Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Fendert 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV DHV 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Duiveland 0 0 0 0 0 0 0  
4 De Jonge Spartaan 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Kogelvangers 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Krabbendijke 0 0 0 0 0 0 0  
7 NOAD '67 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Rillandia 0 0 0 0 0 0 0  
9 SEOLTO 0 0 0 0 0 0 0  
10 Tholense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 VVC '68 0 0 0 0 0 0 0  
12 WHS 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wieldrecht 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZSC '62 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Fendert2. VV DHV3. SV Duiveland4. De Jonge Spartaan5. VV Kogelvangers6. VV Krabbendijke7. NOAD '678. VV Rillandia9. SEOLTO10. Tholense Boys11. VVC '6812. WHS13. Wieldrecht14. ZSC '62
1. VV De Fendert 17 mrt14 apr30 sep24 mrt14 okt12 mei18 nov26 mei16 dec 3 feb 4 nov 2 dec17 feb
2. VV DHV28 okt 18 nov21 apr23 sep19 mei10 feb 7 apr 7 okt10 mrt25 nov27 jan24 mrt 9 dec
3. SV Duiveland27 jan31 mrt 25 nov10 feb 9 dec 7 okt23 sep10 mrt28 okt21 okt19 mei 7 apr21 apr
4. De Jonge Spartaan 7 apr 2 dec12 mei 10 mrt23 sep16 dec28 okt18 nov24 mrt26 mei10 feb 7 okt14 apr
5. VV Kogelvangers21 okt 3 feb14 okt 4 nov 31 mrt27 jan 9 dec30 sep17 feb21 apr25 nov19 mei17 mrt
6. VV Krabbendijke10 feb16 dec26 mei 3 feb18 nov 24 mrt10 mrt12 mei 2 dec14 apr 7 okt28 okt30 sep
7. NOAD '6725 nov14 okt17 feb19 mei14 apr21 okt 21 apr 3 feb30 sep 4 nov17 mrt 9 dec31 mrt
8. VV Rillandia31 mrt30 sep 3 feb17 mrt26 mei 4 nov 2 dec 16 dec14 apr17 feb21 okt12 mei14 okt
9. SEOLTO 9 dec17 feb 4 nov31 mrt 7 apr25 nov23 sep19 mei 14 okt17 mrt21 apr27 jan21 okt
10. Tholense Boys19 mei 4 nov17 mrt21 okt 7 okt21 apr 7 apr27 jan10 feb 31 mrt 9 dec23 sep25 nov
11. VVC '6823 sep12 mei24 mrt 9 dec 2 dec27 jan10 mrt 7 okt28 okt18 nov  7 apr10 feb19 mei
12. WHS10 mrt14 apr16 dec14 okt12 mei17 feb28 okt24 mrt 2 dec26 mei30 sep 18 nov 3 feb
13. Wieldrecht21 apr21 okt30 sep17 feb16 dec17 mrt26 mei25 nov14 apr 3 feb14 okt31 mrt  4 nov
14. ZSC '62 7 okt26 mei 2 dec27 jan28 okt 7 apr18 nov10 feb24 mrt12 mei16 dec23 sep10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie