Zaterdag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Almkerk 0 0 0 0 0 0 0  
2 Brederodes 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Drechtstreek 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Hardinxveld 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Heukelum 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Meerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nivo Sparta 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Papendrecht 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Pelikaan 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Roda Boys/Bommelerwaard 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SVW 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Tricht 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wilhelmina '26 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Woudrichem 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Almkerk2. Brederodes3. VV Drechtstreek4. VV Hardinxveld5. VV Heukelum6. SV Meerkerk7. Nivo Sparta8. VV Papendrecht9. VV Pelikaan10. VV Roda Boys/Bommelerwaard11. VV SVW12. VV Tricht13. Wilhelmina '2614. VV Woudrichem
1. VV Almkerk 21 okt19 mei31 mrt 4 nov17 mrt30 sep14 apr 9 dec25 nov14 okt 3 feb17 feb21 apr
2. Brederodes24 mrt  3 feb30 sep14 apr 7 okt 2 dec18 nov28 okt10 feb16 dec12 mei26 mei10 mrt
3. VV Drechtstreek16 dec23 sep 14 apr26 mei10 feb24 mrt10 mrt 7 okt 7 apr 2 dec18 nov12 mei28 okt
4. VV Hardinxveld18 nov 7 apr27 jan 16 dec23 sep12 mei28 okt10 mrt 7 okt26 mei24 mrt 2 dec10 feb
5. VV Heukelum10 mrt27 jan 9 dec19 mei  7 apr18 nov 2 dec10 feb23 sep12 mei28 okt24 mrt 7 okt
6. SV Meerkerk28 okt17 feb14 okt 3 feb30 sep 26 mei12 mei18 nov10 mrt14 apr 2 dec16 dec24 mrt
7. Nivo Sparta 7 apr21 apr21 okt25 nov31 mrt 9 dec  7 okt23 sep19 mei 4 nov10 feb17 mrt27 jan
8. VV Papendrecht27 jan31 mrt 4 nov17 mrt21 apr25 nov17 feb 19 mei21 okt 3 feb30 sep14 okt 9 dec
9. VV Pelikaan26 mei17 mrt17 feb 4 nov14 okt31 mrt 3 feb16 dec 21 apr21 okt14 apr30 sep25 nov
10. VV Roda Boys/Bommelerwaard12 mei14 okt30 sep17 feb 3 feb 4 nov16 dec24 mrt 2 dec 17 mrt26 mei14 apr18 nov
11. VV SVW10 feb19 mei21 apr 9 dec25 nov27 jan10 mrt23 sep24 mrt28 okt  7 okt18 nov 7 apr
12. VV Tricht23 sep25 nov31 mrt21 okt17 mrt21 apr14 okt 7 apr27 jan 9 dec17 feb  4 nov19 mei
13. Wilhelmina '26 7 okt 9 dec25 nov21 apr21 okt19 mei28 okt10 feb 7 apr27 jan31 mrt10 mrt 23 sep
14. VV Woudrichem 2 dec 4 nov17 mrt14 okt17 feb21 okt14 apr26 mei12 mei31 mrt30 sep16 dec 3 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie