Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Be Ready 0 0 0 0 0 0 0  
2 Boeimeer 0 0 0 0 0 0 0  
3 DIA 0 0 0 0 0 0 0  
4 Dussense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC EMMA 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Hoge Vucht 0 0 0 0 0 0 0  
7 Irene '58 0 0 0 0 0 0 0  
8 OMC 0 0 0 0 0 0 0  
9 Raamsdonk 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC 0 0 0 0 0 0 0  
11 Right 'Oh 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Terheijden 0 0 0 0 0 0 0  
13 VCW 0 0 0 0 0 0 0  
14 WDS '19 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Be Ready2. Boeimeer3. DIA4. Dussense Boys5. SC EMMA6. SC Hoge Vucht7. Irene '588. OMC9. Raamsdonk10. RFC11. Right 'Oh12. SV Terheijden13. VCW14. WDS '19
1. Be Ready 28 jan 8 okt18 mrt11 feb24 sep20 mei22 apr10 dec22 okt 8 apr 1 apr 5 nov26 nov
2. Boeimeer15 apr 27 mei 4 feb17 dec13 mei 1 apr 5 nov22 okt18 mrt 3 dec18 feb 1 okt15 okt
3. DIA18 feb10 dec 15 okt 1 okt20 mei22 okt 1 apr26 nov 5 nov28 jan22 apr 4 feb18 mrt
4. Dussense Boys29 okt24 sep11 feb 11 mrt 8 apr28 jan10 dec20 mei26 nov 8 okt22 okt 1 apr22 apr
5. SC EMMA15 okt20 mei 8 apr 5 nov 28 jan10 dec26 nov22 apr 1 apr24 sep18 mrt18 feb22 okt
6. SC Hoge Vucht 4 feb26 nov17 dec 1 okt15 apr 22 apr18 mrt 1 apr18 feb27 mei15 okt22 okt 5 nov
7. Irene '5817 dec19 nov25 mrt15 apr27 mei 3 dec 15 okt 5 nov 1 okt13 mei 4 feb18 mrt18 feb
8. OMC 3 dec11 mrt19 nov27 mei13 mei29 okt11 feb  8 okt 4 feb25 mrt15 apr17 dec 1 okt
9. Raamsdonk27 mei25 mrt13 mei17 dec 3 dec19 nov11 mrt18 feb 15 okt29 okt 1 okt15 apr 4 feb
10. RFC25 mrt29 okt11 mrt13 mei19 nov 8 okt 8 apr24 sep11 feb 17 dec27 mei 3 dec15 apr
11. Right 'Oh 1 okt22 apr15 apr18 feb 4 feb10 dec26 nov22 okt18 mrt20 mei  5 nov15 okt 1 apr
12. SV Terheijden19 nov 8 okt 3 dec25 mrt29 okt11 feb24 sep28 jan 8 apr10 dec11 mrt 13 mei20 mei
13. VCW11 mrt 8 apr24 sep19 nov 8 okt25 mrt29 okt20 mei28 jan22 apr11 feb26 nov 10 dec
14. WDS '1913 mei11 feb29 okt 3 dec25 mrt11 mrt 8 okt 8 apr24 sep28 jan19 nov17 dec27 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie