Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Krabbendijke 7 7 0 0 21 23 7  
2 Wieldrecht 7 5 1 1 16 19 7  
3 Tholense Boys 7 4 2 1 14 21 10  
4 SV Duiveland 7 4 1 2 13 17 13  
5 WHS 7 3 2 2 11 16 9  
6 VV Kogelvangers 7 3 2 2 11 9 10  
7 VVC '68 7 2 3 2 9 16 15  
8 VV DHV 7 2 3 2 9 13 14  
9 VV De Fendert 7 2 2 3 8 16 15  
10 VV Rillandia 7 2 2 3 8 10 16  
11 SEOLTO 7 2 1 4 7 16 18  
12 De Jonge Spartaan 7 2 0 5 6 11 17  
13 ZSC '62 7 0 2 5 2 9 28  
14 NOAD '67 7 0 1 6 1 9 26  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
205
Totaal aantal doelpunten (thuis)
98
Totaal aantal doelpunten (uit)
107
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,18
Grootste overwinning (thuis) 
 
SEOLTO - Duiveland (6 - 1)
Wieldrecht - ZSC '62 (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
NOAD '67 - Tholense Boys (2 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
NOAD '67 - Tholense Boys (2 - 9)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Fendert2. VV DHV3. SV Duiveland4. De Jonge Spartaan5. VV Kogelvangers6. VV Krabbendijke7. NOAD '678. VV Rillandia9. SEOLTO10. Tholense Boys11. VVC '6812. WHS13. Wieldrecht14. ZSC '62
1. VV De Fendert 17 mrt14 apr2 - 124 mrt3 - 412 mei18 nov26 mei16 dec 3 feb0 - 2 2 dec17 feb
2. VV DHV2 - 2 18 nov21 apr2 - 219 mei10 feb 7 apr2 - 110 mrt25 nov27 jan24 mrt 9 dec
3. SV Duiveland27 jan31 mrt 25 nov10 feb 9 dec4 - 24 - 110 mrt1 - 12 - 019 mei 7 apr21 apr
4. De Jonge Spartaan 7 apr 2 dec12 mei 10 mrt2 - 516 dec1 - 218 nov24 mrt26 mei10 feb0 - 214 apr
5. VV Kogelvangers2 - 1 3 feb0 - 41 - 2 31 mrt27 jan 9 dec2 - 017 feb21 apr25 nov19 mei17 mrt
6. VV Krabbendijke10 feb16 dec26 mei 3 feb18 nov 24 mrt10 mrt12 mei 2 dec14 apr1 - 02 - 05 - 1
7. NOAD '6725 nov1 - 317 feb19 mei14 apr1 - 3 21 apr 3 feb2 - 90 - 317 mrt 9 dec31 mrt
8. VV Rillandia31 mrt2 - 1 3 feb17 mrt26 mei0 - 3 2 dec 16 dec14 apr17 feb1 - 312 mei2 - 2
9. SEOLTO 9 dec17 feb6 - 131 mrt 7 apr25 nov3 - 219 mei 0 - 317 mrt21 apr27 jan3 - 3
10. Tholense Boys19 mei5 - 217 mrt2 - 10 - 021 apr 7 apr27 jan10 feb 31 mrt 9 dec1 - 425 nov
11. VVC '683 - 312 mei24 mrt 9 dec 2 dec27 jan10 mrt2 - 25 - 318 nov  7 apr10 feb19 mei
12. WHS10 mrt14 apr16 dec3 - 412 mei17 feb1 - 124 mrt 2 dec26 mei2 - 2 18 nov 3 feb
13. Wieldrecht21 apr1 - 13 - 117 feb16 dec17 mrt26 mei25 nov14 apr 3 feb3 - 131 mrt 6 - 1
14. ZSC '621 - 526 mei 2 dec27 jan1 - 2 7 apr18 nov10 feb24 mrt12 mei16 dec0 - 510 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie