 1
5. MOC '170 - 53 - 33 - 21 - 2 15 apr 4 mrt1 - 311 mrt13 mei0 - 10 - 427 mei25 mrt
6. Moerse Boys25 mrt1 - 05 - 322 apr1 - 2 20 mei25 feb2 - 13 - 026 nov3 - 111 mrt 8 apr
7. VV Rijen3 - 31 - 213 mei1 - 30 - 417 dec 25 mrt25 feb4 - 115 apr27 mei2 - 211 mrt
8. Sarto4 - 2 1 apr0 - 120 mei18 mrt2 - 01 - 0 3 - 115 apr2 - 1 4 mrt1 - 322 apr
9. SCO2 - 0 4 mrt27 mei1 - 03 - 018 mrt0 - 30 - 2 25 mrt0 - 015 apr2 - 20 - 0
10. Unitas '3020 mei18 mrt2 - 20 - 01 - 10 - 3 1 apr1 - 33 - 1 22 apr3 - 1 4 mrt6 - 1
11. Uno Animo25 feb20 mei4 - 20 - 2 8 apr13 mei0 - 011 mrt0 - 24 - 2 25 mrt2 - 41 - 1
12. VOAB 8 apr22 apr11 mrt3 - 220 mei 1 apr0 - 20 - 02 - 025 feb3 - 0 0 - 11 - 1
13. Zeelandia-Middelburg1 - 31 - 425 feb0 - 12 - 00 - 122 apr 8 apr20 mei4 - 2 1 apr18 mrt 2 - 0
14. VV Zundert13 mei4 - 217 dec18 mrt1 - 02 - 13 - 0 3 dec 1 apr27 mei 4 mrt0 - 115 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie