Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Alblas 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Alblasserdam 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Ameide 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Asperen 0 0 0 0 0 0 0  
5 DFC 0 0 0 0 0 0 0  
6 EBOH 0 0 0 0 0 0 0  
7 Groote Lindt 0 0 0 0 0 0 0  
8 IFC 0 0 0 0 0 0 0  
9 Leerdam Sport '55 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Schelluinen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Streefkerk 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Vuren 0 0 0 0 0 0 0  
13 ZBC '97 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV De Zwerver 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Alblas2. VV Alblasserdam3. VV Ameide4. VV Asperen5. DFC6. EBOH7. Groote Lindt8. IFC9. Leerdam Sport '5510. VV Schelluinen11. VV Streefkerk12. VV Vuren13. ZBC '9714. VV De Zwerver
1. VV De Alblas 21 apr23 sep 7 apr25 nov21 okt17 mrt31 mrt17 feb 4 nov 9 dec27 jan14 okt19 mei
2. VV Alblasserdam 2 dec 28 okt12 mei17 feb 3 feb30 sep14 okt14 apr16 dec10 mrt18 nov26 mei24 mrt
3. VV Ameide 3 feb17 mrt 14 apr21 okt31 mrt 4 nov19 mei14 okt17 feb25 nov 9 dec30 sep21 apr
4. VV Asperen30 sep25 nov27 jan 31 mrt17 mrt21 apr 4 nov 3 feb14 okt21 okt19 mei17 feb 9 dec
5. DFC12 mei 7 okt24 mrt18 nov 30 sep14 apr 3 feb16 dec26 mei10 feb28 okt 2 dec10 mrt
6. EBOH24 mrt23 sep18 nov28 okt 7 apr 16 dec27 jan26 mei 2 dec 7 okt10 mrt12 mei10 feb
7. Groote Lindt28 okt 7 apr10 mrt 2 dec27 jan19 mei  9 dec12 mei24 mrt23 sep10 feb18 nov 7 okt
8. IFC18 nov10 feb16 dec10 mrt23 sep14 apr26 mei  2 dec12 mei 7 apr 7 okt24 mrt28 okt
9. Leerdam Sport '55 7 okt27 jan10 feb23 sep19 mei 9 dec25 nov21 apr 18 nov28 okt24 mrt10 mrt 7 apr
10. VV Schelluinen10 mrt19 mei 7 okt10 feb 9 dec21 apr21 okt25 nov31 mrt 27 jan 7 apr28 okt23 sep
11. VV Streefkerk26 mei 4 nov12 mei24 mrt14 okt17 feb 3 feb30 sep17 mrt14 apr  2 dec16 dec18 nov
12. VV Vuren14 apr31 mrt26 mei16 dec17 mrt 4 nov14 okt17 feb21 okt30 sep21 apr  3 feb25 nov
13. ZBC '9710 feb 9 dec 7 apr 7 okt21 apr25 nov31 mrt21 okt 4 nov17 mrt19 mei23 sep 27 jan
14. VV De Zwerver16 dec21 okt 2 dec26 mei 4 nov14 okt17 feb17 mrt30 sep 3 feb31 mrt12 mei14 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie