Zondag 5e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Aardenburg 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Biervliet 0 0 0 0 0 0 0  
3 Corn Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Graauw 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hoofdplaat 0 0 0 0 0 0 0  
6 Hulsterloo 0 0 0 0 0 0 0  
7 Lepelstraatse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
8 NVS 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Schoondijke 0 0 0 0 0 0 0  
10 SDO '63 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Sluis 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Sluiskil 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Vogelwaarde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Aardenburg2. VV Biervliet3. Corn Boys4. VV Graauw5. VV Hoofdplaat6. Hulsterloo7. Lepelstraatse Boys8. NVS9. VV Schoondijke10. SDO '6311. SV Sluis12. VV Sluiskil13. VV Vogelwaarde
1. Aardenburg  8 apr24 sep 3 dec29 okt25 mrt15 apr11 mrt19 nov11 feb13 mei27 mei17 dec
2. VV Biervliet 1 okt 15 okt18 mrt19 nov17 dec18 feb25 mrt27 mei 5 nov15 apr 4 feb13 mei
3. Corn Boys 4 feb11 feb 17 dec11 mrt 3 dec 1 okt19 nov13 mei 8 okt27 mei15 apr25 mrt
4. VV Graauw22 apr29 okt20 mei  8 apr11 mrt10 dec24 sep 8 okt28 jan19 nov26 nov11 feb
5. VV Hoofdplaat18 mrt 1 apr 5 nov 1 okt 15 apr15 okt27 mei17 dec22 okt 4 feb18 feb 3 dec
6. Hulsterloo22 okt20 mei22 apr 5 nov28 jan 26 nov 8 okt11 feb10 dec18 mrt 1 apr 8 apr
7. Lepelstraatse Boys28 jan 8 okt 8 apr27 mei11 feb13 mei 29 okt25 mrt24 sep 3 dec17 dec19 nov
8. NVS 5 nov22 okt 1 apr 4 feb10 dec18 feb18 mrt  1 okt26 nov15 okt22 apr28 jan
9. VV Schoondijke 1 apr10 dec26 nov18 feb20 mei15 okt22 okt 8 apr 22 apr 5 nov18 mrt24 sep
10. SDO '6315 okt11 mrt18 feb15 apr25 mrt27 mei 4 feb13 mei 3 dec 17 dec 1 okt29 okt
11. SV Sluis26 nov28 jan10 dec 1 apr24 sep29 okt22 apr11 feb11 mrt20 mei 22 okt 8 okt
12. VV Sluiskil10 dec24 sep28 jan13 mei 8 okt19 nov20 mei 3 dec29 okt 8 apr25 mrt 11 mrt
13. VV Vogelwaarde20 mei26 nov22 okt15 okt22 apr 1 okt 1 apr15 apr 4 feb18 mrt18 feb 5 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie