Zaterdag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Colijnsplaatse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Domburg 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Hoedekenskerke 0 0 0 0 0 0 0  
4 Jong Ambon 0 0 0 0 0 0 0  
5 Luctor Heinkenszand 0 0 0 0 0 0 0  
6 MZVC 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nieuwland N 0 0 0 0 0 0 0  
8 De Noormannen 0 0 0 0 0 0 0  
9 Patrijzen 0 0 0 0 0 0 0  
10 SKNWK 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Veere 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC De Westhoek 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV WIK '57 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zeeland Sport 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Colijnsplaatse Boys2. VV Domburg3. SV Hoedekenskerke4. Jong Ambon5. Luctor Heinkenszand6. MZVC7. Nieuwland N8. De Noormannen9. Patrijzen10. SKNWK11. VV Veere12. FC De Westhoek13. SV WIK '5714. Zeeland Sport
1. Colijnsplaatse Boys 17 feb14 okt14 apr 3 feb17 mrt30 sep31 mrt16 dec21 apr 4 nov26 mei25 nov21 okt
2. VV Domburg 7 okt 26 mei18 nov24 mrt23 sep12 mei10 feb10 mrt 7 apr14 apr16 dec28 okt 2 dec
3. SV Hoedekenskerke10 feb 9 dec 28 okt18 nov27 jan24 mrt 7 apr 2 dec23 sep19 mei10 mrt 7 okt12 mei
4. Jong Ambon27 jan31 mrt17 mrt 14 okt25 nov 4 nov21 apr 7 apr 9 dec21 okt23 sep19 mei17 feb
5. Luctor Heinkenszand23 sep21 okt31 mrt10 feb 21 apr17 mrt 9 dec 7 okt19 mei25 nov 7 apr27 jan 4 nov
6. MZVC28 okt 3 feb14 apr12 mei 2 dec 26 mei 7 okt18 nov10 feb30 sep24 mrt10 mrt16 dec
7. Nieuwland N 7 apr25 nov21 okt10 mrt28 okt 9 dec 19 mei10 feb27 jan21 apr 7 okt23 sep31 mrt
8. De Noormannen18 nov14 okt30 sep 2 dec26 mei17 feb16 dec 12 mei10 mrt 3 feb28 okt24 mrt14 apr
9. Patrijzen19 mei 4 nov21 apr30 sep17 feb31 mrt14 okt25 nov 21 okt17 mrt27 jan 9 dec 3 feb
10. SKNWK 2 dec30 sep 3 feb26 mei16 dec14 okt14 apr 4 nov24 mrt 17 feb12 mei18 nov17 mrt
11. VV Veere10 mrt27 jan16 dec24 mrt12 mei 7 apr 2 dec23 sep28 okt 7 okt 18 nov10 feb26 mei
12. FC De Westhoek 9 dec19 mei 4 nov 3 feb30 sep21 okt17 feb17 mrt14 apr25 nov31 mrt 21 apr14 okt
13. SV WIK '5712 mei17 mrt17 feb16 dec14 apr 4 nov 3 feb21 okt26 mei31 mrt14 okt 2 dec 30 sep
14. Zeeland Sport24 mrt21 apr25 nov 7 okt10 mrt19 mei18 nov27 jan23 sep28 okt 9 dec10 feb 7 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie