Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Bergen 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Breskens 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Gastel 0 0 0 0 0 0 0  
4 Groen Wit (Breda) 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hoeven 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hontenisse 0 0 0 0 0 0 0  
7 HVV '24 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Philippine 0 0 0 0 0 0 0  
9 RBC 0 0 0 0 0 0 0  
10 Roosendaal 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Steenbergen 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Terneuzen 0 0 0 0 0 0 0  
13 UVV '40 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Victoria '03 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Bergen2. VV Breskens3. SC Gastel4. Groen Wit (Breda)5. VV Hoeven6. VV Hontenisse7. HVV '248. VV Philippine9. RBC10. Roosendaal11. VV Steenbergen12. VV Terneuzen13. UVV '4014. VV Victoria '03
1. FC Bergen  1 apr29 okt22 okt 8 okt28 feb22 apr10 dec 8 apr11 mrt26 nov20 mei24 sep28 jan
2. VV Breskens19 nov 11 mrt26 nov28 feb24 sep10 dec20 mei25 mrt 8 okt22 apr28 jan 8 apr29 okt
3. SC Gastel18 mrt 5 nov  1 apr 8 apr 8 okt26 nov22 apr24 sep28 feb22 okt10 dec28 jan20 mei
4. Groen Wit (Breda)25 mrt13 mei19 nov 11 mrt 3 dec20 mei28 jan28 feb29 okt10 dec 8 apr 8 okt24 sep
5. VV Hoeven 4 mrt15 okt 1 okt 5 nov 15 apr 1 apr22 okt10 dec 4 feb20 mei18 mrt22 apr26 nov
6. VV Hontenisse15 okt 4 feb 4 mrt22 apr28 jan 18 mrt 1 apr20 mei 1 okt 5 nov26 nov10 dec22 okt
7. HVV '24 3 dec27 mei13 mei17 dec19 nov29 okt  8 apr11 mrt25 mrt28 jan24 sep28 feb 8 okt
8. VV Philippine27 mei17 dec 3 dec15 apr25 mrt19 nov 1 okt 29 okt13 mei 4 feb 8 okt11 mrt28 feb
9. RBC30 sep22 okt 4 feb15 okt27 mei17 dec 5 nov18 mrt 15 apr 4 mrt 1 apr26 nov22 apr
10. Roosendaal 5 nov 4 mrt15 okt18 mrt23 sep 8 apr22 okt26 nov28 jan  1 apr22 apr20 mei10 dec
11. VV Steenbergen13 mei 3 dec25 mrt27 mei17 dec11 mrt15 apr24 sep 8 okt19 nov 28 feb29 okt 8 apr
12. VV Terneuzen17 dec15 apr27 mei 1 okt29 okt13 mei 4 feb 4 mrt19 nov 3 dec15 okt 25 mrt11 mrt
13. UVV '40 4 feb 1 okt15 apr 4 mrt 3 dec27 mei15 okt 5 nov13 mei17 dec18 mrt22 okt  1 apr
14. VV Victoria '0315 apr18 mrt17 dec 4 feb13 mei25 mrt 4 mrt15 okt 3 dec27 mei 1 okt 5 nov19 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie