Zondag 5e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Casteren 0 0 0 0 0 0 0  
2 DEES 0 0 0 0 0 0 0  
3 DOSKO '32 0 0 0 0 0 0 0  
4 DVS 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hulsel 0 0 0 0 0 0 0  
6 Knegselse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Netersel 0 0 0 0 0 0 0  
8 Rood Wit '67 0 0 0 0 0 0 0  
9 SDO '39 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sterksel 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVSOS 0 0 0 0 0 0 0  
12 Terlo 0 0 0 0 0 0 0  
13 Tuldania 0 0 0 0 0 0 0  
14 Waalre 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Casteren2. DEES3. DOSKO '324. DVS5. VV Hulsel6. Knegselse Boys7. VV Netersel8. Rood Wit '679. SDO '3910. Sterksel11. SVSOS12. Terlo13. Tuldania14. Waalre
1. Casteren 19 nov17 dec29 okt 3 dec11 feb24 sep27 mei11 mrt15 apr 8 apr13 mei25 mrt 8 okt
2. DEES 1 apr 24 sep20 mei18 feb22 apr26 nov18 mrt 8 apr22 okt10 dec 5 nov15 okt28 jan
3. DOSKO '3220 mei 4 feb 22 apr15 okt18 mrt22 okt 5 nov15 apr 1 apr26 nov18 feb 1 okt10 dec
4. DVS18 mrt17 dec 3 dec  1 okt22 okt 5 nov18 feb27 mei15 okt 1 apr 4 feb15 apr13 mei
5. VV Hulsel22 apr 8 okt11 feb 8 apr 28 jan20 mei26 nov24 sep10 dec29 okt19 nov11 mrt25 mrt
6. Knegselse Boys15 okt 3 dec29 okt25 mrt15 apr 18 feb 1 okt13 mei 4 feb11 mrt17 dec27 mei19 nov
7. VV Netersel 4 feb13 mei25 mrt11 mrt17 dec 8 okt 15 apr19 nov 1 okt11 feb27 mei 3 dec29 okt
8. Rood Wit '6710 dec29 okt11 mrt 8 okt13 mei 8 apr28 jan  3 dec20 mei24 sep25 mrt19 nov11 feb
9. SDO '39 5 nov 1 okt28 jan10 dec 4 feb26 nov 1 apr22 apr 18 mrt22 okt15 okt18 feb20 mei
10. Sterksel28 jan25 mrt19 nov11 feb27 mei24 sep 8 apr17 dec29 okt  8 okt 3 dec13 mei11 mrt
11. SVSOS 1 okt27 mei13 mei19 nov18 mrt 5 nov15 okt 4 feb25 mrt18 feb 15 apr17 dec 3 dec
12. Terlo26 nov11 mrt 8 okt24 sep 1 apr20 mei10 dec22 okt11 feb22 apr28 jan 29 okt 8 apr
13. Tuldania22 okt11 feb 8 apr28 jan 5 nov10 dec22 apr 1 apr 8 okt26 nov20 mei18 mrt 24 sep
14. Waalre18 feb15 apr27 mei26 nov22 okt 1 apr18 mrt15 okt17 dec 5 nov22 apr 1 okt 4 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie